eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!

Kabaret Czesuaf - premiera nowego programu (zgarnij zaproszenie)

Kabaret Czesuaf - premiera nowego programu (zgarnij zaproszenie)
Wyświetleń: 2447
11 marca 2015
Halo Poznań! Kabaret Czesuaf zaprasza na premierę swojego nowego programu "Niebezpieczne związki"! 16. marca o godz. 19.00 w poznańskim ODK Pod Lipami. 3 komików, 13 premierowych numerów i prawie 2 godziny zabawy. Tego nie można przegapić! Uwaga! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie! Więcej informacji poniżej.

Publiczność
Rozrywka
Entuzjazm
Miłość
Ideały
Entuzjazm (raz jeszcze, bo jego nigdy za mało)
Rozpierducha
Ambicja


To wszystko zobaczycie podczas premiery "Niebezpiecznych związków", czyli nowego programu kabaretu Czesuaf, już 16. marca o godz. 19.00 w poznańskim ODK Pod Lipami. 3 komików, 13 premierowych numerów i prawie 2 godziny zabawy. Tego nie można przegapić! Pamiętajcie, że liczba miejsc w ODK Pod Lipami jest ograniczona i ? niestety ? nie wszyscy będą mogli zobaczyć na żywo nowy program Tomka, Wojtka i Maćka. Dlatego trzeba się pośpieszyć i kupić bilet w atrakcyjnej cenie. I nie ma co mówić "Aaaa tam, zobaczę później. Może w telewizji albo w radiu?". Otóż nie! Po pierwsze, w radiu nie można niczego zobaczyć. Po drugie zaś, premiera ma to do siebie, że gra się numery zupełnie nowe, więc może się tak zdarzyć, że numer zostanie zagrany tylko raz, a potem już nie. I co? I wybrańcy 16 marca zobaczą jakiś numer, a nikomu innemu nie będzie to już dane. I tym innym będzie żal, a zamiast śmiechu słychać będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Bilety można też rezerwować pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonicznie: 61 820 07 93, albo zakupić na stronie biletynakabarety.pl (http://biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Czesuaf-Osiedlowy-Dom-Kultury-Pod-Lipami-Poznan-e20964.html).


UWAGA KONKURS!Komentarze do Kabaret Czesuaf - premiera nowego programu (zgarnij zaproszenie)...

! N !