eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3459)   Kabarety (354)   Spektakle (1302)   Koncerty (1294)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Narwani prezentują TALK SHOW, jedyny taki program rozrywkowy w Polsce! Niebanalna propozycja dla niebanalnych widzów. Przyjdź i zobacz, w jak śmiesznej rzeczywistości żyjemy. Śmiej się z polityków i celebrytów oraz z komentarzy wymyślanych na żywo do aktualnych wydarzeń. Przyjdź i zobacz, jak tworzy się historia polskiej rozrywki.
Dodał: Aga
Data: 13 listopada 2015
Wyświetleń: 1664
18 listopada w krakowskim Klubie Studio odbędzie się koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego pt. "LIVE?". Artysta będzie obchodzić czterdziestolecie pracy twórczej i sześćdziesięciolecie urodzin. Będzie to także występ promujący nową płytę autora pod tym samym tytułem. W koncercie nie zabraknie humoru, inteligentnej satyry i oczywiście piosenki. Jak mówi sam artysta: "SING&DRINK&SPRING"!
Dodał: Aga
Data: 13 listopada 2015
Wyświetleń: 1513
5 listopada rusza "Pierwiastek z trzech" - nowy spektakl Paranienormalnych Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc w 2014 roku swoje 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalną odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale. W programie ?Pierwiastek z trzech? znajdziemy wszystko, co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energię Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!
Dodał: Aga
Data: 4 listopada 2015
Wyświetleń: 1280
Kabaret Nomen Omen, Kabaret Zalotka, Kabaret Hyrki. Tylko 3 kabarety, a aż 16 stukających szpilek. 8 kobiet na jednej scenie! Musicie to zobaczyć :) WSTĘP WOLNY Zapraszamy!
Dodał: Aga
Data: 4 listopada 2015
Wyświetleń: 1137
Jakby Kabaret zaprasza gorąco na swój program "Czar prysł". Występ odbędzie się 7 listopada o godzinie 19:00 w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" (Warszawa). Więcej informacji na temat kabaretu oraz programu znajdziecie poniżej.
Dodał: Aga
Data: 4 listopada 2015
Wyświetleń: 1096
Stand-up Pod Budą to 7 miast w 7 dni. Na scenie ponad 20 komików, a wszystko to w szczytnym celu. W każdym z miast pieniądze z biletów zostaną przekazane lokalnemu schronisku na dowolnie wybrany cel. Dlatego też przychodząc na Stand-up Pod Budą wygrywasz dwa razy! Miło spędzony czas i dobry uczynek. Pomaganie nigdy nie było przyjemniejsze.
Dodał: Aga
Data: 4 listopada 2015
Wyświetleń: 1955
Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne spotkanie z kabaretem w Klubie Akademickim ARKA! Już 12 listopada, nowa odsłona zapoczątkowanej w zeszłym roku imprezy kabaretowej. W tym sezonie czekają na Was kolejne edycje, nowe formy, nowi wykonawcy i oczywiście dużo dobrej zabawy! Na dzień dzisiejszy zaplanowane są już dwie edycje: 12 listopada oraz 10 grudnia. A w nowym roku dla stałych widzów PrzeglądARKI i nie tylko przygotowujemy specjalną niespodziankę!
Dodał: Aga
Data: 1 listopada 2015
Wyświetleń: 1207
Od pewnego czasu Kabaret Jurki oraz Kabaret Hrabi jeżdżą po kraju prezentując swój wspólny program "Aktorem w płot". Spotkaliśmy się w Darkiem Kamysem i Znanym Wojtkiem Kamińskim, którzy opowiedzieli nam nieco o tym projekcie i nie tylko... Zobaczcie. :)
Dodał: Aga
Data: 28 października 2015
Wyświetleń: 2607
W niedzielę 8 listopada o 17:00 rozpocznie się Listopadowy Poligon Kabaretowy. Będzie to drugi wieczór sezonu 2015/16. Na ten niezwykły wieczór zapraszają gospodarze sceny, czyli Kabaret Chyba (w nowym czteroosobowym składzie - połączenie z Kabaretem Dabz!) oraz stali bywalcy (oprawcy muzyczni!) Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Nie zabraknie też gości!
