eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2912)   Kabarety (216)   Spektakle (1202)   Koncerty (1079)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!

Akcja świąteczna - kartka od Kabaretu!

Święta już tuż tuż, przygotowaliśmy dla Was akcję świąteczną pod hasłem "Kartka świąteczna od Kabaretu" w której udział wzięli:
 Kabaret Młodych Panów, 
Artur Andrus, 
Ireneusz Krosny, 
Kabaret Smile, 
Kabaret Ani Mru-Mru, 
Formacja Chatelet, 
Kabaret Limo 
oraz Kabaret Paranienormalni

 Wysyłacie lub dostajecie kartki świąteczne? 
Chcielibyście postawić u siebie w domu kartkę od ulubionego kabaretu? 
Nic prostszego! 
Weź udział w naszym konkursie! 
Załączamy materiał video w którym rozmawiamy z kabareciarzami o tradycji wysyłania kartek oraz zachęcamy ich do wypisania kartek dla Was!


Zasady konkursu:
1. Napisz oryginalne życzenia świąteczne dla wybranego artysty. (możesz ułożyć życzenia dla kilku artystów i wziąć udział w konkursie o kilka kartek). 
2. Odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko należy zostawić w jednym z dwóch formularzy dostępnych poniżej (przy zgłoszeniu do konkursu dla użytkowników serwisu eKabaret, upewnij się, że adres mailowy podany przy zakładaniu konta jest aktualny, a przy zgłoszeniu przez FB czy post jest widoczny jako publiczny) lub wyślij je na adres [email protected] w temacie wpisując nazwę Kabaretu o którego kartkę walczycie. 
3. Na zgłoszenia czekamy do 21 grudnia (do godziny 19:00). Listę zwycięzców podamy tutaj oraz na naszym Facebooku.
Powodzenia! :)


Konkurs ważny do: 21 grudnia 2014
Kartki otrzymują: KMP: Ewelina Szwarczyńska, Artur Andrus: Iwona Wiśniewska, Smile: Antonina Spica, AMM: Emilia Babczyńska, Limo: cindusek, Formacja Chatelet: Weronika Tulin, Paranienormalni: Karolina Mnitowska. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i gratulujemy zwycięzcom! :)
Zgłoszenie do konkursu facebookowe...
Zgłoszenie do konkursu użytkowników serwisu eKabaret...
ami_3
ami_3 napisał(a):
Kabaret Smile Z okazji zbliżającej się Wigilii życzę: Bożence (Michał) sportowego stanika gdy naleweczka żytnia nabierze mocy fiszbin prostownika. Zosieńce (Andrzej) smalczyku pozbawionego skwarków by czółko pozostało bez nabytych z czasem zakamarków. A mężowi Zosieńki (Paweł) wieczoru bez prószącego śnieżyka by rodzynki - to te czarne - nie powędrowały z sernika do śledzika. Chłopaki spędźcie święta z rodziną i najwierniejszymi przyjaciółmi. Tylko Oni wspierający i dumni pozostaną gdy na scenie ostatni UŚMIECH zgaśnie. Renata Dzianok
Data zgłoszenia:
2014-12-21 19:32:49
mschil
mschil napisał(a):
Drogi Kabarecie Smile! Boże Narodzenie to piękny czas. Niech uśmiech nigdy nie opuszcza was, Dobroci w sercu nigdy nie braknie i miłości w życiu niech nigdy nie zabraknie. Marylin już Bożenkę całuje pod jemiołą, a Stanisław wiezie choinkę przystrojoną. Marysia ciągnie sanie z prezentami, a Michał układa śpiewnik z kolędami. Niechaj nikt się na siebie w te dni nie złości, a święta będą pełne radości! Wesołych Świąt! Anna Borowik
Data zgłoszenia:
2014-12-21 18:14:32
pawelek13
pawelek13 napisał(a):
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ślę życzenia dla Formacji Chatelet. Życzę Wam przede wszystkim, abyście byli szczęśliwi. Życzę Wam, aby te Święta były wyjątkowe, spędzone w radosnej atmosferze rodzinnego domu, abyście mogli odpocząć od ciągłych podróży i nacieszyć się spotkaniem z najbliższymi. Życzę Wam, aby Jezus Chrystus narodził się w Waszych domach, aby w nich znalazł Swoje miejsce i wypełnił je Swoją Miłością i Szczęściem. Życzę Wam, abyście odnaleźli to nowonarodzone Dzieciątko w swoich sercach i pozwolili Mu zmieniać swoje życie na jeszcze lepsze i piękniejsze. Życzę Wam, aby Gwiazda Betlejemska świeciła nad Wami i zawsze pokazywała odpowiednią drogę. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzy Paweł Dyliński.
Data zgłoszenia:
2014-12-20 19:31:14
usunięte
usunięte napisał(a):
Życzenia dla Pana Artura Andrusa Świąteczne kartki niczym stado ptaków fruną po niebie bujając w chmurach i wpadają do skrzynek adresatów, w tym jedna do Pana Artura. W niej życzenia radości, pokoju nie tylko w tę Wigilijną noc, bo jak mawiał poeta byłego ustroju: "nie zna granic ni kordonów życzeń moc"
Data zgłoszenia:
2014-12-20 18:58:41
Ewa2168
Ewa2168 napisał(a):
Paranienormalni! Życzę Wam wielu radosnych przeżyć, zdrowia, spokoju oraz siły w realizacji planów i zamierzeń. Niech te święta upłyną w klimacie serdeczności wśród Rodziny i Przyjaciół, a Nowy 2013 Rok przyniesie dużo optymizmu, wiary w pogodne jutro i zaowocuje sukcesami w życiu zawodowym i osobistym! :)
Data zgłoszenia:
2014-12-20 17:31:11
lenka15
lenka15 napisał(a):
Kochani Paranienormalni! "Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił, A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył. Śmiej się tak, jak tylko dzieci śmieją się. Żyj tak, jakby tu było niebo." Tekst tej pięknej piosenki wyraża to, co chciałabym Wam życzyć z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wam pięknej Miłości, Radości, takiej beztroskiej, jaką mają w sobie dzieci. Życzę Wam, abyście w te święta poczuli, że niebo istnieje na prawdę, i abyście znaleźli miejsce na ziemi, w którym "czujecie się jak w niebie". Życzę Wam wielu równie genialnych pomysłów na skecze jak przez ostatnie 10 lat, rosnącej ciągle popularności oraz wielu świetnych występów w nadchodzącym roku. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Magdalena Dylińska!
Data zgłoszenia:
2014-12-19 18:07:04
agatka11033
agatka11033 napisał(a):
Drogi kabarecie Smile życzę wam wszystkim i każdemu z osobna przede wszystkim zdrowia i szczęścia bo to chyba w życiu najważniejsze . Dużo energii i motywacji do tworzenia nowych jeszcze lepszych skeczy . Niech Bożena sadzi coraz więcej forsycji ,niech Stanisław nie spotyka na swej drodze fotoradarów a Michał niech wciąż śpiewa tak pięknie . No i ma końcu nie życzenia lecz podziękowania za wspaniały wasz występ w mojej miejscowości i za super płytę przy której uśmiałam się do łez .Aha i jeszcze moje własne ,osobiste życzenie zawsze bądźcie tacy wspaniali jacy jesteście teraz .Dla Pawła ,Andrzeja i Michała z mojego małego Bdźiszewa Agata Nowik
Data zgłoszenia:
2014-12-18 20:01:48
Karolcia93600
Karolcia93600 napisał(a):
Paranienormalni Panowie przede wszystkim życzę wam : Dużo paranienormalnych prezentów pod choinką Wszelkich pyszności na wigilijnym stole Niezapomnianych chwil spędzonych z najbliższymi Dużo zdrowia, szczęścia Uśmiechu w każdej możliwej sekundzie Spełnienia największych marzeń Zwariowanego mikołaja z długą brodą i procentową wodą Wspaniałych pomysłów na kolejne skecze Pozytywnej energii a w Nowym 2015 roku życzę wam aby ten rok był dla was wyjątkowym Dla Mariolki krejzolki sto lat życia i wiecznej młodości Dla Kryspina nie mam życzeń bo ten człowiek osiągnął już wszystko !!! Karolina Mnitowska
Data zgłoszenia:
2014-12-18 19:28:05

! N !