eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (561)   Kabarety (56)   Spektakle (230)   Koncerty (271)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Rozpoczęcie działalności kabaretu datuje się na 10 lutego 68 roku, ponieważ przez kilka miesięcy trwało uzgadnianie tekstów z cenzurą.
Skeczy video: 16
Skąd: Warszawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Pod Grzybem to grupa młodych i zdolnych ludzi, jak sami piszą starają się patrzeć na świat przez różowe okulary co odzwierciedlają w swoich skeczach.
Skeczy video: 14
Skąd: Lubawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Dynamiczne trio z Trójmiasta, a konkretnie z Gdańska, swoją przygodę z kabaretem rozpoczęli pod koniec 2011 roku. W sierpniu 2013 dołączyła do nich Aleksandra Żabik. Ich największą siłą jest zróżnicowanie - różnią się od siebie nie tylko fizycznie, ale i poczuciem humoru.
Skeczy video: 26
Skąd: Gdańsk
Galerii: 3
Wydarzeń: 1
Polski kabaret założony w 1990 roku przez absolwentów PWST w Krakowie. Początkowo jako Somgorsi, lecz od 1994 pod znaną już wszystkim nazwą.
Skeczy video: 76
Skąd: Kraków
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Kabaret Podobny Do Mnie to młody kabaret w skład którego wchodzą: Karolina Pańczyk, Grzegorz Bucholtz XVI, Gabriel Rapa, Maciej Sierpień, Łukasz Goławski oraz Bogdan Sierpień (techniczny).
Skeczy video: 2
Skąd: brak danych
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Kabaret założony w 2005r. Ich repertuar obejmuje dwa programy: "poProstu Program" i "poProstu Drugi Program". W skład, których wchodzą skecze sytuacyjne o tematyce społecznej, pure nonsens, piosenki, monologi i improwizacje również z udziałem publiczności.
Skeczy video: 23
Skąd: Radom
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jak sami o sobie piszą: "Trzech szalonych facetów z Szubina. Tyle wystarczy aby opisać nasz kabaret! Resztę trzeba zobaczyć."
Skeczy video: 6
Skąd: Szubin
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Istnieją kilka lat, lecz już ze sceną doskonale się obeznali - brali udział w wielu przeglądach i imprezach. W 2010 roku zainaugurowali nową imprezę ŚwInKę, czyli Świdnickie Integracje Kabaretowe.
Skeczy video: 10
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jest to działający w latach 80. i 90. kabaret, założony przez studentów ówczesnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Stworzył skecze i piosenki, które do dziś są uznawane przez wiele osób za kultowe.
Skeczy video: 91
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret pochodzi z Krakowa. W skład zespołu wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Łączą żywiołowość i dynamizm kabaretu z teatralną formą i dbałością o szczegóły. Rok po premierze programu "Puka Buka" powstał drugi, autorski program Kabaretu PUK pt. "Stuk".
Skeczy video: 50
Skąd: Kraków
Galerii: 5
Wydarzeń: 1
Kabaret Rak powstał w Rudzie Śląskiej na przełomie roku 1981 i 1982. W męskim składzie, do dzisiaj aktywnie występuje na scenie. Podczas występów często używają gwary śląskiej co można uznać za znak rozpoznawczy.
Skeczy video: 64
Skąd: Ruda Śląska
Galerii: 4
Wydarzeń: 0
Kabaret Róbmy Swoje powstał w Krakowie. Pomimo tego że istnieją od niedawna, zdobywają coraz więcej nagród i wyróżnień, podbijając serca publiczności.
Skeczy video: 22
Skąd: Kraków
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Kabaret SAKREBLE to dwóch facetów o "słusznej" posturze i twarzach zabójców. Swym niewątpliwym urokiem zdobyli uznanie publiczności. Ich skecze to kalejdoskopowy obraz polskiej rzeczywistości.
Skeczy video: 23
Skąd: Zduńska Wola
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Kielecki kabaret założony w 2003r. Cechuje ich duża dawka pozytywnej energii i żywiołowość. Nie boją się improwizacji, lubią kontakt z widzem. Obecnie jeden z najpopularniejszych kabaretów młodego pokolenia.
Skeczy video: 99
Skąd: Kielce
Galerii: 6
Wydarzeń: 1
<<< poprzednia -   2  3  4  5  6  7  8  9  10   - następna >>>

! N !