eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3162)   Kabarety (376)   Spektakle (1081)   Koncerty (1238)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Te dowcipy to już klasyka w najlepszym wydaniu. Kto nie słyszał dowcipy o babie która przychodzi z czymś do lekarza? Swego czasu nie schodziły one z ust wszystkich kawalarzy. Przychodzi baba do lekarza... ;-)
Baca to Baca tamto - nie wiesz kogo w górach o coś spytać, spytaj bace, on na wszystko ma odpowiedź. Tak jest i tym razem... ;-)
A czemu nie szatynki... albo rude? No trudno, mają blondynki pecha bo te dowcipy mimo lat wcale się nie starzeją... ;-)
Chuck Norris może wszystko - nie ma rzeczy dla niego niemożliwych. Nie wierzysz? Sprawdź co potrafi najsłynniejszy strażnik teksasu...
Myślicie że znani ludzie mediów nie potrafią być zabawni? Bardzo często zdarzają im się różne gafy i wpadki, my przygotowaliśmy najlepsze z nich...
Dowcipy z pieprzykiem? Czemu nie! Tutaj aż roi się od przekleństw i skojarzeń z seksem, ale uwaga - dostęp tylko dla osób pełnoletnich!
Nie wiesz jak uciszyć kogoś kto Cię bardzo denerwuje? Przejrzyj naszą listę najlepszych docinek, być może któreś z nich wykorzystasz ;-)
Napakowani, łysi i najczęściej przygłupi... skąd się bierze taka opinia o dresiarzach? Między innymi z tych dowcipów...
Paskudni, okropni, straszni... tak opisują ten typ człowieka kobiety, ale dlaczego? Może te dowcipy potrafią nam coś więcej na ten temat dowiedzieć... ;-)
Bogaty hrabia i jego sługa Jan, pomimo iż temat stary i trochę zapomniany - dowcipy dalej bardzo zabawne!
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>

! N !