eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3459)   Kabarety (354)   Spektakle (1302)   Koncerty (1294)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Jeden z najpopularniejszych i najczęściej występujących kabaretów w Polsce. Powstał w 1996 roku i nieprzerwanie do dzisiaj jest on liderem na polskiej scenie kabaretowej prezentując humor na najwyższym poziomie.
Skeczy video: 287
Skąd: Warszawa
Galerii: 12
Wydarzeń: 27
Jest to grupa teatralno-kabaretowa założona w 1995 r. w Katowicach. Prezentują humor absurdalny, surrealistyczny. Ich popularność wzrosła po zaangażowaniu w serię telewizyjnych reklam telefonii komórkowej Plus.
Skeczy video: 27
Skąd: Katowice
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Koniec świata się zbliża. Nieważne jak zacząłeś. Ważne jak skończysz! Kabaret na Koniec Świata to kabaret literacki, w którym występują zawodowi aktorzy. Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień matki.
Skeczy video: 31
Skąd: Warszawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Napad tworzy pięciu młodych panów, których połączyły studia. Początki sięgają 2001 roku, a od tego czasu zdobyli wiele nagród i wyróżnień.
Skeczy video: 8
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Neo-Nówka to polski kabaret powstały we Wrocławiu w 2000 roku. Przez pierwsze dwa lata Kabaret nosił nazwę To-Niemy. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej.
Skeczy video: 155
Skąd: Wrocław
Galerii: 4
Wydarzeń: 15
Młody dolnośląski kabaret lecz z coraz większym dorobkiem. Szaleni i niekonwencjonalni - wiedzą co to dobry humor.
Skeczy video: 19
Skąd: Wrocław
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Kabaret NO powstał w stolicy Warmii - Olsztynie. W skład wchodzą "Zło", "Niedobro", oraz Miś "Jasiek". Kabaret NO wzoruje się w swojej twórczości na minimalizmie lat 60-tych oraz ekspresji początku XX wieku.
Skeczy video: 2
Skąd: Olsztyn
Galerii: 0
Wydarzeń: 28
Kabaret NOC od kilku już lat aktywnie działa na polskiej scenie kabaretowej. Skład tworzący kabaret, czyli: Mateusz Pniak, Wojciech Kucjas i Szymon Pniak, to trójka kolegów, którzy podczas każdego występu kładą nacisk przede wszystkim na dobrą zabawę z publicznością.
Skeczy video: 16
Skąd: Rybnik
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Kabaret Noł Nejm funkcjonuje od 1998r., pochodzi z Rybnika. Na swoim koncie zgromadził wiele nagród zdobytych na różnych przeglądach i festiwalach kabaretowych w Polsce.
Skeczy video: 16
Skąd: Rybnik
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Obecnie są jedną z popularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej.
Skeczy video: 131
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 14
Wydarzeń: 28
Kabaret Numer dwa nie jest dla żadnego z jego członków pierwszym kabaretem. Wywodzą się oni z trzech białostockich formacji - kabaretów Strata Czasu i Inaczej oraz Trupy Stypy. Teraz, wzmocnieni doświadczeniami nabytymi w poprzednich składach, ruszają na podbój sceny kabaretowej. Kabaret zakończył działalność w czerwcu 2012r.
Skeczy video: 4
Skąd: Białystok
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Kabaret Olgi Lipińskiej to najdłuższy cykl programów telewizyjnych, autorstwa Olgi Lipińskiej. Premiera miała miejce w latach 70 XXw. W każdym programie było kilka minicykli, najpopularniejszy z nich i najbardziej charakterystyczny to "Chata rozśpiewana" z rodziną Wściekliców i ich sąsiadami oraz kumami.
Skeczy video: 11
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Został założony w 1987 roku z inicjatywy Wiesława Tupaczewskiego. Początkowo Kabaret nosił nazwę OTTO. Zmienił ją na OT.TO w roku 1990, w którym gościnnie występował w Kabarecie pod Egidą.
Skeczy video: 121
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jak sami o sobie piszą, tworzą zwykły kabaret i grupę niezwykłych przyjaciół. W składzie pięć panów i jedna rodzynka - Hania. Pochodzą z Wrocławia.
Skeczy video: 6
Skąd: Wrocław
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   5  6  7  8  9  10  11  12  13   - następna >>>

! N !