eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Sieć kin Multikino Polska wspólnie z Agencją Artystyczną BeKa Events w projekcie Stand-up No Limits, Stand Up w Multikinie zapraszają na cykl występów polskich komików na żywo w kinach. Stand-uperzy odwiedzili już Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Kraków, teraz przyszedł czas na Warszawę, Kielce oraz Bydgoszcz!
Dodał: Aga
Data: 20 czerwca 2015
Wyświetleń: 1322
Z rodziną najlepiej na zdjęciu, albo w improwizowanym show Przyjezdnych! Każda rodzina to inna historia, każde rodzinne spotkanie to pretekst do jej przypomnienia. W rodzinnym pamiętniku znajdziemy wspomnienia, o których swych najbliższych nigdy byśmy nie podejrzewali, a zwrotów akcji i pikantnych szczegółów starczy na niejeden hit filmowy. Rodzinne perypetie tworzą się bez udziału scenarzystów i reżyserów i tak też na oczach widzów powstanie pamiętnik rodziny, której relacje i charaktery członków nakreśli publiczność. Co to będzie za spotkanie? Wigilia, imieniny, chrzciny, stypa, czy zwykła rodzinna kolacja? To, drogi widzu, zależy już tylko od Twojej wyobraźni...
Dodał: Aga
Data: 1 czerwca 2015
Wyświetleń: 1190
14 lipca 2015 r. w Olsztynie odbędzie się Wielki Finał jedynego w Polsce festiwalu parodii i pastiszu. Zapraszamy wszystkie Kabarety do udziału w konkursie, gdzie główną nagrodą jest 5000 zł oraz dodatkowe nagrody finansowe za najlepszy skecz oraz osobowość festiwalu. WAŻNE!!! Wystarczy, że w programie jeden skecz/piosenka/monolog będzie w formie klasycznej parodii. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 czerwca 2015 roku.
Dodał: Aga
Data: 19 maja 2015
Wyświetleń: 1513
Podczas 20-lecia Grupy MoCarta udało nam się porozmawiać z Michałem Sikorskim, który zdradził nam m.in. o trudnych momentach w pracy nad numerami, występach za granicą i marzeniach grupy.
Dodał: Aga
Data: 19 maja 2015
Wyświetleń: 1687
Gorąco polecamy nowy cykl imprez stand-upowych z którym ruszają krakowska grupa ComedyLab oraz klub The Stage! Pierwszy występ odbędzie się 24 maja, a wystąpią Karol Modzelewski, Bartosz Zalewski oraz Tomasz Giefert. Więcej informacji poniżej.
Dodał: Aga
Data: 13 maja 2015
Wyświetleń: 1442
Jeżeli w majowy wieczór szukacie wytchnienia od pracy/upałów/ulew, to w niedzielę 10 maja o 18:30 koniecznie zajrzyjcie na Włodkowica 21. Dlaczego? Bo znów pojawi się tam grupa improwizacyjna Narwani z Kontekstu! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie! :)
Dodał: Aga
Data: 7 maja 2015
Wyświetleń: 1440
Komik Piotr Szumowski chce w niecodzienny sposób promować polski stand-upu na świecie, łącząc przy okazji dwie swoje największe pasje - stand-up i podróże. Zamierza wyruszyć w roczną podróż dookoła świata i występować w różnych miejscach globu. Na PolakPotrafi.pl rozpoczęła się zbiórka funduszy na ten cel. Piotrek obiecuje, że będzie relacjonował swoją podróż, zamieszczając w internecie materiały video. Miejcie w tym swój udział i dorzućcie swoje "kilka groszy", zachęcamy gorąco! :)
Dodał: Aga
Data: 1 maja 2015
Wyświetleń: 2550
Można już wysyłać zgłoszenia na jeden z najbardziej lubianych przeglądów kabaretowych, czyli na Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka, który odbędzie się w dniach 23-25 lipca w Ełku. Zgłoszenia można przesyłać do 15 czerwca. Słońce, jeziora, lasy i trzy dni świetnej zabawy! Polecamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 1 maja 2015
Wyświetleń: 1336
Każdy weekend najlepiej rozpocząć z uśmiechem. By mieć pewność, że się pojawi się Wam na twarzy wybierzcie się na najśmieszniejszą imprezę w mieście, czyli Poligon Kabaretowy, który odbędzie się wyjątkowo w piątek 15 maja o 20:00 w Firleju! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie!
Dodał: Aga
Data: 29 kwietnia 2015
Wyświetleń: 1622
Kabaret Hrabi w poszukiwaniu nowych wyzwań. Pomysł złączenia sił z innym kabaretem powstawał przez lata. Oswajanie się z myślą, ciche rozmowy, pytania stawiane półgębkiem. Kto? Z kim? Wreszcie stało się naturalne, że z kabaretem Jurki. Tak, przez jakiś czas będzie nas ośmioro, ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli dwa blond łby, oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny - czyli kalejdoskop mord. Byliście? Widzieliście? Jak wrażenia? :)
Dodał: Aga
Data: 27 kwietnia 2015
Wyświetleń: 2831
Jak cała Polska tak i Przyjezdni ruszają na wielkie majówkowe grillowanie. Różnica tylko taka, że nasze grillowanie będzie improwizowane! Zaimprowizujemy dla Was majówkowe grillowanie. Oczywiście Wy dorzucacie do ognia swoimi sugestiami, to wg Waszych pomysłów potoczą się losy bohaterów impro majówki!
Dodał: Aga
Data: 26 kwietnia 2015
Wyświetleń: 1158
Stand-up jest formą komediową, która szybko zdobywa popularność w Polsce. Duże zainteresowanie zawdzięcza dosadnej treści występów, która zdecydowanie bardziej odpowiada dzisiejszemu odbiorcy niż humor znany do tej pory. W Pracowni będziemy mogli zobaczyć trójke komików, których można zaliczyć do czołówki polskiej sceny komediowej.
Dodał: Aga
Data: 26 kwietnia 2015
Wyświetleń: 2238
Trzydziestego kwietnia na klimatycznej scenie Cafe Szafe pojawi się dwóch weteranów polskiej estrady. Old Jamajka Stand-up to dwie ciekawe osobowości. Dwóch całkowicie odmiennie spolaryzowanych ekscentryków, którzy porwą publiczność i przeniosą do swoich niesamowitych światów.
Dodał: Aga
Data: 26 kwietnia 2015
Wyświetleń: 1272
Halo Warszawa! Zapraszamy Was gorąco na wieczór stand-up, podczas którego swój program "Dobrze powiedziane" zaprezentuje Patryk Czebańczuk! Wpadnijcie koniecznie 7 maja do klubu Manufaktura. Polecamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 26 kwietnia 2015
Wyświetleń: 1942
Wciąż ten sam cykl choć tym razem w innym miejscu - zapraszamy 29 marca do Scenografia Klub & Kawiarnia. Po raz kolejny i miejmy nadzieję, że na zawsze, prowadzącym będzie łódzki komik Patryk Czebańczuk. Gościnnie wystąpią dwaj komicy z Warszawy, o których możecie poczytać poniżej :)
Dodał: Aga
Data: 15 marca 2015
Wyświetleń: 1430
Halo Poznań! Kabaret Czesuaf zaprasza na premierę swojego nowego programu "Niebezpieczne związki"! 16. marca o godz. 19.00 w poznańskim ODK Pod Lipami. 3 komików, 13 premierowych numerów i prawie 2 godziny zabawy. Tego nie można przegapić! Uwaga! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie! Więcej informacji poniżej.
Dodał: Aga
Data: 11 marca 2015
Wyświetleń: 2447
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !