eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2865)   Kabarety (211)   Spektakle (1188)   Koncerty (1066)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!

Zaproszenia na 16. Mazurską Noc Kabaretową!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na 16. Mazurską Noc Kabaretową! Szczegóły wydarzenia: http://www.ekabaret.pl/wydarzenie-100069.html 

 Aby zdobyć podwójne zaproszenie napisz na występ którego artysty czekasz najbardziej oraz dlaczego zaproszenie powinno trafić do Ciebie! Odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko zostaw w jednym z dwóch formularzy dostępnych poniżej (przy zgłoszeniu do konkursu dla użytkowników serwisu eKabaret, upewnij się, że adres mailowy podany przy zakładaniu konta jest aktualny). Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca (do godziny 20:00). Skontaktujemy się ze zwycięzcami.Konkurs ważny do: 10 lipca 2014
Wygrywają: Monika Balcer, konkar - gratulujemy! :)
Zgłoszenie do konkursu facebookowe...
Zgłoszenie do konkursu użytkowników serwisu eKabaret...
konkar
konkar napisał(a):
Bo chciałabym zabrać tam mamę i pokazać jej festiwal kabaretowy z prawdziwego zdarzenia, żeby może w końcu zrozumiała moją pasję. Kocham kabaret a 6 lat marudzenia "po co Ci te głupie kabarety? nie szkoda Ci pieniędzy?" chyba już wystarczy :)
Data zgłoszenia:
2014-07-04 08:43:39
aneta12345
aneta12345 napisał(a):
Czemu bilet ma trafić do mnie ? Może dlatego, że zawsze chciałam pojechać na taką wielką imprezę kabaretową ? Może dlatego, że będąc na występie Kabaretu Młodych Panów w Gliwicach ciągle mam ochotę to powtórzyć ? Może dlatego, że uczestniczenie w Mazurskiej Nocy Kabaretowej będzie dla mnie wielką radością, a może dlatego, że bardzo lubię się śmiać ? Obojętnie co by nie wybrać z tej listy, bardzo chciałabym żeby bilety trafiły do mnie i trzymam "sama za siebie" :D kciuki :) Najbardziej cieszę się na występ Kabaretu Młodych Panów bo uważam, że chłopaki rządzą i Kabaretu Limo ponieważ uwielbiam ich skecze :)
Data zgłoszenia:
2014-07-02 20:50:59
KSAJAGASGAS
KSAJAGASGAS napisał(a):
Uważam, że bilet powinien trafić do mnie, ponieważ chciałem go podarować mojej mamie na urodziny. Zawsze ogląda kabarety w domu. Dużo razy mówiła, że jej celem jest wyjazd na noc kabaretową, ale niestety zawsze wypadało coś w pracy. Mam jest fanką Ireneusza Krosnego, Limo, Kacpra Rucińskiego i wszystkich innych kabaretów jakie tam wystąpią.
Data zgłoszenia:
2014-07-02 20:09:13

! N !