eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Zapraszamy Was gorąco na 7. Urodziny Kabaretu PUK, które świętować będziemy aż trzy dni (9-11 stycznia) w Krakowie! Przez trzy dni zobaczycie wyjątkowy program Kabaretu PUK, występ "PUK i Goście" oraz program dla widzów dorosłych "Jebudu"! Polecamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 30 grudnia 2014
Wyświetleń: 1493
Za nami 7 imprez Polskiej Ligi Stand-upu, podczas których obejrzało nas na żywo łącznie ponad 1200 widzów. Zapraszamy gorąco na finał, który odbędzie się 17 stycznia w Łodzi (Tektura Kawa & Bistro Tymienieckiego 3).
Dodał: Aga
Data: 29 grudnia 2014
Wyświetleń: 1062
Prezentujemy drugi odcinek naszej serii "Strzał w 10". Zobaczycie w niej różnych czołowych artystów polskiej sceny kabaretowej, którzy odpowiadać będą na 10 pytań z których 7 jest od nas, a 3 od widzów! Tym razem przepytaliśmy Wojtka i Ewę z Kabaretu Limo! Zobaczcie co nam powiedzieli! :)
Dodał: Aga
Data: 26 grudnia 2014
Wyświetleń: 2065
Prezentujemy bonusowy materiał z ostatnich czterech odcinków serii eKabaret Zwiedza Internet. Dowiecie się z niego co Jakub "Dem" Dębski, AdBuster, Y Nowoczesny Iluzjonista oraz CeZik powiedzieli nam o ich poczuciu humoru oraz najdziwniejszych miejscach w internecie..;) Naszym gościom gorąco dziękujemy za spotkania! :)
Dodał: Aga
Data: 21 grudnia 2014
Wyświetleń: 1459
Uwaga! Można już wysyłać zgłoszenia do Konkursu 31. Przeglądu Kabaretów PAKA! Zachęcamy Was do udziału! Czasu jest dużo (termin upływa 20 stycznia), ale nie czekajcie na ostatnią chwilę :) Poniżej znajdziecie regulamin i kartę zgłoszeniową!
Dodał: Aga
Data: 20 grudnia 2014
Wyświetleń: 1475
Żarty żartami - ale kto z Nas nie lubi rywalizacji? Szczególnie gdy to inni muszą się dwoić i troić a my mamy z tego "ubaw po pachy". Taka właśnie sytuacja będzie miała miejsce 13 stycznia w Krakowskiej Rotundzie, gdy na scenie po raz trzeci i ostatni w Pojedynku zmierzą się Laureaci 30.PAKI. To ostatni z cyklu Pojedynków, kiedy to wszystko stanie się jasne.
Dodał: Aga
Data: 19 grudnia 2014
Wyświetleń: 1979
Święta już tuż tuż, przygotowaliśmy dla Was akcję świąteczną pod hasłem "Kartka świąteczna od Kabaretu" w której udział wzięli: Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Ireneusz Krosny, Kabaret Smile, Kabaret Ani Mru-Mru, Formacja Chatelet, Kabaret Limo oraz Kabaret Paranienormalni! Wysyłacie lub dostajecie kartki świąteczne? Chcielibyście postawić u siebie w domu kartkę od ulubionego kabaretu? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie! Załączamy materiał video w którym rozmawiamy z kabareciarzami o tradycji wysyłania kartek oraz zachęcamy ich do wypisania kartek dla Was!
Dodał: Aga
Data: 18 grudnia 2014
Wyświetleń: 4700
18 i 21 grudnia w Klubie Komediowym wystąpi Jacek Fedorowicz. Ten znany aktor, satyryk, twórca m.in. programu rozrywkowego "Dziennik Telewizyjny", członek legendarnego kabaretu Bim-Bom zaprezentuje swój autorski program pod nazwą Jacek Fedorowicz - Wieczór pierwszy.
Dodał: Aga
Data: 16 grudnia 2014
Wyświetleń: 1206
Zbliżamy się do konca naszej drugiej serii eKabaret Zwiedza Internet. Tym razem spotkaliśmy się w Warszawie z jedną z najbardziej rozśpiewanych osób na polskim YouTubie - CeZikiem. Zobaczcie co powiedział nam o swojej twórczości i nie tylko...:)
Dodał: Aga
Data: 14 grudnia 2014
Wyświetleń: 1356
Pewnie większość z Was pamięta kultowe pojedynki kabaretowe organizowane w krakowskim Centrum Kultury Rotunda. To właśnie tam zrodziła się ta niesamowita idea walk pomiędzy kabareciarzami, która później cieszyła się piramidalnym zainteresowaniem widzów. Dnia 09.12.2014 r w ramach Jubileuszu 40 -lecia tego kultowego i już można powiedzieć - legendarnego centrum kultury odbył się najcichszy z możliwych pojedynków, czyli pojedynek pantomimy kabaretowej. Na przeciw siebie stanęli: najbardziej rozpoznawalny mim w Polsce - Ireneusz Krosny i równie znana grupa przyjaciół, czyli Kabaret Świerszczychrząszcz, całość prowadził znakomity konferansjer - Tomasz Jachimek.
Dodał: Aga
Data: 14 grudnia 2014
Wyświetleń: 1627
Prezentujemy pierwszy odcinek naszej serii "Strzał w 10". Zobaczycie w niej różnych czołowych artystów polskiej sceny kabaretowej, którzy odpowiadać będą na 10 pytań z których 7 jest od nas, a 3 od widzów! Także Ty możesz zadać pytanie ulubionemu artyście, wystarczy wysłać je na [email protected] w temacie wpisując "ZAPYTAJ KABARET". Na naszej stronie będziemy też informować do jakich kabaretów aktualnie szukamy pytań. Tym razem w warszawskim Teatrze Palladium przepytaliśmy Kabaret Młodych Panów! Zobaczcie co nam powiedzieli! :)
Dodał: Aga
Data: 13 grudnia 2014
Wyświetleń: 2894
Halo Kielce! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Limo w Kielcach! Przypominamy, że to może być ostatnia okazja, żeby zobaczyć ich w obecnym składzie, ponieważ w tym roku niestety kończą swoją działalność! Szczegóły poniżej!
Dodał: Aga
Data: 8 grudnia 2014
Wyświetleń: 1723
Nagranie do serialu Marcina pt. "Luuzer". Będzie to normalny występ,który będzie rejestrowany, może zdarzyć się tak, jak podczas każdego nagrania tego typu, że dany fragment będzie powtarzany i dlatego bilety kosztują tylko symboliczne 5 zł. godz. 19:00 oraz godz. 21:00
Dodał: Aga
Data: 8 grudnia 2014
Wyświetleń: 1589
Na scenie dwie niepowtarzalne kobiety. Dzieli je kolor włosów i temperament, łączy - niebywała uroda, cięty język i wrodzona skromność. Na co dzień występują przede wszystkim z mężczyznami - w SAMYCH BABACH - w roli głównej i jedynej. Stand up (nie) tylko dla Pań!
Dodał: Aga
Data: 8 grudnia 2014
Wyświetleń: 1439
Chcielibyście zapytać o coś jakiś kabaret? Możemy przekazać właśnie Twoje pytanie! Podczas najbliższych wywiadów, w nowym cyklu, będziemy zadawać 3 pytania od widzów! Napisz swoje pytanie, a my wybierzemy 3 najciekawsze propozycje, które zostaną zadane naszym gościom podczas wywiadu. :)
Dodał: Aga
Data: 30 listopada 2014
Wyświetleń: 3351
Zapraszamy Was gorąco na I Urodziny Stand-Up Koszalin! Wystąpią oczywiście Jacek Stramik oraz Darek Gadowski, a gościnnie pojawi się także Katarzyna Piasecka! Odbędzie się także Open Mic oraz aftreparty! Wpadnijcie koniecznie do Kawałka Podłogi, 15 grudnia o 20:00! Polecamy!
Dodał: Aga
Data: 30 listopada 2014
Wyświetleń: 2286
<<< poprzednia -   3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

! N !