eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (156)   Kabarety (15)   Spektakle (31)   Koncerty (108)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
PODAJ PAGAJ, festiwal trójmiejskich improwizatorów. To wydarzenie, podczas którego improwizatorzy z Waszych ulubionych grup z trójmiasta mieszają się, zakasują rękawy i sprawdzają się w nowych improokolicznościach. Można nazwać to eksperymentowaniem z impro i nie będzie to dalekie od prawdy.  Bilety dostępne tutaj :)
Dodał: Jakub
Data: 17 października 2016
Wyświetleń: 1880
Mazurska Noc Kabaretowa – to najbardziej znana plenerowa impreza, o ugruntowanej pozycji lidera na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce, od 18 lat corocznie gości na deskach mrągowskiego amfiteatru.
Dodał: madzik_990
Data: 4 lipca 2016
Wyświetleń: 3738
Świętokrzyska Gala Kabaretowa, organizowana w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach, była jedną z letnich imprez pokazywanych od 2013 roku na antenie TVP2. W tym roku Telewizja Polska podjęła jednak decyzję o wycofaniu się z tego projektu.
Dodał: madzik_990
Data: 8 czerwca 2016
Wyświetleń: 3425
Maria Czubaszek nie żyje. Niezapomniana satyryczka, scenarzystka i dziennikarka miała 76 lat. Kabaretowym fanom była znana m.in. z rewelacyjnych występów w Spadkobiercach, gdzie grała rolę matki jednego z głównych bohaterów.
Dodał: poldo
Data: 13 maja 2016
Wyświetleń: 3297
Halo Piotrków Trybunalski i Włocławek! Wszystkich fanów stand-upu zapraszamy gorąco na występy Wojtka Pięty, który zaprezentuje swój autorski program pt. "NA ŻYWO"! Wpadnijcie koniecznie 27 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego (Klub Sejf) oraz 28 lutego do Włocławka (Garage Hotel). Polecamy! :)
Dodał: Aga
Data: 24 lutego 2016
Wyświetleń: 2220
Mamy przyjemność zaprosić was na Bitwę Stand-uperów. Będzie to nowa formuła rozrywki, w której udział weźmie czołówka polskiego stand-upu. Zawodnicy rozlosowani zostaną w pary ćwierćfinałowe i będą pojedynkować się na autorski stand-up oraz w konkurencjach na improwizację, takimi jak dubbing do losowego filmu czy improwizowany stand-up na zadany temat. Jury zostanie na każdą rundę losowo wybrane spośród publiczności i to ona będzie decydowała kto wygrywa pojedynek i awansuje do półfinału, a potem do finału. O sprawny przebieg Bitwy zadba dwójka prowadzących - Abelard Giza oraz Kacper Ruciński. Bitwa Standuperów to autorska formuła, która wywróci świat polskiego stand-upu do góry nogami.
Dodał: poldo
Data: 23 lutego 2016
Wyświetleń: 3281
Trwa rekrutacja do Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów KORKI, który odbędzie się 16 kwietnia 2016r. w Szubińskim Domu Kultury. Zgłoszenia można przesyłać do 5 marca! Kartę zgłoszeniową oraz regulamin znajdziecie poniżej. Polecamy i zachęcamy do udziału! :)
Dodał: Aga
Data: 20 lutego 2016
Wyświetleń: 1989
Tegoroczna PAKA to już 32., Półfinały istnieją dużo krócej. Zorganizowane zostaly, gdy liczba zgłaszanych kabaretów okazała się tak duża, że dodatkowa selekcja stała się koniecznością. Okazało się, że kabaretowym twórcom dobrze robi spotkanie z grupą jurorów, którzy przeprowadzają szczegółową analizę ich programu, skecz po skeczu, piosenkę po piosence. A jak twórcy są zadowoleni i wyciągają wnioski - korzysta publiczność. Podczas Półfinałów nie zobaczycie kabaretowych gwiazd, lecz tych, którzy gwiazdami staną się wkrótce, także dzięki Wam. Sztuka kabaretowa, jak żadna inna, jest oparta o kontakt z publicznością, o wzajemne reakcje, "chemię", która tworzy się pomiędzy widzami a występującymi. Chcecie w tym uczestniczyć, chcecie móc powiedzieć za jakiś czas: "byłem przy tym, jak zaczynali"? Jest to zresztą znakomita zabawa, bowiem kabarety półfinałowe mają programy świeże, nieograne, z nowymi niezwykłymi pomysłami. Będziecie?
Dodał: Aga
Data: 19 lutego 2016
Wyświetleń: 1906
Uwaga! Nadciąga duże wydarzenie dla fanów stand-up'u! Matt Davis to uznany amerykański komik występujący na scenie od prawie 20 lat. Ma za sobą występy w Stanach Zjednoczonych gdzie rozpoczynał i doskonalił swoje umiejętności, brał udział w licznych amerykańskich programach telewizyjnych i festiwalach komediowych, był nawet na Bliskim Wschodzie gdzie rozbawiał żołnierzy amerykańskich stacjonujących w bazach wojskowych. W zeszłym roku postanowił ruszyć w stand-upową podróż dookoła świata. Odwiedził już ponad 20 krajów, w głównej mierze w Azji. Teraz przyszła kolej na Europę i Polskę!
Dodał: Aga
Data: 10 lutego 2016
Wyświetleń: 1822
Tarnowskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA zapraszają na V PAKAdemię! W tym roku na program imprezy składają się: regionalne eliminacje do 32. Przeglądu Kabaretów PAKA ? najważniejszego Festiwalu tego typu w Polsce (finały odbędą się w kwietniu w krakowskiej Rotundzie), oraz noc kabaretowa z laureatami I miejsca ubiegłorocznej PAKI ? zespołem Fair Play Crew oraz bardem polskiej sceny kabaretowej ? Andrzejem Poniedzielskim!
Dodał: Aga
Data: 2 lutego 2016
Wyświetleń: 1790
Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne spotkanie z kabaretem w Klubie Akademickim ARKA! Już 19 lutego, kolejna odsłona cyklicznej imprezy z młodymi artystami polskiej sceny kabaretowej. Czwarta w tym sezonie, a zarazem szósta ogółem, edycja Kabaretowej PrzeglądARKI niezmiennie w Klubie Akademickim ARKA al. 29 Listopada 50 o godzinie 20:00!
Dodał: Aga
Data: 2 lutego 2016
Wyświetleń: 1912
Nadciąga kolejny gorący roast, tym razem zlinczować publicznie da się Karol Paciorek! Udział wezmą komicy oraz... youtuberzy. Jak Karol poradzi sobie na żywo, jak przyjmie roasty i czy da radę odeprzeć atak rewanżując się kolegom swoimi tekstami...? Przyjdźcie  1 lutego i przekonajcie się sami! Więcej informacji poniżej. 
Dodał: Aga
Data: 4 stycznia 2016
Wyświetleń: 10786
Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne spotkanie z kabaretem w Klubie Akademickim ARKA! Druga w tym sezonie edycja Kabaretowej PrzeglądARKI Już 10 grudnia czeka na Was wiele prezentów i niespodzianek.
Dodał: Aga
Data: 21 listopada 2015
Wyświetleń: 1845
Już 10 grudnia kolejna edycja inicjatywy klubu The Stage i krakowskich artystów stand-upowych. Zapraszamy Was na wydarzenie komediowe, które z klasą zamknie 2015 rok. Tym razem gościem będzie Tomasz Nowaczyk!
Dodał: Aga
Data: 21 listopada 2015
Wyświetleń: 2683
Dwa święta w jednym? Z grupą impro Narwani z Kontekstu to możliwe! Mikołaj w tym roku wpadnie na Andrzejki i zostanie we Wrocławiu przez dwa dni! Niebyle jaki to gość: prosto z Kabaretu Moralnego Niepokoju na 30 listopada i 1 grudnia na Włodkowica 21 zajrzy Mikołaj Cieślak!
Dodał: Aga
Data: 21 listopada 2015
Wyświetleń: 1764
Wspaniała akcja jaką jest Szlachetna Paczka doczekała się pierwszej w historii kabaretowej piosenki i to w jakim wykonaniu - Joanny Kołaczkowskiej i Artura Andrusa! Autorką tekstu piosenki jest Barbara Stenka, muzykę skomponował Łukasz Borowiecki. Ty też możesz mieć wpływ na to, do kogo w tym roku dotrze SZLACHETNA PACZKA! 21 listopada na stronie projektu otwarta zostanie baza rodzin, z której będziesz mógł wybrać konkretną rodzinę i przygotować dla niej pomoc!
Dodał: Aga
Data: 17 listopada 2015
Wyświetleń: 2355
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !