eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Hlynur to kabaret powiązany z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym, powstał w klubie "Gęba". Jego nazwa pochodzi od imienia głównego bohatera książki "101 Reykjavik". Obecnie w skład kabaretu wchodzi pięć osób.
Skeczy video: 18
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Kabaret HoNoTu powstał na początku 2010 roku w Poznaniu, z połączenia dwóch poznańskich kabaretów: O co chodzi oraz RAJ, działających na scenie od 2002 roku.
Skeczy video: 23
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Hrabi to warszawsko-zielonogórski kabaret powstały w listopadzie 2002r. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych grup na polskiej scenie kabaretowej. Grający w nim Dariusz Kamys jest również pomysłodawcą i reżyserem popularnego serialu improwizowanego "Spadkobiercy".
Skeczy video: 172
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 24
Wydarzeń: 28
Kabaret Hućć powstał 18.12.2010r. za sprawą osób, które postanowiły zawrzeć między sobą pakt Krakowsko - Warszawski by połączyć siłę swojego rodzimego humoru i ukazać nową odsłonę satyry w Polsce. Pakt zawarli: Bogusław Kaczmarczyk i Sylwia Wróblewska
Skeczy video: 4
Skąd: Warszawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Młody, żeński (!) kabaret z Warszawy. Jak można przeczytać na ich Facebook'owym fanpagu: "Piękne, młode, utalentowane... są ich koleżanki. Wyjątkowe, sympatyczne, przemiłe... są ich rodziny. Uśmiechnięte, życzliwe, pomocne... są ich sąsiadki. One natomiast postanowiły założyć kabaret! I do tej pory nie mogą go zdjąć. Były cztery, jak pory, ale żadna Vivaldiego. Takim dwóm jak im trzem, to i ośmiu nie da rady! Po prostu Hyrki."
Skeczy video: 1
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Kabaret IDEA powstał w listopadzie 2002 roku - początkowo występowali sami panowie, lecz z czasem do ekipy dołączyła Ula. Podczas swojego istnienia zdobili już wiele nagród i wyróżnień.
Skeczy video: 20
Skąd: Białystok
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Polski kabaret powstały w 2008 roku w Białymstoku. Członkowie Kabaretu współtworzą grupą improwizacyjną Ż.B.I.K.
Skeczy video: 25
Skąd: Białystok
Galerii: 7
Wydarzeń: 0
Kabaret Idole Pięknych Nastolatek powstał w Wojniczu w 2004 roku. Repertuar kabaretu IPN składa się z autorskich tekstów, a w skeczach najczęściej poruszane są sprawy życia codziennego. Obecnie jest tworzony przez trzech niebanalnych panów.
Skeczy video: 23
Skąd: Wojnicz
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Młody, dobrze zapowiadający się kabaret z Piotrkowa Trybunalskiego.
Skeczy video: 8
Skąd: Piotrków Trybunalski
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret JUPIKAJEJ to właściwie duet dwóch przyjaciół, Kuby i Bartka, który zawiązał się już we wczesnym dzieciństwie. W swoich programach sięgają do wspólnych odczuć wobec otaczającego nas świata.
Skeczy video: 10
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jurki to kabaret z Zielonej Góry, który powstał w 1994 roku i od lat należy do Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Na początku swojej działalności wykreował "nurt sierocy", który był ich znakiem rozpoznawczym. Jeden z popularniejszych kabaretów w Polsce.
Skeczy video: 107
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 22
Wydarzeń: 1
Kabaret K2 powstał w legendarnej zielonogórskiej "Gębie", jako kontynuacja na w pół legendarnego kabaretu Chłopcy, a działo się to w nielegendarnym maju 2012. W jego skład wchodzą: Michał "Mimi" Zenkner i Bartosz"Barciś" Klauziński.
Skeczy video: 26
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 4
Wydarzeń: 18
Kabaret tworzy trzech panów: Łukasz, Rafał oraz Adam. Myśl, aby powstał kabaret Kałasznikof zrodziła się w styczniu 2007r, a oficjalny poród kabaretu odbył się w maju 2007. Obecnie kabaret zawiesił działalność, a jego członkowie współtworzą kabaret 44-200.
Skeczy video: 12
Skąd: Rybnik
Galerii: 7
Wydarzeń: 0
Studencki Kabaret Klakier istnieje ponad 4 lata. Tworzą go młodzi ludzie, którzy pragną dawać radość innym ludziom.
Skeczy video: 3
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

! N !