eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (530)   Kabarety (51)   Spektakle (222)   Koncerty (254)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym. Wykształcenie zdobył w krakowskiej PWST, którą ukończył w 1974 roku. Występuje na scenie Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest laureatem wielu nagród.
Skeczy video: 29
Skąd: Chrzanów
Galerii: 2
Wydarzeń: 2
Poniedzielski to poeta, autor tekstów piosenek, humorysta, twórca scenariuszy. Wraz z Arturem Andrusem tworzy wieczory kabaretowe w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia". Z Robertem Górskim prowadził program "Kabaretowe Kawałki" w TVP2. Pisze również teksty piosenek m.in. dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Maryli Rodowicz, Seweryna Krajewskiego.
Skeczy video: 34
Skąd: Kielce
Galerii: 1
Wydarzeń: 2
Dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer. Gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", w łódzkiej "Przechowalni" i w krakowskiej "Piwnicy Pod Baranami".
Skeczy video: 73
Skąd: Warszawa
Galerii: 8
Wydarzeń: 1
Bohdan Smoleń to polski aktor komediowy, artysta kabaretowy, członek słynnego w okresie PRL kabaretu "Tey" w Poznaniu, założyciel Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. 22. stycznia 2008 roku założył w Baranówku Fundację Stowarzyszenia Pana Smolenia, która prowadzi zajęcia hipoterapeutyczne dla niepełnosprawnych, upośledzonych lub chorych dzieci oraz dorosłych.
Skeczy video: 22
Skąd: Bielsko-Biała
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Polski aktor filmowy, kabaretowy i telewizyjny, komik, piosenkarz. Jest laureatem nagrody Złota Kaczka dla najlepszego polskiego aktora za lata 1993, 1997, 2003.
Skeczy video: 33
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Polski stand-up'er oraz artysta kabaretowy. Początkowo związany z Kabaretem Pod Grzybem. W 2010 roku rozpoczął solową karierę. Brał udział w I edycji programu Stand up. Zabij mnie śmiechem.
Skeczy video: 3
Skąd: Lubawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Duet tworzony przez dwóch liderów najpopularniejszych w Polsce kabaretów: Ani Mru-Mru oraz Moralnego Niepokoju. Wspólnie prowadzą kabaretowy program w TVP2.
Skeczy video: 272
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grzegorz Piotr Halama urodzony 2 stycznia 1970 w Świdwinie to polski artysta kabaretowy. Znany wszystkim lepiej jako Pan Józek - hodowca kurczaków...
Skeczy video: 69
Skąd: Kraków
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Jest to aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Od 1992 r. funkcjonuje we własnym "Teatrze Jednego Mima".
Skeczy video: 48
Skąd: Tychy
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Fedorowicz satyryk i aktor. W 2006 roku zdobył Nagrodę za całokształt pracy artystycznej na VII Fest. Dobrego Humoru w Gdańsku.
Skeczy video: 10
Skąd: Gdynia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Ziobro to kabareciarz, autor i kompozytor, wykonawca, twórca ZioBrosów, na scenie kabaretowej od blisko dwudziestu lat. Prowadził program telewizyjny Jacek Ziobro Superstar.
Skeczy video: 61
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jest to amerykański brzuchomówca i komik sceniczny. Najczęściej używane przez Dunhama kukiełki to: zgorzkniały stary facet Walter i martwy terrorysta Achmed.
Skeczy video: 9
Skąd: Teksas
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jerzy Kryszak to aktor, satyryk i parodysta. Ostatnio gospodarz programu "Uważaj na kioskarza" w TVP2. Jerzy Kryszak propaguje dowcip publicystyczny pełen świeżego spojrzenia na bieżącą scenę polityczną, ze zręcznością, obnażający jej wady i słabości.
Skeczy video: 16
Skąd: Kalisz
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Jak sama o sobie pisze: "Jestem standuperką, komediantką, satyryczką, kabaretką. Sama siebie przedstawiam imieniem Katatatatatatarzyna - ze względu na szybkość mówienia. Kabaretowy "kałasznikow" z Wysokiej pod Nowogrodem a nad Bobrem, czyli gdzieś pomiędzy. Urodzona w drugiej połowie minionego stulecia, a ciągle żywa. Z doświadczeniem kabaretowym."
Skeczy video: 6
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>

! N !