eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2847)   Kabarety (321)   Spektakle (1089)   Koncerty (1095)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Czasami najlepsze żarty powstają nieświadomie, czego przykładem mogą być wypracowania uczniów, w których aż roi się od humoru... ;-)
Czy informatycy mogą być zabawni? Oczywiście że tak, zobaczcie z czego na co dzień się śmieją... ;-)
A tutaj znajdziecie wszystkie te żarty które nie znalazły się w innych kategoriach. Stało się może dlatego tak ponieważ nigdzie nie pasowały, albo po prostu nie chciało nam się szukać odpowiedniej kategorii ;-)
Czas pośmiać się z lekarzy! Okazuje się że to całkiem zabawny temat, wystarczy tylko wyobrazić sobie kilka podobnych do tych sytuacji...
Związki od zawsze były ulubionym tematem żartownisiów - tak jest i do dzisiaj. Czy małżeństwo to naprawdę taki śmieszny temat, a może lepiej się go bać? ;-)
Abstrakcyjne żarty? Czemu nie! Nie zawsze dowcip musi mieć sens, puentę lub morał. A zamiast wyobrażać sobie takie dowcipy, sami je przeczytajcie...
Biedny Jaś, nie wiadomo czemu to akurat on stał się ulubieńcem dowcipów, ale skoro już tak jest to poużywajmy sobie na nim... ;-)
Zbiór dowcipów o jednej z naszych płci. Bo przecież kobiety nie zawsze muszą być piękne... mogą też być zabawne ;-)
Znienawidzeni przez świat, wyklęci przez cywilizacje... a może warto by z nich trochę pokpić?
Podpici często nie bardzo kontaktujący z rzeczywistością, ale zawsze na luzie... Pijacy - to oni od zawsze byli ulubionym tematem żartownisiów!
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>

! N !