eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3380)   Kabarety (349)   Spektakle (1291)   Koncerty (1255)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Polski aktor filmowy, kabaretowy i telewizyjny, komik, piosenkarz. Jest laureatem nagrody Złota Kaczka dla najlepszego polskiego aktora za lata 1993, 1997, 2003.
Skeczy video: 33
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Galerii: 1
Wydarzeń: 3
Polski stand-up'er oraz artysta kabaretowy. Początkowo związany z Kabaretem Pod Grzybem. W 2010 roku rozpoczął solową karierę. Brał udział w I edycji programu Stand up. Zabij mnie śmiechem.
Skeczy video: 3
Skąd: Lubawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Amerykański komik i aktor, scenarzysta, producent telewizyjny, producent i reżyser filmowy. Według stacji Comedy Central jest piątym najlepszym komikiem wszech czasów (występującym na żywo). W oparciu o jego doświadczenia z dzieciństwa powstał serial komediowy Wszyscy nienawidzą Chrisa (Everybody Hates Chris).
Skeczy video: 4
Skąd: Andrews (Karolina Południowa, Stany Zjednoczone)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Czarna Żmija (ang. Black Adder lub Blackadder) to brytyjski serial komediowy produkowany przez telewizję BBC w latach 1983-1999, opowiadający o losach rodu Czarnych Żmij (w tych rolach Rowan Atkinson) na tle historii imperium brytyjskiego.
Skeczy video: 26
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Uwielbia obserwować jak zachowują się ludzie. W szczególności, kiedy go nie widzą. Potrafi pomóc, choć tego daru nie nadużywa. Człowiek, który dalej nie wie kim chce w życiu być. Uważa że żartować można ze wszystkiego, tylko nie przy wszystkich.(opis pochodzi ze strony www.standupwpolsce.pl)
Skeczy video: 7
Skąd: Koszalin
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David Tynan O'Mahoney był komikiem irlandzkim, popularną postacią telewizji brytyjskiej w latach 70. Jako 16-latek porzucił szkołę i podjął pracę w gazecie. Po kilku latach przeniósł się do Londynu; wykonywał różne prace, wreszcie zajął się prowadzeniem imprez muzycznych. Zmienił wtedy nazwisko z trudnego do wymowy "O'Mahoney" na popularne "Allen".
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David "Dave" Chappelle jest amerykańskim komikiem, satyrykiem i aktorem. Stand-Up'em zainteresował się już w szkole podstawowej, na pierwszy występ zdecydował się w wieku 14 lat, stając na scenie słynnego Apollo Theater w Harlemie w Nowym Jorku.
Skeczy video: 16
Skąd: Waszyngton
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Irlandzki komik stand-up, aktor i scenarzysta. Zdobywca Perrier Award, za najlepszą komedię sytuacyjną dla Księgarnia Black Books otrzymał nagrodę BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) oraz Bronze Rose.
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacyjna z Kielc w skład której wchodzą: Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda i Łukasz Książek z Kabaretu Czwarta Fala oraz Jarosław Pająk z Kabaretu Weźrzesz.
Skeczy video: 2
Skąd: Kielce
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
?Dzięki Bogu już weekend" to próba odnowienia formuły programów kabaretowych. Na ekranie pojawią się nie tylko popularne grupy kabaretowe, ale także wyraziste osobowości świata społeczno-kulturalnego, postaci nie kojarzone bezpośrednio z kabaretem, w tym przede wszystkim twórcy oraz aktorzy
Skeczy video: 157
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Eddie Izzard to brytyjski komik i aktor. Dwukrotnie udało mu się zdobyć nagrodę Emmy dla komików stand-up. Jego styl jest charakterystyczny - kapryśny monolog, w którym dość często przeklina, dodatkowo jego występy często posiadają elementy pantomimy a także podział na role (np. Death Star Canteen, z występu Circle). Znany również z głównej roli w serialu The Riches i przez swój transwestytyzm.
Skeczy video: 1
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Edward Regan Murphy to amerykański aktor filmowy i głosowy, reżyser, producent, komik i wokalista. Według witryny Box Office Mojo, drugi najbardziej dochodowy aktor w historii kina. W latach 1980-1984 był stałym członkiem obsady Saturday Night Live i pracował jako komik stand-upowy.
Skeczy video: 2
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Cykl naszych rozmów z postaciami które bawią Was w sieci! Odwiedzamy najciekawsze (i oczywiście zabawne) miejsca w internecie.
Skeczy video: 15
Skąd: Cała Polska
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
W ciągu 20 lat działalności artystycznej zdobyli szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Są założycielami znanej w całej Polsce szkoły tańca Fair Play Dance Studio, a dwa razy do roku, za sprawą FPC, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy - a to dzięki cyklicznemu festiwalowi Fair Play Dance Camp. W 2015 roku zasłynęli spektaklem ?Amatorologia? ? pierwszą polską komedią taneczną ? z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy.
Skeczy video: 0
Skąd: Białystok
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !