eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2091)   Kabarety (217)   Spektakle (1122)   Koncerty (701)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Koń Polski to polski kabaret satyryczno-polityczny, założony w 1985 roku z inicjatywy Leszka Malinowskiego. Kabaret ten od kilku lat jest gospodarzem letniego Festiwalu Kabaretu, odbywającego się co roku w Koszalinie.
Skeczy video: 37
Skąd: Koszalin
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Kabaret Krzesełko, powstał w 2009 roku pod batutą Kabaretu Czesuaf, liderem jest natomiast Agata Poszwa.
Skeczy video: 17
Skąd: Poznań
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Zapraszamy na Arenę Kabaretu KUZYNI, którego korzenie sięgają końca XIX wieku. W owym to czasie debiutował na deskach scenicznych nasz Św. Pamięci Pradziadek- założyciel ?rodu komików?. Swoje doświadczenia w sztuce rozweselania przekazał swojemu synowi, a naszemu Dziadkowi. Dziadek zaś wtajemniczył w arkana rozśmieszania naszego Tatusia. Dzisiaj, my - KUZYNI kontynuujemy rodzinną tradycję.? ? tak brzmią pierwsze pojawiające się w spektaklu słowa a po nich następuje prawdziwa eksplozja zdarzeń.
Skeczy video: 5
Skąd: Kraków
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Leyek pochodzi z Krakowa, tworzą go cztery osoby: Magda Sznajder, Gosia Pietyrka, Paweł Wołos oraz Maciej Okulski.
Skeczy video: 5
Skąd: Kraków
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Limo to grupa kabaretowa z Gdańska, założona w 1999 roku. Od tamtej pory stworzył siedem programów oraz zyskał ogromną popularność. Dużym zainteresowaniem cieszą się również krótkie produkcje filmowe, tworzone przy współpracy z Grupą Impact.
Skeczy video: 142
Skąd: Gdańsk
Galerii: 21
Wydarzeń: 0
Obecnie jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych. Stworzony przez studentów Uniwersytetu Śląskiego w 2002 roku. Prezentują absurdalny humor, który znajduje wielu odbiorców w naszym kraju, o czym świadczy niegasnąca popularność Kabaretu Łowcy.B.
Skeczy video: 119
Skąd: Cieszyn
Galerii: 17
Wydarzeń: 0
Polska grupa kabaretowa powstała w 2005 r. Tworzą ją absolwenci warszawskiej Akademii Teatralnej oraz jeden absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.
Skeczy video: 20
Skąd: Warszawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Made In China to zielonogórski kabaret utworzony w 2002 przez członków kabaretu E.K. Znani z parodii Cezarego Pazury, Bogusława Lindy oraz programu Idol. Artyści kabaretu mieli udział aktorski i producencki w dużych produkcjach filmowych Kabaretu Potem i wytwórni A'YoY: Baśń o ludziach stąd, Dr Jekyll i Mr Hyde wg Wytwórni A'YoY, Robin Hood - czwarta strzała.
Skeczy video: 38
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Pinia i Marek utknęli w swoich irracjonalnych światach pełnych absurdu życia codziennego. Dziewczyna pędzi w przestrzeni własnej wyobraźni, a sfrustrowany Marek narzeka na wszystko i wszystkich, nie próbując niczego zmienić. Bohaterowie pierwszego spektaklu Kabaretu Mała Granda wspólnie biorą udział w akcji, lecz nigdy się nie spotykają. Widz może zobaczyć dlaczego ludzie o swoje niepowodzenia obwiniają kapcie, a ze swoich tęsknot czynią pretekst do wspinania się na trzepak.
Skeczy video: 2
Skąd: Katowice
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Małże to poznański kabaret, który powstał w 2004. Zanim powstały Małże, jego człownkowie tworzyli od 2000 kabaret Zaiste. Działają dużo na poznańskiej scenie kabaretowej.
Skeczy video: 11
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Masakra to młody kabaret, tworzony przez młode osoby, ale wciąż się rozwijający. Pomysł na nazwę wymyślili na lekcji fizyki. Mają już za sobą serie występów na których zdążyli zdobyć kilka nagród.
Skeczy video: 4
Skąd: Poniatowa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Są studentami WNPID w Poznaniu. Jako kabaret dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, jednak posiadają juz pewne doświadczenie w tym zakresie, które owocuje ciekawymi pomysłami.
Skeczy video: 9
Skąd: Poznań
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Kabaret Mimika z Lublina to dwaj zabawni mimowie, a pierwszy raz publicznie w 2004 roku na scenie ACK "Chatka Żaka". Zdobywcy wielu ważnych nagród i wyróżnień, uczestniczą też w telewizyjnych realizacjach.
Skeczy video: 24
Skąd: Lublin
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
KMP został założony w Rybniku w 2004 roku. Wydał już dwie płyty DVD: w 2007 "Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów" oraz w 2009 "Z Młodymi jak najbardziej".
Skeczy video: 143
Skąd: Rybnik
Galerii: 16
Wydarzeń: 22
<<< poprzednia -   4  5  6  7  8  9  10  11  12   - następna >>>

! N !