Dodał: Aga
Data: 27 października 2015
Wyświetleń: 1736
Już 17 listopada odbędzie się STUDENCKI WIECZÓR KABARETOWY! Start o godzinie 19.00 w Hali Sportowej Politechniki Świętokrzyskiej. Bilety do nabycia w Klubie Pod Krechą oraz Pizzeri Roma. Wystąpi kabaret Hyrki oraz Gwiazda Wieczoru - Kabaret Nowaki. Zapraszamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 20 października 2015
Wyświetleń: 2006
Wielkimi krokami zbliża się ImproFest, czyli Organizowany przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA, jeden z pierwszych w Polsce festiwali, na którym prezentują się najstarsze i najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju oraz z zagranicy. W tym roku również program naszpikowany jest mnóstwem atrakcji! :)
Dodał: Aga
Data: 19 października 2015
Wyświetleń: 1414
Już 21 października startuje 20. Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek, czyli jedna z najgorętszych imprez kabaretowych w Polsce! Osiem kabaretów zaprezentuje skecze napisane specjalnie na tę imprezę, oczywiście na zadane wcześniej tematy! Numery nie mogą być prezentowane wcześniej, czekają więc na nas 64 premierowe skecze! Oprócz tego w konkursie One Ryj Show zmierzy się czterech solistów, dodatkowo odbędzie się występ Zenona Laskowika "W Blasku Jubileuszu", nie możemy zapomnieć także o Konkursie o Melodyjną Nagrodę im. Artura. W koncercie finałowym wystąpi śmietanka polskiej sceny kabaretowej i na koniec wisienka na torcie, czyli DwudziestoRYCIE- koncert Jubileuszowy 20. Ryjka! Jak co roku zapowiada się gorąco!
Dodał: Aga
Data: 18 października 2015
Wyświetleń: 1594
Uwaga Kraków! Zapraszamy Was na wydarzenie, które z impetem wkracza na krakowską scenę komediową! Już 18 października rusza inicjatywa klubu The Stage i krakowskich artystów stand-upowych. Gospodarzem sceny jest Wojtek Pięta. Wystąpią Adam Van Bendler oraz Rafał Banaś. Zgarnijcie znajomych i wpadajcie! Zapraszamy gorąco! :)
Dodał: Aga
Data: 15 października 2015
Wyświetleń: 1432
Halo Kraków i okolice! Grupa Ad Hoc przygotowała dla Was mnóstwo atrakcji tej jesieni! Począwszy od nowego improwizowanego serialu medycznego "Do wesela się zagoi", na ImproFeście (o którym więcej informacji niebawem) kończąc. Poniżej znajdziecie więcej informacji oraz konkurs w którym do zdobycia podwójne zaproszenie na pierwszy odcinek wcześniej wspomnianego serialu! :)
Dodał: Aga
Data: 12 października 2015
Wyświetleń: 1201
Wszystkich z Krakowa i okolic zapraszamy do odwiedzania Klubu Studio, który przygotował dla swoich widzów mnóstwo atrakcji! Już 21.10 pojawi się tam i zaimprowizuje najlepiej jak potrafi grupa Ad Hoc, 18.11 odbędzie się koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego pt. "LIVE?". Artysta będzie obchodzić czterdziestolecie pracy twórczej i sześćdziesięciolecie urodzin. Natomiast 22.11 publiczność porwie Piotr Bałtroczyk! Zapraszamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 7 października 2015
Wyświetleń: 1158
Halo Łódź! 3 listopada odwiedzą Was Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki żeby zaprezentować swój wspólny program "Aktorem w płot"! Wpadnijcie koniecznie i przekonajcie się jak współgra ten duet... a możemy zapewnić, że jest to mieszanka wybuchowa. :) Zapraszamy gorąco do Teatru Rozrywki Lutnia!
Dodał: Aga
Data: 1 października 2015
Wyświetleń: 2126
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !