eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3873)   Kabarety (436)   Spektakle (1526)   Koncerty (1373)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Środa, 16 października 2019
Eleni - Jędrzejów
Info: 16 października 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury
Eleni - Jędrzejów
Info: 16 października 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury
Eleni - Jędrzejów
Info: 16 października 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury
Kasia Kowalska - Łódź
Info: 16 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny
Grand Orkiestra z Odessy
Kasia Kowalska - Łódź
Info: 16 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny
Grand Orkiestra z Odessy
Grand Orkiestra z Odessy
Kasia Kowalska - Łódź
Info: 16 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny
Harmonijkowy atak - Gdynia
Info: 16 października 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Harmonijkowy atak - Gdynia
Info: 16 października 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Harmonijkowy atak - Gdynia
Info: 16 października 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Sasha Boole - Ostrzeszów
Info: 16 października 2019, godz. 20:00 w Kawiarnia Alchemik
Blood Brothers - Iława
Info: 16 października 2019, godz. 20:00 w Iowa Music Bar
Sasha Boole - Ostrzeszów
Info: 16 października 2019, godz. 20:00 w Kawiarnia Alchemik
Blood Brothers - Iława
Info: 16 października 2019, godz. 20:00 w Iowa Music Bar
Sasha Boole - Ostrzeszów
Info: 16 października 2019, godz. 20:00 w Kawiarnia Alchemik
Blood Brothers - Iława
Info: 16 października 2019, godz. 20:00 w Iowa Music Bar
Czwartek, 17 października 2019
Teresa Werner - Nowa Sól
Info: 17 października 2019, godz. 18:00 w Nowosolski Dom Kultury
Maciej Lipina - Kraków
Info: 17 października 2019, godz. 18:00 w Piwnica pod Baranami
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Przemyśl
Info: 17 października 2019, godz. 18:00 w Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Eleni - Niepołomice
Info: 17 października 2019, godz. 18:00 w MCDiS
Michał Szpak - The Moon Tour - Toruń
Info: 17 października 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 17 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Italiano Vero - Legionowo
Info: 17 października 2019, godz. 19:00 w MOK - Ratusz Miejski
Marek Andrzejewski - Łódź
Info: 17 października 2019, godz. 19:00 w Pub Keja
Mark Olbrich Blues Eternity - Gdynia
Info: 17 października 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Tymański / Ciechowski - Słupsk
Info: 17 października 2019, godz. 20:00 w Keller Pub
Dr Misio - Łódź
Info: 17 października 2019, godz. 20:00 w Klub Wytwórnia
Sebastian Riedel & Cree - Bydgoszcz
Info: 17 października 2019, godz. 20:00 w Filharmonia Pomorska
Piątek, 18 października 2019
Teresa Werner - Nowy Tomyśl
Info: 18 października 2019, godz. 18:00 w Nowotomyski Ośrodek Kultury
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Bytom
Info: 18 października 2019, godz. 18:00 w Bytomskie Centrum Kultury
Koncert Wiedeński - Kraśnik
Info: 18 października 2019, godz. 18:30 w Centrum Kultury i Promocji
Piątkowe Wieczory Kameralne - Koszalin
Info: 18 października 2019, godz. 18:30 w Filharmonia Koszalińska
Kaz Bałagane - Iława
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Iowa Music Bar
Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru - Ciechocinek
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa, Dom Zdrojowy
Edyta Geppert - Leszno
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Bałtycki Teatr Dramatyczny
Tribute to... - Gdynia
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Hala sportowo-widowiskowa Arena
Aleksander Dębicz - Bach Invention - Toruń
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Dwór Artusa
Italiano Vero - Lublin
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Centrum Kongresowe UP
HAPPYSAD - Łódź
Info: 18 października 2019, godz. 19:00 w Klub Wytwórnia
Szlak Śląskiego Bluesa 2019: E.C. WAS HERE - Katowice
Info: 18 października 2019, godz. 19:30 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Lata 20-te, 30-te - Teatr Sabat - Warszawa
Info: 18 października 2019, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Tribute to Woodstock 69 - Wrocław
Info: 18 października 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Tymon Tymański - Świdwin
Info: 18 października 2019, godz. 20:00 w Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek
KRÓL - Gdańsk
Info: 18 października 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Flunk - Kamienna Góra
Info: 18 października 2019, godz. 20:00 w Urząd Miasta
Samokhin Band - Łódź
Info: 18 października 2019, godz. 21:00 w Pub Keja
Sobota, 19 października 2019
Teresa Werner - Międzychód
Info: 19 października 2019, godz. 16:00 w Centrum Animacji i Kultury w Międzychodzie
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji - Olesno
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Miejski Dom Kultury
Stanisława Celińska - Racibórz
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Raciborskie Centrum Kultury
Bracia Figo Fagot - Lublin
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Klub 30
Koncert Wiedeński - Wałcz
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Wałeckie Centrum Kultury
Maltański Koncert Charytatywny - Olsztyn
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Michał Bajor
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Lata 20-te, 30-te - Łomża
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury
Italiano Vero - Busko-Zdrój
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Buskie Samorządowe Centrum Kultury
Edyta Geppert - Gniezno
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Aula I Liceum Ogólnokształcącego
Klezmer Concert - Kraków
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Piwnica pod Baranami
Sztywny Pal Azji - Przemyśl
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Zamek Kazimierzowski
Sebastian Riedel & Cree - Kraków
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Kijów Centrum
DanielS - Elektryczy Wiolonczelista - Gdańsk
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Paweł Domagała - Lublin
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Bolesławiec
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Stary
Żywiołak - Jaworzno
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Klub Relax
Koncert Muzyki Filmowej - Gdańsk
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Opera Tosca - Gdańsk
Info: 19 października 2019, godz. 19:30 w Kościół św. Katarzyny
Koncert Wiedeński - Wałcz
Info: 19 października 2019, godz. 19:30 w Wałeckie Centrum Kultury
Hanna Banaszak - Świdwin
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek
Grupa Trzy Gitary - Łódź
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Pub Keja
Natalia Sikora - Wrocław
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Pidżama Porno - Łódź
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Klub Wytwórnia
SEXBOMBA - Iława
Info: 19 października 2019, godz. 21:00 w Iowa Music Bar
Niedziela, 20 października 2019
Dzieciaki w Vertigo - Wrocław
Info: 20 października 2019, godz. 14:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Teresa Werner - Choszczno
Info: 20 października 2019, godz. 16:00 w Choszczeński Dom Kultury
Italiano Vero - Rzeszów
Info: 20 października 2019, godz. 16:00 w Wojewódzki Dom Kultury
Koncert - operetki czar - Ewa Mierzyńska i Andrzej Smogór - Głogówek
Grand Orkiestra z Odessy
Koncert Wiedeński - Jarocin
Info: 20 października 2019, godz. 17:00 w Jarociński Ośrodek Kultury
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Opera QUARTET - Świdnica
Info: 20 października 2019, godz. 17:00 w Świdnicki Ośrodek Kultury
Irena Santor - Częstochowa
Info: 20 października 2019, godz. 17:00 w Filharmonia Częstochowska
Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady - Siedlce
Andrzej Piaseczny - Radom
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w Radomska Orkiestra Kameralna
Wielka sława to żart - Zamość
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w Zamojski Dom Kultury
Michał Szpak - The Moon Tour - Gdańsk
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Legendy Krainy Łagodności - Łódź
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny
Jaromir Nohavica - Toruń
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Od Wysockiego do Kaczmarskiego - Wrocław
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w Sala Koncertowa Radia Wrocław
Micromusic Trio - Ostrów Wielkopolski
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Stara Przepompownia
Kasia Kowalska - Katowice
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Jan Kondrak - Olsztyn
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Galeria Sowa
Gala Operowa - Orkiestra i Soliści Teatru Wielkiego - Piła
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji
Cochise - Mikołów
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w MKS Fraktal
Edyta Geppert - Grudziądz
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Centrum Kultury Teatr
Bitamina - Łódź
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Klub Wytwórnia
Paweł Domagała - Lublin
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur
Stanisław Soyka - Muzyka i słowa - Jelenia Góra
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Teatr im. Cypriana Kamila Norwida
Marek Torzewski - Poznań
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Aula UAM
Agata Ślazyk - Kraków
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Piwnica pod Baranami
Pullover - Gdynia
Info: 20 października 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Opera Tosca - Wrocław
Info: 20 października 2019, godz. 20:00 w Katedra Marii Magdaleny
Kovalczyk - Wrocław
Info: 20 października 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Wieczór Flamenco - Wrocław
Info: 20 października 2019, godz. 20:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Jorge Torrecillas Quartet - Poznań
Info: 20 października 2019, godz. 20:15 w Dragon Social Club
Wojtek Justyna TreeOh! - Jaworzno
Info: 20 października 2019, godz. 20:30 w Jazz Club Muzeum
Poniedziałek, 21 października 2019
Teresa Werner - Czarnków
Info: 21 października 2019, godz. 18:00 w Miejskie Centrum Kultury
Stanisław Soyka - Muzyka i słowa - Wałbrzych
Info: 21 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Sudecka
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 21 października 2019, godz. 19:00 w Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska
Grażyna Łobaszewska & AJAGORE - Rzeszów
Info: 21 października 2019, godz. 20:00 w Niezła Sztuka
Jaromir Nohavica - Krotoszyn
Info: 21 października 2019, godz. 20:00 w Kino Przedwiośnie
Wtorek, 22 października 2019
Italiano Vero - Wrocław
Info: 22 października 2019, godz. 17:00 w Centrum Sztuki IMPART
Grażyna Łobaszewska & AJAGORE - Kolbuszowa
Info: 22 października 2019, godz. 18:00 w Miejski Dom Kultury
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 22 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Lubelska
Paweł Domagała - Poznań
Info: 22 października 2019, godz. 19:00 w Sala Ziemi
Irena Santor - Bydgoszcz
Info: 22 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Pomorska
Italiano Vero - Wrocław
Info: 22 października 2019, godz. 20:00 w Centrum Sztuki IMPART
Środa, 23 października 2019
Chińska Orkiestra Symfoniczna - Szczecin
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
Italiano Vero - Szczawno-Zdrój
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Zdrojowy
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Gdańsk
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Scena Teatralna NOT
Michał Wiśniewski Akustycznie - Wołów
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Wołowski Ośrodek Kultury
Gary Moore Tribute Band - Olsztyn
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Galeria Sowa
Mitch&Mitch - Toruń
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Dwór Artusa
Paweł Domagała - Poznań
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Sala Ziemi
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Opera QUARTET - Radom
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Radomska Orkiestra Kameralna
Lorem Ipsum - Dębica
Info: 23 października 2019, godz. 19:00 w Dom Kultury Mors
Jaromir Nohavica - Wrocław
Info: 23 października 2019, godz. 20:00 w Hala Stulecia
Alex Goodman TRIO - Koszalin
Info: 23 października 2019, godz. 20:00 w Kino Kryterium
Historia Franka Sinatry - Wrocław
Info: 23 października 2019, godz. 20:30 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Czwartek, 24 października 2019
Teresa Werner - Mogilno
Info: 24 października 2019, godz. 18:00 w Dom Kultury - Kino Wawrzyn
Operetkowa petarda przebojów - Toruń
Info: 24 października 2019, godz. 18:30 w Dwór Artusa
Krzysztof Skiba - Mortęgi
Info: 24 października 2019, godz. 19:00 w Pałac Mortęgi Hotel & SPA Mazury
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 24 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Florian Arbenz & Vistel Brothers - Koszalin
Info: 24 października 2019, godz. 19:00 w Kino Kryterium
Michał Wiśniewski Akustycznie - Oborniki
Info: 24 października 2019, godz. 19:00 w Obornicki Ośrodek Kultury
Tribute to Dirty Dancing - Music & DANCE Show - Poznań
Stare Dobre Małżeństwo - Gdańsk
Info: 24 października 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Italiano Vero - Łódź
Info: 24 października 2019, godz. 19:00 w Teatr DOM
Trzy Dni Później oraz Dorota Barova Trio - Wrocław
Info: 24 października 2019, godz. 19:30 w Stary Klasztor
Nick Schnebelen - Gdynia
Info: 24 października 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Koncert pamięci Krzysztofa Komedy - Zalasewo
Info: 24 października 2019, godz. 20:00 w Swarzędzka Sala Koncertowa
Funky Kleks - piosenki z filmów o Panu Kleksie - Wrocław
Info: 24 października 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Bajzel - Nowy Sącz
Info: 24 października 2019, godz. 20:00 w Kawiarnia Prowincjonalna
Piątek, 25 października 2019
Teresa Werner - Bydgoszcz
Info: 25 października 2019, godz. 18:00 w Kinoteatr Adria
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Opatów
Info: 25 października 2019, godz. 18:00 w Opatowski Ośrodek Kultury
Koncert Wiedeński - Nowy Sącz
Info: 25 października 2019, godz. 18:30 w Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
Orange Trane - Koszalin
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Kino Kryterium
Edyta Geppert - Piotrków Trybunalski
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Bandonegro Tango Orquesta - Poznań
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Collegium Da Vinci - Aula Artis
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Teatr im. Adama Mickiewicza
Tre Voci - Tenorzy - opera, musical, rozrywka - Wrocław
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Radia Wrocław
Michał Wiśniewski Akustycznie - Olsztyn
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w CEiK
Beata Rzepińska & Grzegorz Kusio - Gdańsk
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Italiano Vero - Częstochowa
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Kult - Koszalin
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Event Center G38
Tribute to... - Olsztyn
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Hala URANIA
Hip-hop Niekiedy Stop - Warszawa
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Chmury
XXV Komeda Jazz Festival - Słupsk
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady - Grudziądz
Maryla Rodowicz - Czerwionka-Leszczyny
Info: 25 października 2019, godz. 19:30 w Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Margaret - Białystok
Info: 25 października 2019, godz. 20:00 w Gwint
Tymon Tymański - Warszawa
Info: 25 października 2019, godz. 20:00 w Klub Hydrozagadka
Polsko-Czeski Wieczór Bardów - Wrocław
Info: 25 października 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Sóley - Toruń
Info: 25 października 2019, godz. 20:00 w Dwór Artusa
Stanisława Celińska - Gdańsk
Info: 25 października 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Koncert Wiedeński - Nowy Sącz
Info: 25 października 2019, godz. 20:30 w Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
Kabe - Świecie
Info: 25 października 2019, godz. 21:00 w Chocolate Club
Long&Junior - Warszawa
Info: 25 października 2019, godz. 23:00 w Klub Fair Play
Sobota, 26 października 2019
Teresa Werner - Tuchola
Info: 26 października 2019, godz. 16:00 w Tucholski Ośrodek Kultury
Tango Attack - Warszawa
Info: 26 października 2019, godz. 16:00 w Studio Buffo
SYMPHONICA - Ostrów Wielkopolski
Info: 26 października 2019, godz. 16:30 w Ostrowskie Centrum Kultury
METRUM Reni & Marco - Śmigiel
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Centrum Kultury
Koncert Wiedeński - Kościerzyna
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Kino Remus
Stare Dobre Małżeństwo - Bydgoszcz
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Filharmonia Pomorska
Kovalczyk - Lublin
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Klub 30
Festiwal Rock Trendy 2019 - Pszów
Info: 26 października 2019, godz. 17:30 w Miejski Ośrodek Kultury
Dni, których jeszcze nie znamy - Kraków
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Piwnica pod Baranami
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Filharmonia Częstochowska
Andrzej Sikorowski z zespołem - Gdańsk
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Edyta Geppert - Kielce
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Kieleckie Centrum Kultury
Opera Tosca - Katowice
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Kościół Ewangelicko- Augsburski
Italiano Vero - Legnica
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w LCK Akademia Rycerska sala maneżowa
Italo Disco - Kobylnica
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy
Hrabina Marica - Tychy
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Mediateka
Lady Pank - Katowice
Info: 26 października 2019, godz. 18:30 w Spodek
Dark Rapture Festival II - Łódź
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Klub Scenografia
Black Art Jazz Collective - Koszalin
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Kino Kryterium
Maciej Maleńczuk - Koszalin
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Koszalińska
Maryla Rodowicz - Andrychów
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Miejski Dom Kultury
SYMPHONICA - Ostrów Wielkopolski
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Ostrowskie Centrum Kultury
Edyta Krzemień, Damian Aleksander - Gdynia meets Broadway - Gdynia
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Kobiety mają głos - Wrocław
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Polski
XXV Komeda Jazz Festival - Słupsk
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Tango Attack - Warszawa
Info: 26 października 2019, godz. 19:00 w Studio Buffo
IRA - Bielsko-Biała
Info: 26 października 2019, godz. 19:30 w C.H. Sfera Klub Klimat
Koncert Wiedeński - Kościerzyna
Info: 26 października 2019, godz. 19:30 w Kino Remus
Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota - Rzeszów
Info: 26 października 2019, godz. 20:00 w Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Jawszanty - Jaworzno
Info: 26 października 2019, godz. 20:00 w Jazz Club Muzeum
Niedziela, 27 października 2019
Teresa Werner - Starogard Gdański
Info: 27 października 2019, godz. 16:00 w Kino Sokół
Grand Orkiestra z Odessy
Info: 27 października 2019, godz. 16:00 w Radomska Orkiestra Kameralna
Opera Tosca - Warszawa
Info: 27 października 2019, godz. 17:00 w Sala Prowincjalska przy Klasztorze oo. Dominikanów
Koncert Wiedeński - Gniezno
Info: 27 października 2019, godz. 17:00 w Aula I Liceum Ogólnokształcącego
Stare Dobre Małżeństwo - Włocławek
Info: 27 października 2019, godz. 17:00 w Centrum Kultury Browar B
Operetkowa petarda przebojów - Mysłowice
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Mysłowicki Ośrodek Kultury
Piotr J. Polok Band - Olsztyn k/Częstochowy
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Mały Dworek
Wielka sława to żart - Polkowice
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy
Maryla Rodowicz - Oświęcim
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Oświęcimskie Centrum Kultury
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Słupsk
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Kuba Sienkiewicz & Kwartet Jurajski - Poznań
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM
Steńczyk / Osiecka - koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej - Olsztyn
Gdzieście się wszyscy podziali? Ballady Mirka Hrynkiewicza - Gdańsk
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Oliwski Ratusz Kultury
JGJ FESTIVAL - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu - Jelenia Góra
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Teatr im. Cypriana Kamila Norwida
Italo Disco - Koszalin
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Teatr Variete Muza - sala koncertowa
U Studni - Łódź
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Teatr Mały
Maciej Maleńczuk - Zielona Góra
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Uniwersytet Zielonogórski - Aula
Michał Szpak - The Moon Tour - Cieszyn
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Teatr im. Adama Mickiewicza
GA-GA Zielone Żabki - Mikołów
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w MKS Fraktal
IRA - Zawiercie
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Sławek Uniatowski - Wrocław
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Hala Stulecia - Sala Audytoryjna
Grażyna Łobaszewska & AJAGORE - Jaworzno
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Jazz Club Muzeum
Julia Pietrucha - Olsztyn
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Warmińsko-Mazurska
New Blues Bathalion - Gdynia
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Blues Club
Koncert Wiedeński z Klasą i Humorem - Bielsko-Biała
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
The Plastic People of the Universe & Świetliki - Wrocław
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Stary Klasztor
Tribute to... - Katowice
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Spodek
Martyna Jakubowicz - Gdańsk
Info: 27 października 2019, godz. 19:00 w Stary Maneż
Vertigo Presents: Tango Night - Wrocław
Info: 27 października 2019, godz. 20:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Stanisław Soyka - Muzyka i słowa - Bydgoszcz
Info: 27 października 2019, godz. 20:00 w Filharmonia Pomorska
Poniedziałek, 28 października 2019
Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady - Koło
Info: 28 października 2019, godz. 18:00 w Miejski Dom Kultury
Lata 20-te, 30-te - Radomsko
Info: 28 października 2019, godz. 19:00 w Miejski Dom Kultury
Maciej Maleńczuk - Szczecin
Info: 28 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
JGJ FESTIVAL - Jeleniogórskie Gwiazdy Jazzu - Jelenia Góra
Info: 28 października 2019, godz. 19:00 w Teatr im. Cypriana Kamila Norwida
Justyna Steczkowska - Maria Magdalena
Info: 28 października 2019, godz. 20:00 w Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Wtorek, 29 października 2019
Kasia Kowalska - Szczecin
Info: 29 października 2019, godz. 19:00 w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Maciej Maleńczuk - Wałbrzych
Info: 29 października 2019, godz. 19:00 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia
Edyta Geppert - Łódź
Info: 29 października 2019, godz. 20:00 w Teatr Muzyczny
Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX w. - Wrocław
Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota - Lublin
Info: 29 października 2019, godz. 20:00 w Centrum Spotkania Kultur
Środa, 30 października 2019
Maciej Maleńczuk - Wrocław
Info: 30 października 2019, godz. 19:00 w Narodowe Forum Muzyki
Margaret - Lublin
Info: 30 października 2019, godz. 19:00 w Klub 30
Kasia Kowalska - Gorzów Wielkopolski
Info: 30 października 2019, godz. 19:00 w CEA Filharmonia Gorzowska
Piotr Rubik - Poznań
Info: 30 października 2019, godz. 19:00 w Sala Ziemi
Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru - Ciechocinek
Info: 30 października 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa, Dom Zdrojowy
Wielcy Nieobecni - Zaduszki - Wrocław
Info: 30 października 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Zaduszki Jazzowe - Wrocław
Info: 30 października 2019, godz. 20:30 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Czwartek, 31 października 2019
Koncert operetkowo - musicalowy Usta milczą, dusza śpiewa.... - Ciechocinek
Marek Napiórkowski New Trio - Rymanów
Info: 31 października 2019, godz. 18:30 w Jaś Wędrowniczek
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Ciechocinek
Info: 31 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Letni
Trzy Korony - Grudziądz
Info: 31 października 2019, godz. 19:00 w Centrum Kultury Teatr
Two Timer - Gdynia
Info: 31 października 2019, godz. 19:30 w Blues Club
LemON Akustycznie - Rzeszów
Info: 31 października 2019, godz. 20:00 w Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
John Porter & Wojtek Mazolewski - Gdańsk
Info: 31 października 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Sobota, 2 listopada 2019
Irena Santor - Płock
Info: 2 listopada 2019, godz. 18:00 w Państwowa Szkoła Muzyczna
Sebastian Riedel & Cree - Toruń
Info: 2 listopada 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Sławek Uniatowski - Gdańsk
Info: 2 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
eM Band & Grażyna Auguścik - Jaworzno
Info: 2 listopada 2019, godz. 19:00 w Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
Witamina Jazz 2019 - Sandomierz
Info: 2 listopada 2019, godz. 20:00 w Dom Katolicki
John Porter & Wojtek Mazolewski - Łódź
Info: 2 listopada 2019, godz. 20:00 w Klub Wytwórnia
Tribute to... - Toruń
Info: 2 listopada 2019, godz. 20:00 w Arena Toruń
Legendy Krainy Łagodności - Łódź
Info: 2 listopada 2019, godz. 21:00 w Pub Keja
Niedziela, 3 listopada 2019
Michał Bajor
Info: 3 listopada 2019, godz. 18:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Operetkowa petarda przebojów - Szczawno-Zdrój
Info: 3 listopada 2019, godz. 18:00 w Teatr Zdrojowy
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Złoty Jubileusz - Poznań
Kult - Łódź
Info: 3 listopada 2019, godz. 18:00 w Klub Wytwórnia
Sławek Uniatowski - Łódź
Info: 3 listopada 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Łódzka
Kamil Bednarek - Kielce
Info: 3 listopada 2019, godz. 19:00 w Kieleckie Centrum Kultury
Wodecki Twist: Chwytaj Dzień - Lublin
Info: 3 listopada 2019, godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur
Ryszard Rynkowski - Białystok
Info: 3 listopada 2019, godz. 19:00 w Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna
Koncert "Niezapomniani Artyści" - Lębork
Info: 3 listopada 2019, godz. 19:00 w Kino Fregata
Bartas - Gdynia
Info: 3 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Poniedziałek, 4 listopada 2019
10 Tenorów - Kielce
Info: 4 listopada 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Chińska Orkiestra Symfoniczna - Gdańsk
Info: 4 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Sławek Uniatowski - Lublin
Info: 4 listopada 2019, godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur
Tribute to Leonard Cohen - Wrocław
Info: 4 listopada 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Wtorek, 5 listopada 2019
10 Tenorów - Włocławek
Info: 5 listopada 2019, godz. 19:00 w Centrum Kultury Browar B
Tommy Emmanuel - Gdańsk
Info: 5 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Stanisław Soyka - Muzyka i słowa - Szczecin
Info: 5 listopada 2019, godz. 20:00 w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota - Łódź
Info: 5 listopada 2019, godz. 20:00 w Teatr Wielki
Lucibela - Wrocław
Info: 5 listopada 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !