eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3459)   Kabarety (354)   Spektakle (1302)   Koncerty (1294)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!

POLIŻ Stand-up w Rotundzie

 POLIŻ Stand-up w Rotundzie
Wyświetleń: 1691
3 lutego 2015
Między Półfinałami i Finałami 31. PAKI zapraszamy Was serdecznie na POLIŻ Stand-up, wyjątkowy kolektyw 3 znanych i lubianych komików: Mariusza Kałamagi, Robert Korólczyka oraz Marcina Zbigniewa Wojciecha. Zapraszamy 23 marca do krakowskiej Rotundy!

MARIUSZ KAŁAMAGA- nikt dzisiaj nie ma innego skojarzenia człowieka o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych kapciach jak z osobą Mariusza. Jest jak kabaret, który współtworzy czyli Łowcy.B. Szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji oraz budowania absurdalnych sytuacji. W cudowny i właściwy dla siebie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala w nich to, co skrywają pod maską powagi. Tym razem pojawi się ze swoim programem stand-up'owym.

ROBERT KORÓLCZYK - lider Kabaretu Młodych Panów. Rozbawiał miliony Polaków wcielając się w postać "górala" oraz "górnika Andrzeja". Po solowych sukcesach one man show Robert postawił również na stand-up,jego program jest szczery, dowcipny i błyskotliwy. Nie boi się poruszyć żadnego tematu i w sposób niezwykle zabawny i inteligentny opisuje rzeczywistość. .

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH ? wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie a jego umiejętności do nawiązania szybkiego kontaktu z publicznością powodują, że cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Występował w COMEDY CENTRAL oraz programie Dzięki Bogu już weekend. Jest członkiem grupy STAND-UP KRAKÓW oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika.

Zapraszamy 23 marca o 20:00 !!!
bilety do nabycia na www.paka.pl/bilety, www.biletynakabarety.pl oraz w kasie Rotundy w cenie:
do 15 marca : 20 zł studencki 25 zł normalny 
od 16 marca : 25 zł studencki 30 zł normalny
Komentarze do POLIŻ Stand-up w Rotundzie...
Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP - Mikołów
Info: 11 października 2021, godz. 20:00 w MKS Fraktal
Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP - Rybnik
Info: 12 października 2021, godz. 19:00 w Powstańcza

! N !