eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3521)   Kabarety (340)   Spektakle (1580)   Koncerty (1154)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!

Wojtek Pięta w Piotrkowie Trybunalskim i Włocławku!

Wojtek Pięta w Piotrkowie Trybunalskim i Włocławku!
Wyświetleń: 2139
24 lutego 2016
Halo Piotrków Trybunalski i Włocławek! Wszystkich fanów stand-upu zapraszamy gorąco na występy Wojtka Pięty, który zaprezentuje swój autorski program pt. "NA ŻYWO"! Wpadnijcie koniecznie 27 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego (Klub Sejf) oraz 28 lutego do Włocławka (Garage Hotel). Polecamy! :)Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: "Najlepszy stand-up". Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up Stage oraz Stand-up w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.
Mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Jego występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia.
Komentarze do Wojtek Pięta w Piotrkowie Trybunalskim i Włocławku!...
Stand-up Wojtek Pięta - Wrocław
Info: 19 czerwca 2022, godz. 20:00 w Klub Nietota
Stand-up Wojtek Pięta - Żagań
Info: 26 czerwca 2022, godz. 18:00 w Pub Diabli Nadali

! N !