eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3459)   Kabarety (354)   Spektakle (1302)   Koncerty (1294)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Bycie dobrym nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy, że w sobotni wieczór przyjdziesz na stand-up, a pieniądze z Twojego biletu zostaną przekazane Poznańskiemu Schronisku. Śmiech to nie tylko zdrowie to realna pomoc do której możesz się dołożyć. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka karmy dla psiaków, dlatego jeśli masz nadmiar suchej karmy w domu, to zabierz ją ze sobą.
Dodał: Aga
Data: 8 marca 2015
Wyświetleń: 1693
W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie początkujące kabarety do II edycji Przeglądu Kabaretów "Błazenada", który odbędzie się we Wrocławiu. Jeśli dobry humor Was nie opuszcza, wasze żarty podobają się znajomym oraz jesteście grupą przyjaciół poszukujących nowych przygód i chętnych na nowe wyzwania, zgłoście się do tego Przeglądu! Wasze zgłoszenia przesyłajcie na adres mailowy: [email protected]
Dodał: Aga
Data: 3 marca 2015
Wyświetleń: 1682
Rusza XV ? Jubileuszowa edycja Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich KOKS 2015. Finał Tegorocznej edycji poprzedzą dwa występy eliminacyjne w dniach 15 i 22 kwietnia w Klubie ,"Pod Krechą" Politechniki Świętokrzyskiej. Wielki Finał nastąpi 13 maja w którym zaprezentują się finaliści a gwiazdą wieczoru będzie ,"Kabaret Skeczów Męczących". Zapraszamy wszystkie chętne kabarety do zaprezentowania swojego programu na KOKSie. Przesyłanie zgłoszeń do 20 marca!. Regulamin i Karta zgłoszeniowa poniżej.
Dodał: Aga
Data: 3 marca 2015
Wyświetleń: 1885
W sobotę 14 marca o godz. 17:00 w Domu Kultury "Atrium" (Pomorska 19) wystąpi kabaret DABZ. To wrocławsko-opolska formacja, laureat i finalista najważniejszych festiwali kabaretowych w kraju, współtwórcy Wrocławskiego Poligonu Kabaretowego i prowadzący "Lożę Szyderców" na antenie Polskiego Radia Wrocław. Za względu na bliskość Dnia Kobiet, w programie znajdzie się wiele tematów bliskich paniom, ale ujętych z męskiego punktu widzenia . Spodziewajcie się ciekawych rozwiązań scenicznych i dobrej zabawy. Kabaret DABZ tworzą Jakub Krzak i legniczanin Krzysztof Wilkosz.
Dodał: Aga
Data: 24 lutego 2015
Wyświetleń: 1490
Halo Poznań! Zapraszamy Was gorąco na kolejną odsłonę imprezy z cyklu "Chodź na solo"! Tym razem gościnnie wystąpi szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji oraz budowania absurdalnych sytuacji - Mariusz Kałamaga. Na scenie pojawią się także oczywiście gospodarze cyklu: Maciej Morze, Wojtek Kowalczyk, Paweł Reszela oraz Tomek Nowaczyk! Zapraszamy gorąco: 23 lutego, klub Blue Note, wstęp 20zł.
Dodał: Aga
Data: 24 lutego 2015
Wyświetleń: 1692
To już druga odsłona otwartego mikrofonu, który ma stanowić miejsce eksperymentów i doświadczeń dla wszelkiej maści komików. Główną ideą wydarzenia jest swojego rodzaju komediowy ekumenizm - na scenie mile widziani są kabareciarze, stand-uperzy, satyrycy, klauni, poeci-humoryści oraz wszyscy inni sceniczni performerzy...
Dodał: Aga
Data: 21 lutego 2015
Wyświetleń: 1307
Stand-up jest formą komediową, która szybko zdobywa popularność w Polsce. Duże zainteresowanie zawdzięcza dosadnej treści występów, która zdecydowanie bardziej odpowiada dzisiejszemu odbiorcy niż humor znany do tej pory. W Artefakt Cafe, 5 marca, swój autorski program pt. "NA ŻYWO" zaprezentuje jeden z czołowych krakowskich komików Wojtek Pięta.
Dodał: Aga
Data: 16 lutego 2015
Wyświetleń: 2194
Szukasz oryginalnego pomysłu na spóźnione Walentynki z gwarancją dobrej zabawy? Nic trudnego! Wystarczy wpaść na Poligon Kabaretowy, czyli najzabawniejszą cykliczną imprezę we Wrocławiu! Wyjątkowa, walentynkowa edycja już w niedzielę 22 lutego o 18:00 w Klubie Firlej. Tydzień po Święcie Zakochanych organizatorzy Poligonu, zapraszają na wieczór pt. "Z miłością w tle". Oczywiście widzowie jak zwykle obejrzą nowe, premierowe, pisane specjalnie na Poligon skecze i piosenki pod kategorie wymyślone przez fanów imprezy, które będą dotyczyć wyżej wspomnianego tematu przewodniego.
Dodał: Aga
Data: 15 lutego 2015
Wyświetleń: 1806
Gorąco polecamy wsparcie trasy koncertowej zespołu Straight Jack Cat na stronie wspieramkulture.pl (jednego z członków zespołu możecie kojarzyć z Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą o której wspominaliśmy wiele razy). Poniżej informacje o akcji oraz apel Kabaretu Hrabi! :)
Dodał: Aga
Data: 14 lutego 2015
Wyświetleń: 1360
Wielkimi krokami zbliżają się półfinały PAKI! Już 6 marca pokażemy publiczności w Krakowie, a także wszystkim przyjezdnym pierwszą grupę tych, którzy byli najlepsi podczas tegorocznych Eliminacji. Jeszcze nie wiemy kto, nie wiemy jak podzielimy zespoły, bo nie znamy jeszcze ostatecznych wyników Eliminacji. Wiemy za to, że: w dniach 6-8 marca zobaczycie najlepsze kabarety początkujące w naszym kraju.
Dodał: Aga
Data: 14 lutego 2015
Wyświetleń: 1686
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu Piosenki 31. Przeglądu Kabaretów PAKA. W tym roku nowości! Konkurs ma dwa etapy, będziemy mieli gości z OSPY :) Także zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu Piosenki i wypełniania Karty Zgłoszeniowej! Czekamy do 20 lutego. To szansa dla tych, którzy nie mają całego programu kabaretowego, a muzykują. Lub i mają program i muzykują :) Do dzieła! Ćwiczcie, nagrywajcie, my czekamy!
Dodał: Aga
Data: 14 lutego 2015
Wyświetleń: 1380
Grupa AD HOC zaprasza na pierwszy w tym roku występ poświęcony tylko i wyłącznie krótkiej formie improwizacji. Grupa wykona kilkanaście tzw. gier impro, zaś to publika będzie decydować kto, gdzie lub jak ma zagrać daną scenę! Pamiętajcie że w Klubie Studio liczba miejsc jest ograniczona więc... kto pierwszy ten lepszy! Do zobaczenia na miejscu! Co to jest impro? Według encyklopedii: "Impro to forma teatru, w którym aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza, tworzą postacie i fabuły w oparciu o sugestie widzów". Według widzów: "Impro to śmiech, radość i euforia."
Dodał: Aga
Data: 10 lutego 2015
Wyświetleń: 1218
SAME BABY zapraszają na STAND-UPOWY DZIEŃ KOBIET, podczas którego wystąpią Katarzyna Piasecka, Iza Kała, Agata Biłas, Olka Szczęśniak i Wiolka Walaszczyk. Imprezę porowadzi Alan Pakosz, zaś potrwa ona ok. 120 minut. PROGRAM PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH! Na scenie pięć niezwykłych kobiet. Dzieli je kolor włosów i temperament, łączy ? cięty język, niebywała inteligencja, uroda oraz wrodzona skromność. Katarzyna Piasecka, Iza Kała, Agata Biłas, Olka Szczęśniak i Wiolka Walaszczyk zazwyczaj występują w otoczeniu mężczyzn, ale tego wieczoru zagarną scenę tylko dla siebie!
Dodał: Aga
Data: 10 lutego 2015
Wyświetleń: 2226
Czas na drugą w 2015 roku imprezę stand-upową w niedoszłej stolicy nieistniejącego województwa środkowopomorskiego. 10 lutego na scenie Kawałka Podłogi wystąpi jak najbardziej rzeczywisty duet pod nazwą Bękarty Stand-Upu, stanowiący realne zagrożenie dla serc mieszkanek i mieszkańców Koszalina. Polecamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 10 lutego 2015
Wyświetleń: 1192
Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Międzyuczelnianym Przeglądzie Kabaretów Studenckich KLAMKA 2015 który odbędzie się 15-17 kwietnia 2015! Przegląd ma charakter konkursu skierowanego do wszystkich studentów Uczelni Wyższych. Amatorskie grupy kabaretowe reprezentujące poszczególne Uczelnie walczą o miano najlepszych oraz prestiż wśród akademickiej braci. KLAMKA odbywa się w dwóch kategoriach: kabaret i stand-up! Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 16 marca 2015!
Dodał: Aga
Data: 10 lutego 2015
Wyświetleń: 1256
Uwaga! Trwa nabór uczestników przeglądu kabaretowego KORKI 2015, który odbędzie się 18 kwietnia w Szubinie. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 28 lutego! Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc radzimy nie zastanawiać się, tylko czym prędzej słać nagrania na adres podany w regulaminie! Organizatorzy zdradzili, że jednym z gości specjalnych będzie w tym roku Mariusz Kałamaga! Regulamin i karta zgłoszeniowa poniżej oraz na www.porazeniu.eu
Dodał: Aga
Data: 10 lutego 2015
Wyświetleń: 1439
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9   - następna >>>

! N !