eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3582)   Kabarety (371)   Spektakle (1351)   Koncerty (1344)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Family Guy to amerykański serial animowany, przedstawiający losy rodziny Griffinów, mieszkającej w fikcyjnym mieście Quahog. Humor serialu oparty jest w dużej mierze na zaskakujących, często nonsensownych retrospekcjach, które przerywają właściwą akcję.
Skeczy video: 53
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jesteście w dziale w którym znajdziecie relacje, wywiady i reportaże z największych w Polsce kabaretonów i festiwalu dobrego humoru. Odkrywamy kulisy polskiej sceny kabaretowej...
Skeczy video: 199
Skąd: brak danych
Galerii: 63
Wydarzeń: 0
Formacja Chatelet działa od grudnia 1996r. Obecny skład to: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami o sobie mówią, są niepoprawnymi optymistami i buntownikami, wierzącymi że poprzez kabaret mogą zmienić świat i odkryć u ludzi nowe kontynenty świadomości.
Skeczy video: 101
Skąd: Kraków
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Karierę jako komik rozpoczął w odpowiedzi na błagania rodziców, by zajął się zawodem powszechnie poważanym. Poza tym, "w stand-upie jest przede wszystkim dla pieniędzy". Chciałby, żeby kobiety przestały zwracać tylko uwagę na jego humor i intelekt, a doceniły w końcu wygląd. Gaweł zajmuje się również muzyką, pisaniem i innymi formami ekspresji, które sprzyjają depresji i skrzywieniu kręgosłupa.
Skeczy video: 6
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
George Dennis Carlin był amerykańskim komikiem typu stand-up, aktorem, pięciokrotnym laureat nagrody Grammy. Znany ze swojego krytycznego podejścia do świata i obserwacji dotyczących amerykańskiego społeczeństwa i towarzyszących mu tematów tabu. W swoich najnowszych występach najczęściej poruszał on tematy polityczne i religijne oraz wyśmiewał absurdy rządzące dzisiejszym światem. Comedy Central uznało go za drugiego największego komika stand-up w historii. Przed nim uplasował się tylko Richard Pryor.
Skeczy video: 6
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Duet tworzony przez dwóch liderów najpopularniejszych w Polsce kabaretów: Ani Mru-Mru oraz Moralnego Niepokoju. Wspólnie prowadzą kabaretowy program w TVP2.
Skeczy video: 272
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa zajmująca się improwizacją kabaretową, powstała w 2008 roku w Krakowie. Ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro. Z inicjatywy Grupy AD HOC powstał ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Kabaretowej, którego pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2010.
Skeczy video: 34
Skąd: brak danych
Galerii: 8
Wydarzeń: 1
Jest to teatrokabaret, założony w 2002 roku we Wrocławiu. W pierwszym składzie występowali: Jerzy Jan Połoński, Beata Sadowska-Steczek i Marcin Trzęsowski. Grupa zawiesiła działalność w 2003, by reaktywować się w 2005 roku (już bez udziału Marcina Trzęsowskiego).
Skeczy video: 2
Skąd: Wrocław
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa MoCarta jest kwartetem smyczkowym z kabaretowym zacięciem. Podchodzą do muzyki klasycznej z przymrużeniem oka. Obecny skład to Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk, wszyscy są absolwentami Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi.
Skeczy video: 114
Skąd: Warszawa
Galerii: 6
Wydarzeń: 12
Grupa Rafała Kmity do 1997 nosiła nazwę Quasi-Kabaret Rafała Kmity. Powstali w 1993 roku, działają w Krakowie przy Teatrze STU.
Skeczy video: 33
Skąd: Kraków
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Grzegorz Piotr Halama urodzony 2 stycznia 1970 w Świdwinie to polski artysta kabaretowy. Znany wszystkim lepiej jako Pan Józek - hodowca kurczaków...
Skeczy video: 69
Skąd: Kraków
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
To grupa zajmująca się komediową improwizacją teatralną. Składa się z komików, dziennikarzy, wiceprezesów i walczących bezrobotnych.
Skeczy video: 2
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 16
Polski komik związany z grupą Stand-Up Toruń.
Skeczy video: 4
Skąd: Toruń
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa zawiązała swoją działalność na początku 2011. Jednak pierwsze przygody ze sceną improwizacyjną część grupy zaczynała już w 2005 roku. W międzyczsie improkraci studiowali aktorstwo, założyli kabarety, KWIKa i kilka innych projektów we Wrocławiu. Dziś na stałe wpisują się w artystyczny kalendarz stolicy dolnego śląska.
Skeczy video: 4
Skąd: Wrocław
Galerii: 2
Wydarzeń: 1
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !