eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (561)   Kabarety (56)   Spektakle (230)   Koncerty (271)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Jak sami piszą to aktualnie Wrocław jest głównym miejscem działalności kabaretu, a w grupie jest ich czterech. Różnią się wyglądem, zapachem i poczuciem humoru.
Skeczy video: 13
Skąd: Wałbrzych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Świerszczychrząszcz pochodzi ze Szczebrzeszyna. Działa prężnie od 2007 roku. Charakteryzuje go duża ilość elementów pantomimicznych oraz podkłady puszczane z "plejbeku" (choć nie jest to regułą, ponieważ mają na swoim koncie również projekty "na żywo").
Skeczy video: 25
Skąd: Szczebrzeszyn
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa młodych ludzi pochodzących z województwa opolskiego, która postanowiła stworzyć kabaret i przy tym dobrze się bawić. W składzie znajduje się pięciu panów oraz kilku muzyków.
Skeczy video: 18
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Tenor czyli Czesław Jakubiec prezentuje światowe przeboje muzyki operowej, operetkowej i musicalowej w aranżacjach zaczerpniętych z muzyki rozrywkowej, z pełną humoru oprawą intersubiektywnie sensowną, kontrapunktycznie zdyscyplinowaną.
Skeczy video: 7
Skąd: Katowice
Galerii: 5
Wydarzeń: 0
Tera Jem to jednoosobowy Kabaret. Założycielem, Aktorem i Sekretarką jest "TEN" Przemysław Bryła. Tera Jem kocha jedzenie i sztukę, ale przede wszystkim jedzenie!
Skeczy video: 5
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Założony w połowie lat 60. na Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego w Poznaniu pod nazwą Klops, w 1970 roku przekształcony został w kabaret zawodowy TEY. Jeden z najbardziej znanych polskich kabaretów lat 70. i 80. Kabaret został rozwiązany w 1988 roku.
Skeczy video: 20
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Są świeżą kabaretową formacją która orbitowała tak długo wokół środowiska zielonogórskich kabaretów, aż siła grawitacji zrobiła swoje i niechcący popełnili swój program. Kabaret tworzą: Łukasz Dołęga, Marcin Woźny, Bartosz Sikora, Piotr Zdanowicz oraz Olga Dawidowicz. Jak sami twierdzą: "Kabaret to radość i zapiekanki".
Skeczy video: 13
Skąd: brak danych
Galerii: 4
Wydarzeń: 0
Kabaret Ucho powstał pod koniec 2003 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Załozyli go Michał i Piotrek. W 2004 roku skład kabaretu zasilił Janek i w tym składzie Ucho istnieje po dzis dzień.
Skeczy video: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Weźrzesz to objawienie na krajowej scenie kabaretowej. Kiedy grają - zadziwiają pełnym profesjonalizmem, a podczas występu panuje opanowanie spokój. Wszystkie skecze przemyślane, nie brakuje zaskakujących point i melodyjnych piosenek.
Skeczy video: 12
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Galerii: 5
Wydarzeń: 1
Jest to kabaret z Białegostoku, utworzony w 1993 i reaktywowany w 1997. Ustanowił Rekord Guinnessa - występując na scenie 24 godziny non stop. Od trzynastu lat aktywnie działają na polskiej scenie kabaretowej.
Skeczy video: 16
Skąd: Białystok
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Wyjście Awaryjne to młody kabaret pochodzący z Lublina.
Skeczy video: 10
Skąd: Kielce
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Kabaret Wyjście Ewakuacyjne pochodzi z Opalenicy. Nie wiele o sobie piszą, ale za to potrafią skutecznie rozbawić swoich widzów ;-)
Skeczy video: 10
Skąd: Opalenica
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret Ymlałt jest młodym kabaretem studenckim, rekrutującym się z wszystkich większych uczelni Wrocławia. Powstał w 2009 roku, a program zatytułowany "Konfliktury" jest ich programem debiutanckim.
Skeczy video: 7
Skąd: Wrocław
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Grupa założona w 2004 roku, obecnie w trzy osobowym składzie, aktywnie biorąca udział w wielu przeglądach i festiwalach kabaretowych w Polsce. Zdobywcy wielu laurów, nagród i wyróżnień.
Skeczy video: 35
Skąd: Kielce
Galerii: 4
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   8  9  10  11  12  13  14  15  16   - następna >>>

! N !