eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2091)   Kabarety (217)   Spektakle (1122)   Koncerty (701)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
AFRONT powstał w marciu 2011 roku. Dzięki doświadczeniu teatralnemu każdego z członków grupy w krótkim czasie udało się stworzyć kilka spektakli improwizowanych. W repertuarze AFRONTu znajdziemy zarówno krótkie gry improwizowane, jak warty uwagi nowatorski projekt długiem formy impro granej wierszem.
Skeczy video: 21
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacyjna z Kielc w skład której wchodzą: Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda i Łukasz Książek z Kabaretu Czwarta Fala oraz Jarosław Pająk z Kabaretu Weźrzesz.
Skeczy video: 2
Skąd: Kielce
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Grupa zajmująca się improwizacją kabaretową, powstała w 2008 roku w Krakowie. Ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro. Z inicjatywy Grupy AD HOC powstał ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Kabaretowej, którego pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2010.
Skeczy video: 34
Skąd: brak danych
Galerii: 8
Wydarzeń: 1
To grupa zajmująca się komediową improwizacją teatralną. Składa się z komików, dziennikarzy, wiceprezesów i walczących bezrobotnych.
Skeczy video: 2
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 1
Grupa zawiązała swoją działalność na początku 2011. Jednak pierwsze przygody ze sceną improwizacyjną część grupy zaczynała już w 2005 roku. W międzyczsie improkraci studiowali aktorstwo, założyli kabarety, KWIKa i kilka innych projektów we Wrocławiu. Dziś na stałe wpisują się w artystyczny kalendarz stolicy dolnego śląska.
Skeczy video: 4
Skąd: Wrocław
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Sąskładem ludzi do improwizowania. Grają krótkie formy impro, czyli takie, jakie znacie z "Whose Line Is It Anyway?", czy "I Kto To Mówi?"
Skeczy video: 1
Skąd: Trójmiasto
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
ImproVizja powstała w kwietniu 2013 roku z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego z Kabaretu Pod Napięciem i Grupy Kamerowani.
Skeczy video: 0
Skąd: Trójmiasto
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Klancyk jest jedną z pionierskich grup impro w Polsce. Improwizacją teatralną zajmują się od 2004 roku. Tworzą autorskie spektakle komediowe, ale działają też w przestrzeni publicznej, piszą, koncertują, realizują słuchowiska i filmy, prowadzą warsztaty. Występują w klubowo - teatralnych przestrzeniach Warszawy.
Skeczy video: 10
Skąd: Warszawa
Galerii: 1
Wydarzeń: 1
Kameralna Wielka Improwizacja Kabaretowa (w skrócie KWIK) to wspólny projekt dwóch wrocławskich kabaretów: Kabaretu OTOoni i Kabaretu Nic Nie Szkodzi. Inicjatorem i pomysłodawcą projektu jest Artur Jóskowiak - lider i założyciel Kabaretu Nic Nie Szkodzi. Grupa powstała w marcu 2009 roku. Ich występy nawiązują do amerykańskiego programu telewizyjnego Whose Line Is It Anyway?
Skeczy video: 1
Skąd: Wrocław
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Lubieto to grupa improwizacyjna powstała z przyczyn dziwnych i niejasnych. Ich działalność sceniczna jest charakterystyczna dla nurtu teatru improv - czegoś z pogranicza teatru, kabaretu i konwulsji na scenie. Słowem - groch z kapustą. Ale wszystko to zaskakująco strawne i atrakcyjne.
Skeczy video: 6
Skąd: Warszawa
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacji kabaretowych. Stale występująca w Opolu w Teatrze im. Jana Kochanowskiego oraz we Wrocławiu na Włodkowica 21 i w klubie Anima.
Skeczy video: 17
Skąd: Wrocław, Opole
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacyjna Paranoja, założona została 21 maja 2011r. w Warszawie.
Skeczy video: 7
Skąd: Warszawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Impro kolektyw "Przyjezdni" to teatr improwizowany, w skład którego wchodzą artyści z całej Polski, których drogi zbiegły się w stolicy.
Skeczy video: 0
Skąd: Cała Polska
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Siedem Razy Jeden to grupa improwizacyjna z Zielonej Góry. Powstaliśmy 18-go maja 2010 roku. Wszyscy wywodzimy się z zielonogórskich kabaretów, w których zresztą regularnie występujemy. Nieobcy nam był smak scenicznej adrenaliny, ale postanowiliśmy skosztować nowego jej smaku. Improwizacja, w której nie ma scenariusza, w której nie można przewidzieć, co się wydarzy, gdzie publiczność jest współtwórcą, a całość daje wszystkim dziką radość ? wzięła nas w ramiona. Regularnie tworzymy wieczory improwizowane. Naszym stałym miejscem jest zielonogórska Piwnica Artystyczna Kawon.
Skeczy video: 24
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2   - następna >>>

! N !