eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3182)   Kabarety (295)   Spektakle (1186)   Koncerty (1212)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Jak samo o sobie piszą: "Kabaret 44-200 ? Nie kojarzę. Co to jest?" - zdaje się odpowiadać na pytanie przypadkowo spotkany przechodzień. Jest kompletnie nieświadomy, że już niedługo będzie wiedział. Będzie wiedział, bo ktoś mu powie, bo usłyszy i zobaczy, że młodzi, że nietypowi, że jacyś tacy, no nie wiem, giętcy. Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, to tak naprawdę konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Kabaret 44-200 dobiera sobie konwencje i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń.
Skeczy video: 17
Skąd: Rybnik
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret 7 minut Po - krakowski Kabaret artystyczno-literacki, rezydujący w Podgórzu.
Skeczy video: 25
Skąd: Kraków
Galerii: 11
Wydarzeń: 0
Kabaret Adin to czterach panów i jedna reprezentantka płci pięknej. Jak sami o sobie piszą, w trakcie spektakli ich ciała astralne łączą się z kosmosem i jeśli występ się nie udaje (na szczęście rzadko) to jest wina wyłącznie kosmosu.
Skeczy video: 21
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Afera to poznański kabaret, powstały w 1994 roku. Nazwę zaczerpnął od akademickiego Radia Afera Politechniki Poznańskiej. W ramach kabaretu działa też grupa The Afers, którego stroje i choreografia nawiązują do słodkich lat 60-tych.
Skeczy video: 27
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 1
Jak sami piszą są zgraną paczką przyjaciół, która lubi się dobrze bawić i czasem przesadzić, ale... z umiarem. Dobry humor, szerzenie kultury i poszerzanie sztuki to dla nich priorytet polecony.
Skeczy video: 10
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Działa od 1999r. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a teksty skeczy cytujemy praktycznie wszyscy.
Skeczy video: 248
Skąd: Lublin
Galerii: 14
Wydarzeń: 26
Opolski Kabaret "BARTKI" powstał zupełnie przypadkowo, wywodząc się z koła kabaretowego. Udany pierwszy występ pchnął ich na dobre w stronę kabaretowej sceny.
Skeczy video: 3
Skąd: Opole
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret powstał w 2003 roku. Od początku mieli próby w Lidzbarskim Domu Kultury. Kabaret Bes Szans na scenie pokazuje scenki z różnych światów. Można się przy nich pobawić wspaniale, zapomnieć i niepamiętać. Szukajcie ich, zapraszajcie, bawcie się i nie żałujcie! Obecnie działalność kabaretu jest zawieszona.
Skeczy video: 4
Skąd: Lidzbark Warmiński
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Formacja kabaretowa została założona w Wolsztynie w 2006 roku. Pierwotnie nazywała się GCI (Gamonie Ciągle Istnieją). Dzisiaj kabaret tworzą cztery osoby: Dorota Wirecka, Paulina Brudło, Daria Och i Grzegorz Śmiałek.
Skeczy video: 14
Skąd: Wolsztyn
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Grupa powstała w okolicach 2002 roku w opolskich akademikach. Cegła jest kabaretem obiecującym, skutecznym, na koncertach potrafią zjednać sobie publiczność. Zdolni, ambitni, zdeterminowani do pracy... ;-)
Skeczy video: 10
Skąd: Opole
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Chwilowo Kaloryfer pochodzi z Rybnika, a istnieje od 2005 roku. Działa pod patronatem Fundacji Elektrowni Rybnik.
Skeczy video: 19
Skąd: Rybnik
Galerii: 4
Wydarzeń: 0
Kabaret CHYBA jest najaktywniejszą formacją działającą w granicach Wrocławia. Poza własną twórczością skupiają się na ogólnym rozwoju regionalnego środowiska kabaretowego.
Skeczy video: 26
Skąd: Wrocław
Galerii: 6
Wydarzeń: 1
Kabaret został założony zimą w 1994 roku przez studentów ówczesnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Do dziś aktywnie występują na polskiej scenie kabaretowej. Zdobywcy wielu nagród na najważniejszych przeglądach i festiwalach kabaretowych w Polsce.
Skeczy video: 64
Skąd: brak danych
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret powstał w grudniu 2008r., założyły go cztery zwariowane osoby: Renata, Michał, Kamil i Mateusz. Sami piszą teksty, organizują próby oraz występy. Cały program od początku do końca jest tworzony przez nich samych. Cenią w sobie niezależność.
Skeczy video: 14
Skąd: Zabrze
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9   - następna >>>

! N !