eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (406)   Kabarety (42)   Spektakle (153)   Koncerty (208)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!

ŻARTEM I ŚMIECHEM, czyli POJEDYNKI LAUREATÓW PAKI vol. 3

 ŻARTEM I ŚMIECHEM, czyli POJEDYNKI LAUREATÓW PAKI vol. 3
Wyświetleń: 2170
19 grudnia 2014
Żarty żartami - ale kto z Nas nie lubi rywalizacji? Szczególnie gdy to inni muszą się dwoić i troić a my mamy z tego "ubaw po pachy". Taka właśnie sytuacja będzie miała miejsce 13 stycznia w Krakowskiej Rotundzie, gdy na scenie po raz trzeci i ostatni w Pojedynku zmierzą się Laureaci 30.PAKI. To ostatni z cyklu Pojedynków, kiedy to wszystko stanie się jasne.
Bo Stowarzyszenie PAKA zaprosiło Was w tym sezonie na nowy cykl "ŻARTEM I ŚMIECHEM, czyli POJEDYNKI LAUREATÓW PAKI" w którym możecie zobaczyć :
7 minut Po,
Sakreble,
Karola Kopca
Sekcję Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą.

Tym razem 7 minut Po zmierzy się z kabaretem Sakreble a Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą z Karolem Kopcem.

Staną oni do walki o Waszą sympatię, uśmiech i głosy. Bo to wy będziecie decydować o tym kto zwycięży! Pokażą się w wielu odsłonach, zaskoczą Was formą i treścią. Obiecujemy, że tworząc kategorie w których będą rywalizować postawimy przed nimi nie lada wyzwania.

Sprawdzą się w : skeczach, piosenkach, monologach, improwizacji, zapowiedziach. I nie tylko ? będą niespodzianki :)

Starcie poprowadzą 2 Michały: Michał Próchniewicz i Michał Ociepa z Grupy Ad Hoc

Po bilety w cenie 15zł (studencki) i 20zł (normalny) zapraszamy do kasy Rotundy lub na www.paka.pl/bilety, www.biletynakabarety.pl

Kto okaże się mistrzem? Kto przypieczętuje zwycięstwo? 13 stycznia wszystko stanie się jasne. A najbardziej oczywiste stanie się, że zawsze wygrywa dobra zabawa ;)

Komentarze do ŻARTEM I ŚMIECHEM, czyli POJEDYNKI LAUREATÓW PAKI vol. 3...

! N !