eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3459)   Kabarety (354)   Spektakle (1302)   Koncerty (1294)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Przygotowaliśmy eKabaretowy Plebiscyt 2014, chcemy poznać Wasze opinie, zobaczyć co najbardziej bawiło Was w tym roku, kto Was najbardziej porwał swoimi żartami, jakie wydarzenie wspominacie najlepiej. Można zgarnąć też kabaretowe gadżety! Wystarczy po wypełnieniu ankiety zostawić swój adres mailowy w ostatnim polu.
Dodał: Aga
Data: 28 listopada 2014
Wyświetleń: 2513
Już w piątek 5 grudnia, w przeddzień Mikołajek chcemy podarować Wam kabaretowy prezent! Zapraszamy na Kabaretową PrzeglądARKE w Klubie Akademickim ARKA, czyli wieczór kabaretowy pełen dobrej zabawy. Zaprezentują się dla Was łącznie cztery kabarety, dzięki którym zobaczycie cztery odmienne style kabaretowe. Zaczynamy o 20:30, oczywiście w Klubie ARKA al.29 listopada 50 w Krakowie.
Dodał: Aga
Data: 25 listopada 2014
Wyświetleń: 1029
9.12 zapraszamy na wydarzenie wyjątkowe - nie dość, że chcemy pokazać Wam piękno pantomimy, to jeszcze wracamy do formuły Pojedynków Kabaretowych - by w Wasze ręce oddać decyzję kto jest w tej sztuce mistrzem. A zmierzą się wybitni specjaliści: Ireneusz Krosny oraz kabaret Świerszczychrząszcz Poprowadzi natomiast specjalista i mistrz konferansjerki - Tomasz Jachimek! Mamy dla Was podwójne zaproszenie!
Dodał: Aga
Data: 25 listopada 2014
Wyświetleń: 1231
Spotkaliśmy się w poznańskiej kawiarni Cafe Misja z osobą, której kanał śledzimy od dawna, pogromcą reklam - AdBusterem! Zobaczcie co powiedział nam o swojej twórczości, odwiedzinach fanów, radzeniu sobie z krytyką, kanale Tube Raiders i nie tylko...:)
Dodał: Aga
Data: 23 listopada 2014
Wyświetleń: 1503
Od kilku dni w księgarniach dostępna jest książka Wiesława Michnikowskiego pt. "Tani Drań". Młodzi bezbłędnie rozpoznają jego głos jako Papę Smerfa. Unikający wywiadów i przez ostatnie lata wycofany z życia zawodowego i towarzyskiego, teraz w szczerej rozmowie ze swoim synem, Marcinem. Od przedwojennej Warszawy, przez wspomnienia z aktorskiej garderoby, aż po ostatnie lata. A jeśli do tego dodać ujmujący uśmiech i diabelnie złośliwy dowcip? Proszę Państwa, przed Wami Wiesław Michnikowski!
Dodał: Aga
Data: 18 listopada 2014
Wyświetleń: 1002
IV Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Scenicznej ImproFest już za nami, pojawiły się na nim najlepsze grupy z całej Polski oraz goście zza granicy! Prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia oraz krótką relację video. Już teraz zapraszamy Was na kolejną edycję, która odbędzie się już za rok. :)
Dodał: Aga
Data: 17 listopada 2014
Wyświetleń: 1334
Halo Kraków! Zapraszamy Was na drugie starcie Laureatów 30. PAKI! Karol Kopiec zmierzy się z kabaretem 7 minut Po, a SMKKPMzO z Kabaretem Sakreble! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten występ! Laureaci najważniejszego przeglądu kabaretowego w Polsce na pewno Was nie zawiodą! :)
Dodał: Aga
Data: 11 listopada 2014
Wyświetleń: 1543
Krakowski Kinotatr Wrzos nie przeryw kabaretowej zabawy. W tym miesiącu wielbiciele szeroko rozumianej sztuki kabaretowej na pewno będą bardzo usatysfakcjonowani. Przed nami film (?Dr Jekull i Mr Hyde wg Wytwórni A?YoY?), dyskusja (Komiczna Animacja w Czwartek), klasyczne występy kabaretowe (7 minut Po i 44-200 w skeczach ryjkowych, Stado Umtata, Inkubator Kabaretowy) oraz recital (Adam Wacławiak ? tak, to ten od ?La kawe?).
Dodał: Aga
Data: 9 listopada 2014
Wyświetleń: 1434
W imieniu Domu Kultury ZAMECZEK zapraszamy wszystkie formacje kabaretowe do udziału w IX Konkursie Skeczu Kabaretowego "Skecz na Scenę" im. Andrzeja Kaczmarka. Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada. Więcej informacji znajdziecie na www.zameczek-kielce.pl.
Dodał: Aga
Data: 9 listopada 2014
Wyświetleń: 1853
Już 6 grudnia Warszawa wstrzyma oddech, a to za sprawą Orange Video Fest by Life Tube! Na Hali Torwar pojawią się największe gwiazdy polskiego YouTuba oraz goście zza granicy! Wydarzenie poprowadzą Lekko Stronniczy, a czekać na Was będą również m.in. SA Wardęga, Abstrachuje, AdBuster, MC Silik, Martin Stankiewicz, Cyber Marian, Radek Kotarski, ekipa Matura to Bzdura, Piotr Ogiński,  Ravgor, Wapniak, Stuart Edge, Furious Pete i wielu innych! My również będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu! Polecamy gorąco i mamy nadzieję, że do zobaczenia! :)
Dodał: Aga
Data: 9 listopada 2014
Wyświetleń: 2154
CeZik wraca z nowym utworem. Innym niż poprzednie, z animacją własnego autorstwa. Utwór jest nietypowy. Nie ma refrenu, niesie specjalne przesłanie. Piosenka miała premierę 28 października w radiowej Trójce, w audycji "Akademia Rozrywki" , natomiast dzisiaj światło dzienne ujrzał teledysk do niej.
Dodał: Aga
Data: 5 listopada 2014
Wyświetleń: 1495
Wielkimi krokami zbliża się jeden z największych festiwali na którym prezentują się najstarsze i najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju oraz z zagranicy! Program naszpikowany jest masą świetnych wydarzeń. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na trzy z nich! Szczegóły poniżej!
Dodał: Aga
Data: 5 listopada 2014
Wyświetleń: 1847
Od listopada w Telewizji Kino Polska rusza nowy cykl (a nawet dwa) o tematyce kabaretowej! Pierwszy z nich to "Kabaretowy Rejs", który emitowany będzie w niedzielę o 15:00, a drugi to "Śniadanie Kingsajz" na który zapraszamy od poniedziałku do piątku od 07:05. Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe opisy programów proponowanych przez Kino Polska.
Dodał: Aga
Data: 3 listopada 2014
Wyświetleń: 3090
Brodnica po raz kolejny będzie gościła grupy kabaretowe z całej Polski. IV Brodnicki Przegląd Kabaretów Autorskich BRODA zagości w Brodnickim Domu Kultury już 8 listopada o godzinie 17.00. Będziemy mieli okazję zobaczyć pięć kabaretów: Kabaret Czołówka Piekła - Poznań, Kabaret O Tak O - Białystok, Kabaret Pod Napięciem - Gdańsk, Kabaret Porażeni- Szubin, Kabaret Trzecia Strona Medalu - Kraków. W roli gospodarzy, dobrze znane brodnickiej publiczności - Hyrki z Warszawy, które w ubiegłorocznej edycji otrzymały Nagrodę Publiczności.
Dodał: Aga
Data: 2 listopada 2014
Wyświetleń: 1651
Stand-Up stawia w naszym kraju coraz większe i pewniejsze kroki, czego dowodem jest pierwsze polskie stand-upowe DVD - "Stand-Up Bez Cenzury". Jest to zapis występu trójki komików; Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej oraz Kacpra Rucińskiego, zarejestrowanego 28 stycznia 2014r., w gdańskim klubie Parlament.
Dodał: Aga
Data: 30 października 2014
Wyświetleń: 3236
Uwaga! Kabareciarze, soliści, aktorzy, wokaliści, zespoły i wszyscy śpiewający lub nawet udający śpiewanie! Rusza nabór do Konkursu Piosenki Debilnej. Do 25 listopada poszukujemy wykonawców, którzy rozbawią wrocławską publiczność i zabiorą ich w podróż do swojego świata. Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Dodał: Aga
Data: 28 października 2014
Wyświetleń: 1780
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10  11  12   - następna >>>

! N !