eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Sąskładem ludzi do improwizowania. Grają krótkie formy impro, czyli takie, jakie znacie z "Whose Line Is It Anyway?", czy "I Kto To Mówi?"
Skeczy video: 1
Skąd: Trójmiasto
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
ImproVizja powstała w kwietniu 2013 roku z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego z Kabaretu Pod Napięciem i Grupy Kamerowani.
Skeczy video: 0
Skąd: Trójmiasto
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jest to aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Od 1992 r. funkcjonuje we własnym "Teatrze Jednego Mima".
Skeczy video: 48
Skąd: Tychy
Galerii: 6
Wydarzeń: 3
Ja Mmm Chyba Ściebie, czyli Punkowa Grupa Rozweselająca to rzadko spotykany twór niesłychanych i niesprecyzowanych nut, dźwięków, rytmów i rożnych zjawisk.
Skeczy video: 13
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Fedorowicz satyryk i aktor. W 2006 roku zdobył Nagrodę za całokształt pracy artystycznej na VII Fest. Dobrego Humoru w Gdańsku.
Skeczy video: 10
Skąd: Gdynia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Młody polski standu-per podchodzący z Koszalina.
Skeczy video: 3
Skąd: brak danych
Galerii: 1
Wydarzeń: 1
Ziobro to kabareciarz, autor i kompozytor, wykonawca, twórca ZioBrosów, na scenie kabaretowej od blisko dwudziestu lat. Prowadził program telewizyjny Jacek Ziobro Superstar.
Skeczy video: 61
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Polski stand-up'er, związany ze Stand-Up Polska. Jak sam o sobie mówi: "Jestem jasiek....nie Antek,nie Bartek, nie Michał nie Maciek tylko...jasiek...płynnie i fajnie..uwielbiam litere "T" dlatego cieszę sie ze mam tak na imię...jak każdy wie urodziłem się.... jakoś w 86 -podobno nazwali to jakimś wybuchem na ukrainie, a ja jestem z Polski, byłem w niej zawsze, ze wszystkich, to właśnie w niej byłem najdłużej.....często się wywracam, podnoszę się wtedy i ide znów się wywrócić..."
Skeczy video: 14
Skąd: brak danych
Galerii: 2
Wydarzeń: 5
Jaś Fasola to brytyjski serial komediowy. Tytułową rolę odgrywa Rowan Atkinson. Powstało wiele części filmów i seriali opisujących jego przygody. Jeden z najbardziej znanych filmów o Jasiu Fasoli nosi tytuł Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm (1997). W 2002 powstał film animowany, w którym głosu Jasiowi Fasoli użyczył sam Rowan Atkinson.
Skeczy video: 53
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 1
Jest to amerykański brzuchomówca i komik sceniczny. Najczęściej używane przez Dunhama kukiełki to: zgorzkniały stary facet Walter i martwy terrorysta Achmed.
Skeczy video: 9
Skąd: Teksas
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jerzy Kryszak to aktor, satyryk i parodysta. Ostatnio gospodarz programu "Uważaj na kioskarza" w TVP2. Jerzy Kryszak propaguje dowcip publicystyczny pełen świeżego spojrzenia na bieżącą scenę polityczną, ze zręcznością, obnażający jej wady i słabości.
Skeczy video: 16
Skąd: Kalisz
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Jim Jeffries to australijski komik, wydał trzy DVD: Contraband, I Swear to God, Alcoholocaust.
Skeczy video: 3
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Dwukrotny zwycięzca PAKI, półfinalista Mam Talent - czyli... Famous Jim Williams!
Skeczy video: 7
Skąd: USA
Galerii: 1
Wydarzeń: 1
Mimo iż nieoficjalnie istnieją już kilka lat, do tej pory występowali głównie w imprezach szkolnych i okolicznościowych. Jednak dopiero wrześniu 2009 roku zrodziła się myśl założenia oficjalnego kabaretu... i tak właśnie powstał Kabaret 3D.
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !