eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Zapraszamy 28 lutego do Szubińskiego Domu Kultury na wieczór stand-up. Jest to z pewnością dobra alternatywa dla wszystkich, którzy lubią ostrzejszy humor, nie ma dla nich tematów tabu, a miesiąc luty nie kojarzy im się tylko z walentynkowymi serduszkami. Jeśli lubisz ostry żart i jego przekaz, jesteś świadomym odbiorcą z dużym dystansem do siebie i otoczenia, to właśnie Ciebie zapraszamy .
Dodał: Aga
Data: 8 lutego 2015
Wyświetleń: 1389
Między Półfinałami i Finałami 31. PAKI zapraszamy Was serdecznie na POLIŻ Stand-up, wyjątkowy kolektyw 3 znanych i lubianych komików: Mariusza Kałamagi, Robert Korólczyka oraz Marcina Zbigniewa Wojciecha. Zapraszamy 23 marca do krakowskiej Rotundy!
Dodał: Aga
Data: 3 lutego 2015
Wyświetleń: 1688
Wigilia Wigilii Walentynek to najlepszy moment, by zacząć wprowadzać się w romantyczny nastrój. Grupa AD HOC serwuje program, który roztopi nawet najbardziej zatwardziałe serca. Czekają na was w pełni improwizowane historie; krótkie scenki i dłuższe fabuły utkane z wątków miłosnych wzruszających jak Ryan Gosling biegnący w deszczu po łące z różą w zębach. Weźcie ze sobą kogoś, komu można złożyć głowę na ramieniu i zaopatrzcie się w romantyczne sugestie i higieniczne chusteczki. Będzie pięknie. Będzie miłośnie. Będzie improwizowanie.
Dodał: Aga
Data: 3 lutego 2015
Wyświetleń: 1261
Halo Kraków! Zapraszamy Was na otwarty mikrofon wszechkomediowy, czyli impreza łącząca wszystko, co śmieszne. Skecze, zaskakujące numery, monologi, melorecytacje i piosenki. To wszystko będziesz prawdopodobnie mógł zobaczyć 26 stycznia. Prawdopodobnie, bo jeszcze nie wiemy, kto się zgłosi, aby wystąpić. Wstęp wolny:)
Dodał: Aga
Data: 25 stycznia 2015
Wyświetleń: 1538
Zakończyła się pierwsza edycja Polskiej Ligii Stand-Upu w której 15 komików rywalizowało o zwycięstwo. Mieliśmy przyjemność dzierżyć miano współorganizatora tego cyklu (wraz z Polski Stand-Up). Dziękujemy wszystkim którzy pojawili się na występach w 7 miastach, które odwiedziliśmy oraz komikom za genialny poziom i zaangażowanie. Poniżej wyniki ligi.
Dodał: Aga
Data: 18 stycznia 2015
Wyświetleń: 2145
SAME BABY zapraszają na STAND-UPOWY DZIEŃ KOBIET, podczas którego wystąpią: Katarzyna Piasecka, Iza Kała, Agata Biłas, Olka Szczęśniak i Wiolka Walaszczyk. Imprezę poprowadzi Alan Pakosz, zaś potrwa ona ok. 120 minut. PROGRAM PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH!
Dodał: Aga
Data: 18 stycznia 2015
Wyświetleń: 1014
Zapraszamy Was 21 stycznia do warszawskiego klubu Resort na stand-up w wykonaniu sześciu komików, którzy 10 dni później będą roastować na Ten Typ Mes - ROAST // 31. stycznia // Klub Progresja. Zapraszamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 16 stycznia 2015
Wyświetleń: 3201
Nadciąga impreza na którą czekamy z niecierpliwością i na którą zapraszamy Was gorąco - Roast Tego Typa Mesa - jednej z najważniejszych postaci w polskim hip hopie. Ostatnie płyty udowadniają również, że należy mu się szacunek w gatunku tak ogólnym, jak po prostu polska muzyka. Autor tekstów, producent i kompozytor, współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia.com, kapitalny raper i "okazjonalnie" interesujący wokalista, rozpoczął karierę w 2002 r. Obecnie także felietonista T-Mobile Music. Polecamy i zapraszamy! 
Dodał: Aga
Data: 16 stycznia 2015
Wyświetleń: 2472
Po ponad dwumiesięcznej przerwie na scenę w Klubie Firlej powraca najśmieszniejsza impreza w mieście, czyli Poligon Kabaretowy. Najbliższa edycja ? w karnawałowym klimacie ? już w niedzielę 25 stycznia o godz. 18:00.
Dodał: Aga
Data: 13 stycznia 2015
Wyświetleń: 1246
Zapraszamy na pierwszą w 2015 roku odsłonę koszalińskiego cyklu stand-upowego. 20 stycznia do Kawałka Podłogi zawitają trzy różne style i wizje świata, prezentowane przez trzech niezwykle interesujących komików - Piotr Szumowski, Bartosz Zalewski oraz Rafał Banaś. Do tego znani stałym bywalcom i coraz mniej nielubiani gospodarze: Darek Gadowski i Jacek Stramik. W trakcie imprezy open mic; osoby chcące spróbować swoich sił na scenie nie płacą za wstęp.
Dodał: Aga
Data: 13 stycznia 2015
Wyświetleń: 1505
Pierwsze w Polsce wykłady kabaretowo-naukowe, slam kabareciarzy, wycieczka tropem krakowskiego kabaretu i dwa dni spektakli kabaretowych - oto główne atrakcje Krakowskiego Festiwalu Kabaretu "Podgórek", który odbędzie się w dniach 16-18 stycznia 2015 roku.
Dodał: Aga
Data: 13 stycznia 2015
Wyświetleń: 1145
Zakończyliśmy eKabaretowy Plebiscyt 2014 w którym to Wy wskazaliście to co najbardziej (i najmniej) podobało Wam się w ubiegłym roku. Dziękujemy gorąco za wszystkie oddanie głosy, a uzbierało się ich naprawdę dużo. Poniżej możecie zobaczyć zwycięzców poszczególnych kategorii oraz zobaczycie kto zgarnia kabaretowe gadżety w konkursie.
Dodał: Aga
Data: 3 stycznia 2015
Wyświetleń: 6746
Przełom roku 2014/2015 to dużo zmian na scenie kabaretowej. Po rozpadzie Kabaretu Limo z początkiem nowego roku szeregi Kabaretu Łowcy.B opuszczają Paweł Pindur i Mariusz Kałamaga. Kabaret Łowcy.B będzie funkcjonował dalej w składzie czteroosobowym: Bartosz Gajda, Maciek Szczęch, Sławek Szczęch i Bartek Góra. Jak sami zapowiadają nie zmieni się kierunek ani profil działań, dalej będzie to kabaret w stylu "łowieckim"... czyli szalony, przepełniony absurdem, po części improwizowany z muzyką na żywo. Mariusza zobaczyć będziecie dalej mogli na scenie Stand-upowej. Zobaczcie ostatni wywiad z Mariuszem i Pawłem jaki ustało nam się przeprowadzić na jednej z MNK...
Dodał: poldo
Data: 2 stycznia 2015
Wyświetleń: 10914
Prezentujemy drugi odcinek naszej serii "Strzał w 10". Zobaczycie w niej różnych czołowych artystów polskiej sceny kabaretowej, którzy odpowiadać będą na 10 pytań z których 7 jest od nas, a 3 od widzów! Tym razem przepytaliśmy Formacje Chatelet, zaraz po premierze ich nowego programu! Zobaczcie co nam powiedzieli! :)
Dodał: Aga
Data: 1 stycznia 2015
Wyświetleń: 1786
Prezentujemy trzeci odcinek naszej serii "Strzał w 10". Zobaczycie w niej różnych czołowych artystów polskiej sceny kabaretowej, którzy odpowiadać będą na 10 pytań z których 7 jest od nas, a 3 od widzów! Tym razem przepytaliśmy Kabaret Paranienormalni, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie! Zobaczcie co nam powiedzieli! :)
Dodał: Aga
Data: 30 grudnia 2014
Wyświetleń: 1722
Grupa Improwizacyjna Przyjezdni zaprasza na na pierwszy wieczór z cyklu IMPRO Z GWIAZDAMI. Wraz z Przyjezdnymi zaimprowizuje Robert Górski! Zapraszamy 13 stycznia do warszawskiego Centrum Zarządzania Światem! :)
Dodał: Aga
Data: 30 grudnia 2014
Wyświetleń: 2421
<<< poprzednia -   2  3  4  5  6  7  8  9  10   - następna >>>

! N !