eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2091)   Kabarety (217)   Spektakle (1122)   Koncerty (701)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Polski artysta kabaretowy, reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, założyciel i członek Kabaretu Limo, czyli człowiek wszechstronny. Na każdej płaszczyźnie radzi sobie doskonale.
Skeczy video: 28
Skąd: Gdańsk
Galerii: 9
Wydarzeń: 0
Polski Stand-Up'er, związany ze Stand-Up Polska. Ma telewizor. Nie korzysta. Działa na styku epistemologii i ontologii, co z grubsza oznacza, że utrzymują go rodzice. Jest to typowy stan wśród absolwentów Psychologii.
Skeczy video: 20
Skąd: brak danych
Galerii: 2
Wydarzeń: 1
Polski komik, członek grupy Stand-Up Szczecin.
Skeczy video: 3
Skąd: Szczecin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Ulubiona piosenka: Pies Huckelberry i templariusze, ulubiony cytat: 2 + 2 = 4, ulubiona książka: z szynką. Poza tym jestem skoncentrowanym chłopakiem zainteresowanym osiągnieciami w dziedzinie celu. Liczę, że Wasza firma rozważy moją kandydaturę i okażę się tym kogo 3,2,1 szukasz.
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jego pełne nazwisko to William Melvin "Bill" Hicks. Amerykański komik i satyryk. Znany z ciętego języka, otwartego popierania używek ale także zachęcania do samodzielnego myślenia. Jego karierę przerwała ciężka chorobą (rak trzustki) w połowie 1993 roku, zmarł nagle w lutym 1994.
Skeczy video: 9
Skąd: Georgia (USA)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
William "Bill" Maher, Jr. to amerykański komik, komentator polityczny i autor. Obecnie prowadzi program Real Time with Bill Maher w telewizji HBO. Wcześniej, w latach 1993-2002 był gospodarzem talk-show Politically Incorrect na kanale Comedy Central. Jest krytykiem religii, popiera legalizację marihuany.
Skeczy video: 1
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Polski komik, członek grupy Stand-Up Lublin.
Skeczy video: 2
Skąd: Lublin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Stand-up'er związany ze Stand-Uo Polska. Jak sam o sobie mówi: "Jestem byłym prawnikiem, kinomanem i graczem komputerowym. Poza tym dobrze zmywam naczynia. Jeśli nie rozbawię ludzi w Twoim lokalu to pozmywam wszystkie naczynia po imprezie!"
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 1
Wydarzeń: 1
Amerykański komik i aktor, scenarzysta, producent telewizyjny, producent i reżyser filmowy. Według stacji Comedy Central jest piątym najlepszym komikiem wszech czasów (występującym na żywo). W oparciu o jego doświadczenia z dzieciństwa powstał serial komediowy Wszyscy nienawidzą Chrisa (Everybody Hates Chris).
Skeczy video: 4
Skąd: Andrews (Karolina Południowa, Stany Zjednoczone)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Uwielbia obserwować jak zachowują się ludzie. W szczególności, kiedy go nie widzą. Potrafi pomóc, choć tego daru nie nadużywa. Człowiek, który dalej nie wie kim chce w życiu być. Uważa że żartować można ze wszystkiego, tylko nie przy wszystkich.(opis pochodzi ze strony www.standupwpolsce.pl)
Skeczy video: 7
Skąd: Koszalin
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David Tynan O'Mahoney był komikiem irlandzkim, popularną postacią telewizji brytyjskiej w latach 70. Jako 16-latek porzucił szkołę i podjął pracę w gazecie. Po kilku latach przeniósł się do Londynu; wykonywał różne prace, wreszcie zajął się prowadzeniem imprez muzycznych. Zmienił wtedy nazwisko z trudnego do wymowy "O'Mahoney" na popularne "Allen".
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David "Dave" Chappelle jest amerykańskim komikiem, satyrykiem i aktorem. Stand-Up'em zainteresował się już w szkole podstawowej, na pierwszy występ zdecydował się w wieku 14 lat, stając na scenie słynnego Apollo Theater w Harlemie w Nowym Jorku.
Skeczy video: 16
Skąd: Waszyngton
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Irlandzki komik stand-up, aktor i scenarzysta. Zdobywca Perrier Award, za najlepszą komedię sytuacyjną dla Księgarnia Black Books otrzymał nagrodę BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) oraz Bronze Rose.
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Eddie Izzard to brytyjski komik i aktor. Dwukrotnie udało mu się zdobyć nagrodę Emmy dla komików stand-up. Jego styl jest charakterystyczny - kapryśny monolog, w którym dość często przeklina, dodatkowo jego występy często posiadają elementy pantomimy a także podział na role (np. Death Star Canteen, z występu Circle). Znany również z głównej roli w serialu The Riches i przez swój transwestytyzm.
Skeczy video: 1
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>

! N !