eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (406)   Kabarety (42)   Spektakle (153)   Koncerty (208)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Polski artysta kabaretowy, reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, założyciel i członek Kabaretu Limo, czyli człowiek wszechstronny. Na każdej płaszczyźnie radzi sobie doskonale.
Skeczy video: 28
Skąd: Gdańsk
Galerii: 9
Wydarzeń: 0
AFRONT powstał w marciu 2011 roku. Dzięki doświadczeniu teatralnemu każdego z członków grupy w krótkim czasie udało się stworzyć kilka spektakli improwizowanych. W repertuarze AFRONTu znajdziemy zarówno krótkie gry improwizowane, jak warty uwagi nowatorski projekt długiem formy impro granej wierszem.
Skeczy video: 21
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym. Wykształcenie zdobył w krakowskiej PWST, którą ukończył w 1974 roku. Występuje na scenie Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest laureatem wielu nagród.
Skeczy video: 29
Skąd: Chrzanów
Galerii: 2
Wydarzeń: 2
Poniedzielski to poeta, autor tekstów piosenek, humorysta, twórca scenariuszy. Wraz z Arturem Andrusem tworzy wieczory kabaretowe w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia". Z Robertem Górskim prowadził program "Kabaretowe Kawałki" w TVP2. Pisze również teksty piosenek m.in. dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Maryli Rodowicz, Seweryna Krajewskiego.
Skeczy video: 34
Skąd: Kielce
Galerii: 1
Wydarzeń: 2
Polski Stand-Up'er, związany ze Stand-Up Polska. Ma telewizor. Nie korzysta. Działa na styku epistemologii i ontologii, co z grubsza oznacza, że utrzymują go rodzice. Jest to typowy stan wśród absolwentów Psychologii.
Skeczy video: 20
Skąd: brak danych
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer. Gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", w łódzkiej "Przechowalni" i w krakowskiej "Piwnicy Pod Baranami".
Skeczy video: 73
Skąd: Warszawa
Galerii: 8
Wydarzeń: 1
Polski komik, członek grupy Stand-Up Szczecin.
Skeczy video: 3
Skąd: Szczecin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Babeczki z Rodzynkiem to polski kabaret powstały w 2004 roku przy zielonogórskim klubie studenckim Gęba. Podczas ich występu raczej nie usłyszycie o polityce, a raczej o problemach społecznych czy absurdach dnia codziennego.
Skeczy video: 18
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 2
Wydarzeń: 11
Ulubiona piosenka: Pies Huckelberry i templariusze, ulubiony cytat: 2 + 2 = 4, ulubiona książka: z szynką. Poza tym jestem skoncentrowanym chłopakiem zainteresowanym osiągnieciami w dziedzinie celu. Liczę, że Wasza firma rozważy moją kandydaturę i okażę się tym kogo 3,2,1 szukasz.
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jego pełne nazwisko to William Melvin "Bill" Hicks. Amerykański komik i satyryk. Znany z ciętego języka, otwartego popierania używek ale także zachęcania do samodzielnego myślenia. Jego karierę przerwała ciężka chorobą (rak trzustki) w połowie 1993 roku, zmarł nagle w lutym 1994.
Skeczy video: 9
Skąd: Georgia (USA)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
William "Bill" Maher, Jr. to amerykański komik, komentator polityczny i autor. Obecnie prowadzi program Real Time with Bill Maher w telewizji HBO. Wcześniej, w latach 1993-2002 był gospodarzem talk-show Politically Incorrect na kanale Comedy Central. Jest krytykiem religii, popiera legalizację marihuany.
Skeczy video: 1
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Bohdan Smoleń to polski aktor komediowy, artysta kabaretowy, członek słynnego w okresie PRL kabaretu "Tey" w Poznaniu, założyciel Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. 22. stycznia 2008 roku założył w Baranówku Fundację Stowarzyszenia Pana Smolenia, która prowadzi zajęcia hipoterapeutyczne dla niepełnosprawnych, upośledzonych lub chorych dzieci oraz dorosłych.
Skeczy video: 22
Skąd: Bielsko-Biała
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Polski komik, członek grupy Stand-Up Lublin.
Skeczy video: 2
Skąd: Lublin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Stand-up'er związany ze Stand-Uo Polska. Jak sam o sobie mówi: "Jestem byłym prawnikiem, kinomanem i graczem komputerowym. Poza tym dobrze zmywam naczynia. Jeśli nie rozbawię ludzi w Twoim lokalu to pozmywam wszystkie naczynia po imprezie!"
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !