eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2091)   Kabarety (217)   Spektakle (1122)   Koncerty (701)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Babeczki z Rodzynkiem to polski kabaret powstały w 2004 roku przy zielonogórskim klubie studenckim Gęba. Podczas ich występu raczej nie usłyszycie o polityce, a raczej o problemach społecznych czy absurdach dnia codziennego.
Skeczy video: 18
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 2
Wydarzeń: 25
Cykl naszych rozmów z postaciami które bawią Was w sieci! Odwiedzamy najciekawsze (i oczywiście zabawne) miejsca w internecie.
Skeczy video: 15
Skąd: Cała Polska
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
W ciągu 20 lat działalności artystycznej zdobyli szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Są założycielami znanej w całej Polsce szkoły tańca Fair Play Dance Studio, a dwa razy do roku, za sprawą FPC, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy - a to dzięki cyklicznemu festiwalowi Fair Play Dance Camp. W 2015 roku zasłynęli spektaklem ?Amatorologia? ? pierwszą polską komedią taneczną ? z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy.
Skeczy video: 0
Skąd: Białystok
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jesteście w dziale w którym znajdziecie relacje, wywiady i reportaże z największych w Polsce kabaretonów i festiwalu dobrego humoru. Odkrywamy kulisy polskiej sceny kabaretowej...
Skeczy video: 199
Skąd: brak danych
Galerii: 63
Wydarzeń: 0
Formacja Chatelet działa od grudnia 1996r. Obecny skład to: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami o sobie mówią, są niepoprawnymi optymistami i buntownikami, wierzącymi że poprzez kabaret mogą zmienić świat i odkryć u ludzi nowe kontynenty świadomości.
Skeczy video: 101
Skąd: Kraków
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Jest to teatrokabaret, założony w 2002 roku we Wrocławiu. W pierwszym składzie występowali: Jerzy Jan Połoński, Beata Sadowska-Steczek i Marcin Trzęsowski. Grupa zawiesiła działalność w 2003, by reaktywować się w 2005 roku (już bez udziału Marcina Trzęsowskiego).
Skeczy video: 2
Skąd: Wrocław
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa MoCarta jest kwartetem smyczkowym z kabaretowym zacięciem. Podchodzą do muzyki klasycznej z przymrużeniem oka. Obecny skład to Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk, wszyscy są absolwentami Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi.
Skeczy video: 114
Skąd: Warszawa
Galerii: 6
Wydarzeń: 1
Grupa Rafała Kmity do 1997 nosiła nazwę Quasi-Kabaret Rafała Kmity. Powstali w 1993 roku, działają w Krakowie przy Teatrze STU.
Skeczy video: 33
Skąd: Kraków
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Ja Mmm Chyba Ściebie, czyli Punkowa Grupa Rozweselająca to rzadko spotykany twór niesłychanych i niesprecyzowanych nut, dźwięków, rytmów i rożnych zjawisk.
Skeczy video: 13
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Mimo iż nieoficjalnie istnieją już kilka lat, do tej pory występowali głównie w imprezach szkolnych i okolicznościowych. Jednak dopiero wrześniu 2009 roku zrodziła się myśl założenia oficjalnego kabaretu... i tak właśnie powstał Kabaret 3D.
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jak samo o sobie piszą: "Kabaret 44-200 ? Nie kojarzę. Co to jest?" - zdaje się odpowiadać na pytanie przypadkowo spotkany przechodzień. Jest kompletnie nieświadomy, że już niedługo będzie wiedział. Będzie wiedział, bo ktoś mu powie, bo usłyszy i zobaczy, że młodzi, że nietypowi, że jacyś tacy, no nie wiem, giętcy. Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, to tak naprawdę konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Kabaret 44-200 dobiera sobie konwencje i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń.
Skeczy video: 17
Skąd: Rybnik
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret 7 minut Po - krakowski Kabaret artystyczno-literacki, rezydujący w Podgórzu.
Skeczy video: 25
Skąd: Kraków
Galerii: 11
Wydarzeń: 0
Kabaret Adin to czterach panów i jedna reprezentantka płci pięknej. Jak sami o sobie piszą, w trakcie spektakli ich ciała astralne łączą się z kosmosem i jeśli występ się nie udaje (na szczęście rzadko) to jest wina wyłącznie kosmosu.
Skeczy video: 21
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Afera to poznański kabaret, powstały w 1994 roku. Nazwę zaczerpnął od akademickiego Radia Afera Politechniki Poznańskiej. W ramach kabaretu działa też grupa The Afers, którego stroje i choreografia nawiązują do słodkich lat 60-tych.
Skeczy video: 27
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !