eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Uwaga Skierniewice! Już w dniach 9-10 października odbędzie się Festiwal Twórczości Kabaretowej Fetka! Festiwal składa się z części konkursowej w której zmierzą się młode kabarety oraz z występów gwiazd takich jak Kabaret pod Wyrwigroszem, K2 oraz Grupa AD HOC! Więcej informacji znajdziecie poniżej. :)
Dodał: Aga
Data: 1 października 2015
Wyświetleń: 1452
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej, organizator Przeglądu Kabaretów PAKA, który ma ponad 30 letnią tradycję, ma zaszczyt zaprosić na pierwszą edycję festiwalu twórczości Jeremiego Przybory pod nazwą Niebywalencja, który odbędzie się w dniach 18-19 grudnia 2015 w Krakowie w Centrum Kultury Rotunda.
Dodał: Aga
Data: 18 września 2015
Wyświetleń: 1388
Już 4 października o 18:00 w klubie Firlej startuje kolejny, ósmy już sezon Poligonu Kabaretowego! Po przerwie wakacyjnej impreza wraca z nową energią i nową formułą! Jak zawsze pojawią się ulubieńcy wrocławskiej publiczności: kabarety Chyba, Dabz, Tiruriru oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Nie zabraknie premierowych skeczów, piosenek i monologów. -  Ale po ośmiu latach nieco zmieniamy formułę - zdradza Piotr Gumulec, konferansjer i dyrektor artystyczny imprezy. - Oczywiście wciąż stawiamy na premiery, ale będzie więcej gości, niespodzianek, sama impreza zmieni ciut swój przebieg, bo chcemy dołączyć nowe punkty programu. Publiczność zmianami na pewno nie będzie zawiedziona - tłumaczy "Guma". Jak zmieni się Poligon, co nowego i zaskakującego wydarzy się na scenie Firleja? Warto przekonać się samemu!
Dodał: Aga
Data: 18 września 2015
Wyświetleń: 1276
Uwaga Przemyśl! Zapraszamy gorąco 30 października do Centrum Kulturalnego, gdzie bawić Was będzie Kabaret Trzecia Strona Medalu. Zaprezentują program "Cały żartem i pół serio". Jest to połączenie pomieszania z poplątaniem przy akompaniamencie gitary elektrycznej. Ukazuje trzecią stronę medalu pozornie zwykłych sytuacji, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze!
Dodał: Aga
Data: 18 września 2015
Wyświetleń: 1134
Weź udział w naszych darmowych warsztatach kabaretowych! Katowicka Akademia Kabaretu to pierwszy na Śląsku cykl profesjonalnych wykładów i ćwiczeń dla osób zainteresowanych sztuką kabaretu oraz innymi formami wystąpień przed publicznością. Przez dwa ostatnie tygodnie września 2015 roku, w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbywać się będą warsztaty z różnych dziedzin, a ich zwieńczeniem jest występ poszczególnych osób biorących udział w warsztatach, jako support Cezarego Pazury w dniu 04.10.2015 r. przed katowicką publicznością w sali koncertowej Pałacu Młodzieży.
Dodał: Aga
Data: 27 sierpnia 2015
Wyświetleń: 1178
Drogie Kabarety i Soliści! Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy w Skierniewicach (Były Skierniewicki Odcinek Kabaretowy i Zimowa Akcja Kabaretowa) wraca do kalendarza imprez kabaretowych, a odbędzie się w ramach Festiwalu Twórczości Kabaretowej w Skierniewicach! Do 13 września można przesyłać zgłoszenia! Więcej informacji poniżej. Zachęcamy gorąco! :)
Dodał: Aga
Data: 11 sierpnia 2015
Wyświetleń: 1686
Nasz ulubiony Iluzjonista Y rok temu postanowił zaprojektować swoją talię kart. Jak sam mówi, było to jego marzenie od kiedy zaczął się fascynować iluzją karcianą. Udało mu się to zrobić, a niedawno wyprodukował prototypowe talie i wystartował z projektem na PolakPotrafi.pl.
Dodał: Aga
Data: 2 sierpnia 2015
Wyświetleń: 2560
Przypominamy, że wakacje w Białce upływają pod znakiem dobrego humoru. Postanowiliśmy kontynuować świetnie przyjęty w zeszłym roku cykl - Jaja na Bani. W tym roku planujemy zaprosić jeszcze więcej kabaretów - swój udział potwierdzili m.in. Łowcy.B, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, i Mariusz Kałamaga.
Dodał: Aga
Data: 1 sierpnia 2015
Wyświetleń: 2261
Polecamy Wam gorąco zaprzyjaźniony kanał - "20 Stand-upów". Jest to unikalny projekt, w którym znajdziecie kwiat Polskiego stand-upu w jednym miejscu. Różne grupy, różne style, jeden kanał na YouTube! Jeżeli lubicie stand-up lub chcecie wyrobić sobie zdanie na temat tego gatunku to jest to miejsce, które powinniście odwiedzić. :)
Dodał: Aga
Data: 28 lipca 2015
Wyświetleń: 3149
Roast Krzysztofa Skiby - Stand-Up No Limits na żywo 15 września w Multikinie Złote Tarasy! Po raz kolejny polscy komicy będą szydzić z gwiazdy muzycznej. Tym razem na tronie podczas roastu usiądzie lider zespołu Big Cyc czyli Krzysztof Skiba! Będzie zabawnie i bez cenzury. Roast odbędzie się w ramach cyklu wydarzeń o nazwie "Stand-Up No Limits w Multikinie".
Dodał: Aga
Data: 27 lipca 2015
Wyświetleń: 1739
Już niebawem rusza jeden z najbardziej lubianych przeglądów kabaretowych, czyli na Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka, który odbędzie się w dniach 23-25 lipca w Ełku! Znamy już gości i program imprezy! Słońce, jeziora, lasy i cztery dni świetnej zabawy! Polecamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 9 lipca 2015
Wyświetleń: 1857
Już 1 lipca startuje kolejna odsłona Open'er Festival. Tym razem oprócz koncertów największych światowych gwiazd muzyki, wszystkich uczestników czeka porcja dobrego humoru w najlepszym wydaniu. A to za sprawą Comedy Central, Klubu Komediowego i agencji Alter Art!
Dodał: Aga
Data: 21 czerwca 2015
Wyświetleń: 1292
"Wakacje, jedziemy na wakacje, gdzieś mam Egipt i Chorwację, Polska większe ma atrakcje". Tak śpiewał znany poeta-klasyk, czyli Igor Kwiatkowski z Kabaretu Paranienormalni. Wszyscy członkowie kabaretu zgodnie twierdzą: nadbałtyckie kurorty nie mają sobie równych. Dlatego nadmorska trasa Paranienormalnych stała się już tradycją. W tym roku rozpocznie się 17 lipca i potrwa do 16 sierpnia. Paranienormalni zawitają m.in. do: Świnoujścia, Dźwirzyna, Jastarni, Rewalu czy Władysławowa, a trasę zakończą w Międzyzdrojach.
Dodał: Aga
Data: 21 czerwca 2015
Wyświetleń: 1915
Wielkimi krokami zbliża się 17. Mazurska Noc Kabaretowa, czyli najbardziej znana plenerowa impreza, o ugruntowanej pozycji lidera na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce, która od 13 lat corocznie gości na deskach mrągowskiego amfiteatru. Impreza odbędzie się już 11 lipca!
Dodał: Aga
Data: 21 czerwca 2015
Wyświetleń: 2830
Odwiedziliśmy w radiowej Trójce Artura Andrusa i rozmawialiśmy o płycie "Cyniczne córy Zurychu". Zobaczcie co powiedział nam o kulisach tego projektu...:) Mamy dla Was również niespodziankę w postaci trzech egzemplarzy tej płyty!
Dodał: Aga
Data: 21 czerwca 2015
Wyświetleń: 1837
Zapraszamy na występ Grupy AD HOC, który odbędzie się 24 czerwca w Zaraz Wracam (Kraków). Tym razem Grupa AD HOC będzie grać w gry. :) Wieczór Komedii Improwizowanej to spektakl składający się z różnorodnych, improwizowanych form (gier i piosenek), w których bohaterowie, miejsca i czasy akcji zmieniają się jak w kalejdoskopie. Kalejdoskopem tym kręcą nie tylko aktorzy, ale i publiczność, biorąca aktywny udział w przedstawieniu i mająca pełne prawo do decydowania o tym, co wydarzy się na scenie. Tego wieczoru pojawią się Wasze ulubione krótkie formy improwizowane oraz premiery.
Dodał: Aga
Data: 20 czerwca 2015
Wyświetleń: 1457
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !