eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszystko (2692)   Kabarety (363)   Spektakle (1016)   Koncerty (921)   Patronat (1)  
 
szukaj wydarzeń
Piątek, 22 lutego 2019
Alicja w Krainie Muzycznej Magii - Kraków
Info: 22 lutego 2019, godz. 11:00 w Kijów Centrum
Zamach na MoCarta - Wrocław
Info: 22 lutego 2019, godz. 17:00 w Teatr Polski
Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy - Ostrowiec Świętokrzyski
Najpiękniejsze Melodie Świata - Częstochowa
Info: 22 lutego 2019, godz. 18:00 w Filharmonia Częstochowska
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Przemyśl
Info: 22 lutego 2019, godz. 18:00 w Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Piątkowe Wieczory Kameralne - Koszalin
Info: 22 lutego 2019, godz. 18:30 w Filharmonia Koszalińska
Koncert Wiedeński - Rybnik
Info: 22 lutego 2019, godz. 18:30 w Teatr Ziemi Rybnickiej
Najpiękniejsze pieśni i arie - Wrocław
Info: 22 lutego 2019, godz. 18:30 w Ośrodek Działań Twórczych Światowid
Wakarecy Piano Duo - Toruń
Info: 22 lutego 2019, godz. 19:00 w Dwór Artusa
LAO CHE - Rzeszów
Info: 22 lutego 2019, godz. 19:00 w Pod Palmą
Ich Troje - Łódź
Info: 22 lutego 2019, godz. 19:00 w Klub Scenografia
3 Koncert Muzyki Filmowej - Olsztyn
Info: 22 lutego 2019, godz. 19:00 w Hala URANIA
Punky Reggae Live 2019 - Ostrów Wielkopolski
Info: 22 lutego 2019, godz. 19:00 w Stara Przepompownia
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Kołobrzeg
Info: 22 lutego 2019, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultury
Echa Miłości - przeboje German i Niemena - Wrocław
Jarek Wist - Swinging with Sinatra - Kraków
Info: 22 lutego 2019, godz. 19:30 w Kijów Centrum
Dezerter & Pochwalone - Wrocław
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Tymon Tymański - Dąbrowa Górnicza
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:00 w Komitywa PUB
Akcent - Warszawa
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:00 w Hulakula
Agata Ślazyk - Kraków
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:00 w Piwnica pod Baranami
Szemrane szlagiery międzywojnia - Izabelin
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:00 w Centrum Kultury Izabelin
Apostolis Anthimos - Rzeszów
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:00 w Jazz Room
Zamach na MoCarta - Wrocław
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:30 w Teatr Polski
Koncert Wiedeński - Rybnik
Info: 22 lutego 2019, godz. 20:45 w Teatr Ziemi Rybnickiej
Zeppelinians - Gdynia
Info: 22 lutego 2019, godz. 21:00 w Blues Club
Golden Life - Pasłęk
Info: 22 lutego 2019, godz. 21:00 w Klub Muzyczny Parlament
Piękni i Młodzi - Gdańsk
Info: 22 lutego 2019, godz. 23:00 w Noce i Dnie
Sobota, 23 lutego 2019
Goran Karan - Ruda Śląska
Info: 23 lutego 2019, godz. 16:00 w Dom Kultury Bielszowice
Teresa Werner - Zielona Góra
Info: 23 lutego 2019, godz. 16:00 w Filharmonia Zielonogórska
Biesiadne Show z zespołem Mirosława Jędrowskiego - Rybnik
Info: 23 lutego 2019, godz. 17:00 w Dom Kultury Rybnik-Chwałowice
La Dolce Vita  - Lublin
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Centrum Kongresowe UP
Stare Dobre Małżeństwo - Legnica
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Legnickie Centrum Kultury
Zespół Reprezentacyjny - Jaworzno
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Klub Relax
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Pionki
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Miejskie Centrum Kultury i Biblioteka
Andrzej Piaseczny - Radomsko
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Miejski Dom Kultury
Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy - Puławy
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Restauracja Willa Cienista
Do gwiazd - koncert pamięci Bronisława Opałki - Kielce
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Wojewódzki Dom Kultury
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Koszalin
Info: 23 lutego 2019, godz. 18:00 w Filharmonia Koszalińska
Phillip Bracken - Gdańsk
Info: 23 lutego 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
IRA - Zielona Góra
Info: 23 lutego 2019, godz. 19:00 w Uniwersytet Zielonogórski - Aula
Koncert Wiedeński - Świdnik
Info: 23 lutego 2019, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Kielce
Info: 23 lutego 2019, godz. 19:00 w Sala Kameralna Filharmonii Świętokrzyskiej
Niemen Inaczej - Warszawa
Info: 23 lutego 2019, godz. 19:00 w Hala Torwar
Edyta Geppert - Racibórz
Info: 23 lutego 2019, godz. 19:00 w Raciborskie Centrum Kultury
Punky Reggae Live 2019 - Dąbrowa Górnicza
Bal Karnawałowy w Vertigo - Wrocław
Info: 23 lutego 2019, godz. 20:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Mesajah i Ras Luta - Poznań
Info: 23 lutego 2019, godz. 20:00 w Stadion POZNAŃ
Zeppelinians - Gdynia
Info: 23 lutego 2019, godz. 21:00 w Blues Club
Niedziela, 24 lutego 2019
Małe jest piękne - koncert familijny - Słupsk
Info: 24 lutego 2019, godz. 12:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Alicja Janosz Dzieciom - Wrocław
Info: 24 lutego 2019, godz. 14:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Teresa Werner - Bydgoszcz
Info: 24 lutego 2019, godz. 16:00 w Filharmonia Pomorska
Stare Dobre Małżeństwo - Zielona Góra
Info: 24 lutego 2019, godz. 17:00 w Filharmonia Zielonogórska
FISZ EMADE - Bydgoszcz
Info: 24 lutego 2019, godz. 17:00 w Miejskie Centrum Kultury
Koncert KSU - Rzeszów
Info: 24 lutego 2019, godz. 17:00 w Pod Palmą
Koncert Wiedeński - Wrocław
Info: 24 lutego 2019, godz. 17:00 w Teatr Polski
Recital Laury Łącz "Między mną a Tobą" - Wrocław
Info: 24 lutego 2019, godz. 17:00 w Centrum Kultury Wrocław-Zachód
Grażyna Brodzińska w towarzystwie Kosma Band - Gorzów Wielkopolski
Czerwone Gitary - Warszawa
Info: 24 lutego 2019, godz. 18:00 w Hulakula
IRA - Gorzów Wielkopolski
Info: 24 lutego 2019, godz. 18:00 w CEA Filharmonia Gorzowska
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Tarnów
Info: 24 lutego 2019, godz. 18:00 w Teatr im. Ludwika Solskiego
Sarius - Grudziądz
Info: 24 lutego 2019, godz. 18:00 w Klub Akcent
Wielka sława to żart - Koło
Info: 24 lutego 2019, godz. 18:00 w Miejski Dom Kultury
Janusz Radek - Kraków
Info: 24 lutego 2019, godz. 18:00 w Auditorium Maximum UJ
Sylwester Ostrowski & The Jazz Brigade feat. Freddie Hendrix - Kołobrzeg
Odskocznie, czyli kabaret na żądanie - Knurów
Info: 24 lutego 2019, godz. 18:30 w PUB Grzejnik CAFE
Zanim zaśniesz pomyśl o mnie - piosenki Anny German - Gdańsk
2Late - Warszawa
Info: 24 lutego 2019, godz. 19:00 w VooDoo
Lubelska Federacja Bardów - Łódź
Info: 24 lutego 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny
Koncert Wiedeński - Wrocław
Info: 24 lutego 2019, godz. 19:30 w Teatr Polski
X-Projekt - Gdynia
Info: 24 lutego 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Dezerter - Kielce
Info: 24 lutego 2019, godz. 20:00 w Garaż - restauracja, bar, pub
Gutek - Kielce
Info: 24 lutego 2019, godz. 20:00 w Napalm
FISZ EMADE - Bydgoszcz
Info: 24 lutego 2019, godz. 20:00 w Miejskie Centrum Kultury
Lady Pank - Warszawa
Info: 24 lutego 2019, godz. 20:00 w Hala Torwar
Ray Wilson - Gdańsk
Info: 24 lutego 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Michał Górczyński & Buba Badjie Kuyateh - Poznań
Info: 24 lutego 2019, godz. 20:30 w Dragon Social Club
Szpaku - Wachów
Info: 24 lutego 2019, godz. 22:00 w Club Magnum Wachów
Poniedziałek, 25 lutego 2019
Edyta Geppert - Poznań
Info: 25 lutego 2019, godz. 19:00 w Teatr Wielki
Krzysztof Cugowski - Bydgoszcz
Info: 25 lutego 2019, godz. 19:00 w Opera Nova
Tribute to Kaczmarski - Nagórski / Wośko - Gdynia
Środa, 27 lutego 2019
Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru - Ciechocinek
Stare Dobre Małżeństwo - Opole
Info: 27 lutego 2019, godz. 19:00 w Teatr im. Jana Kochanowskiego
Colin Webster / Mark Holub - Poznań
Info: 27 lutego 2019, godz. 20:30 w Dragon Social Club
Czwartek, 28 lutego 2019
Golec uOrkiestra - Rzeszów
Info: 28 lutego 2019, godz. 18:00 w Filharmonia Podkarpacka
Stare Dobre Małżeństwo - Łódź
Info: 28 lutego 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny
Maciej Maleńczuk - Bydgoszcz
Info: 28 lutego 2019, godz. 19:00 w Kinoteatr Adria
Piotr Nalepa Breakout Tour - Olsztyn
Info: 28 lutego 2019, godz. 19:00 w Galeria Sowa
Recital piosenek Anny Jantar i Ireny Jarockiej - Ciechocinek
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Szczawno-Zdrój
Info: 28 lutego 2019, godz. 19:00 w Teatr Zdrojowy
Taylor Moore - Gdynia
Info: 28 lutego 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Luxtorpeda - Wrocław
Info: 28 lutego 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Piątek, 1 marca 2019
Koncert operetkowo - musicalowy Usta milczą, dusza śpiewa.... - Ciechocinek
Teresa Werner - Biłgoraj
Info: 1 marca 2019, godz. 18:00 w Biłgorajskie Centrum Kultury
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Krynica-Zdrój
Info: 1 marca 2019, godz. 18:00 w Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego
Koncert Wiedeński - Gorzów Wielkopolski
Info: 1 marca 2019, godz. 18:30 w Teatr im. J. Osterwy
Jacek Cygan i goście - Życie jest piosenką - Tarnów
Info: 1 marca 2019, godz. 19:00 w Centrum Sztuki Mościce
Maciej Maleńczuk - Głogów
Info: 1 marca 2019, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Ciechocinek
Muzyka Latynoamerykańska - Słupsk
Info: 1 marca 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Organek - Kołobrzeg
Info: 1 marca 2019, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultury
10 Tenorów - Otrębusy
Info: 1 marca 2019, godz. 19:00 w Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
Punky Reggae Live 2019 - Tychy
Info: 1 marca 2019, godz. 19:00 w Underground Pub
Akcent - Bydgoszcz
Info: 1 marca 2019, godz. 19:00 w Hala Łuczniczka
Paweł Domagała - Poznań
Info: 1 marca 2019, godz. 20:00 w Sala Ziemi
COMA - Bielsko-Biała
Info: 1 marca 2019, godz. 20:00 w C.H. Sfera Klub Klimat
Pena Flamenca Triana - Warszawa
Info: 1 marca 2019, godz. 20:00 w Instytut Cervantesa - Salon de Actos
MIG - disco polo - Warszawa
Info: 1 marca 2019, godz. 20:00 w Hulakula
GA-GA Zielone Żabki - Szamotuły
Info: 1 marca 2019, godz. 20:00 w Chata Alchemika
Koncert Wiedeński - Gorzów Wielkopolski
Info: 1 marca 2019, godz. 20:30 w Teatr im. J. Osterwy
#StrefaEtno - Kraków
Info: 1 marca 2019, godz. 21:00 w Klub Strefa
Jig Reel Maniacs - Łódź
Info: 1 marca 2019, godz. 21:00 w Pub Keja
Sobota, 2 marca 2019
Teresa Werner - Hrubieszów
Info: 2 marca 2019, godz. 16:00 w Hrubieszowski Dom Kultury
Deutsche Schlager & Volksmusik - Zabrze
Info: 2 marca 2019, godz. 16:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Parada Gwiazd Telewizji TVS - Nysa
Info: 2 marca 2019, godz. 17:00 w Nyski Dom Kultury
Koncert Wiedeński - Sulechów
Info: 2 marca 2019, godz. 17:00 w Sulechowski Dom Kultury
Urodziny Transgresji w Latawcu - Będzin
Info: 2 marca 2019, godz. 17:00 w Klub muzyczny Latawiec
Luxtorpeda - Lublin
Info: 2 marca 2019, godz. 17:00 w Klub 30
Pena Flamenca Triana - Warszawa
Info: 2 marca 2019, godz. 17:30 w Instytut Cervantesa - Salon de Actos
Przeboje Muzyki Filmowej - Kobylnica
Info: 2 marca 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury i Promocji
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Nowy Sącz
Info: 2 marca 2019, godz. 18:00 w Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
Wielka sława to żart - Olsztyn
Info: 2 marca 2019, godz. 18:00 w Auditorium Maximum
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Nowy Sącz
Info: 2 marca 2019, godz. 18:00 w Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
10 Tenorów - Warszawa
Info: 2 marca 2019, godz. 18:00 w Teatr Palladium
Gdy Opera spotyka się z Operetką - Bydgoszcz
Info: 2 marca 2019, godz. 18:00 w Kinoteatr Adria
Karnawałowa Gala Disco Polo - Szczecin
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w Arena Szczecin
Maciej Maleńczuk - Gorzów Wielkopolski
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w Teatr im. J. Osterwy
COMA - Wałbrzych
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Tarnowskie Góry
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w Kompleks Zamkowy
Carmina burana - Kraków
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w ICE KRAKÓW Congress Centre
IRA - Częstochowa
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Częstochowska
DŻEM - Pleszew
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w Hala widowiskowo-sportowa
Punky Reggae Live 2019 - Skarżysko-Kamienna
Karnawałowa Gala Disco Polo - Szczecin
Info: 2 marca 2019, godz. 19:00 w Arena Szczecin
Pena Flamenca Triana - Warszawa
Info: 2 marca 2019, godz. 20:00 w Instytut Cervantesa - Salon de Actos
Ted Nemeth - Wrocław
Info: 2 marca 2019, godz. 20:00 w Stara Piwnica
Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"  - Olsztyn
Info: 2 marca 2019, godz. 20:00 w Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
Loona - Warszawa
Info: 2 marca 2019, godz. 20:00 w Hulakula
PlanBe - Świecie
Info: 2 marca 2019, godz. 21:00 w Chocolate Club
Cheap Tobacco - Koszalin
Info: 2 marca 2019, godz. 21:00 w Club 105
Niedziela, 3 marca 2019
Piosenki z Gitarą: Maciek Czemplik oraz Natalia Lubrano - Wrocław
Info: 3 marca 2019, godz. 14:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Deutsche Schlager & Volksmusik - Głogówek
Teresa Werner - Dębica
Info: 3 marca 2019, godz. 16:00 w Dom Kultury Mors
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Bydgoszcz
Info: 3 marca 2019, godz. 17:00 w Filharmonia Pomorska
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Rzeszów
Info: 3 marca 2019, godz. 17:00 w Filharmonia Podkarpacka
Koncert Wiedeński - Piotrków Trybunalski
Info: 3 marca 2019, godz. 17:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Parada Gwiazd Telewizji TVS - Olesno
Info: 3 marca 2019, godz. 17:00 w Miejski Dom Kultury
Sławek Uniatowski - Kielce
Info: 3 marca 2019, godz. 17:00 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Strauss Gala - Soliści Operetkowi - Nysa
Info: 3 marca 2019, godz. 18:00 w Nyski Dom Kultury
DŻEM - Gniezno
Info: 3 marca 2019, godz. 18:00 w Nowa Hala Widowiskowa w Gnieźnie
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Świdnica
Info: 3 marca 2019, godz. 18:00 w Świdnicki Ośrodek Kultury
Koncert finałowy II edycji Śląskiego Festiwalu Operetki - Świętochłowice
10 Tenorów - Wrocław
Info: 3 marca 2019, godz. 18:00 w Teatr Polski
Stanisław Soyka - Kraków
Info: 3 marca 2019, godz. 18:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Najpiękniejsze Melodie Świata - Gdańsk
Info: 3 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Bałtycka
Maciej Maleńczuk - Ostrów Wielkopolski
Info: 3 marca 2019, godz. 19:00 w Ostrowskie Centrum Kultury
3 Koncert Muzyki Filmowej - Poznań
Info: 3 marca 2019, godz. 19:00 w Hala Arena
Basia Kawa - Gdynia
Info: 3 marca 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Gerd Dudek Quartet - Poznań
Info: 3 marca 2019, godz. 20:30 w Dragon Social Club
Poniedziałek, 4 marca 2019
Jacek Wójcicki i Beata Rybotycka - Warszawa
Info: 4 marca 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny ROMA
Stanisław Soyka - Dębica
Info: 4 marca 2019, godz. 19:00 w Dom Kultury Mors
Ania Dąbrowska - Gdańsk
Info: 4 marca 2019, godz. 19:00 w Stary Maneż
Michał Wiśniewski Akustycznie - Inowrocław
Info: 4 marca 2019, godz. 19:00 w Kujawskie Centrum Kultury
10 Tenorów - Krosno
Info: 4 marca 2019, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Sebastian Riedel & Cree - Łódź
Info: 4 marca 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny
Stare Dobre Małżeństwo - Poznań
Info: 4 marca 2019, godz. 19:00 w Aula UAM
Wtorek, 5 marca 2019
Alicja w Krainie Muzycznej Magii - Gniezno
Ania Dąbrowska - Koszalin
Info: 5 marca 2019, godz. 19:00 w Hala Widowiskowo-Sportowa
Ania Dąbrowska - Koszalin
Info: 5 marca 2019, godz. 19:00 w Hala Widowiskowo-Sportowa
Słowiańska Dusza - Ostatki 2019 - Gdańsk
Info: 5 marca 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
10 Tenorów - Rzeszów
Info: 5 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Podkarpacka
Upiór w Operetce - Gniezno
Info: 5 marca 2019, godz. 19:30 w Aula Pomnik
Blood Brothers - Wrocław
Info: 5 marca 2019, godz. 20:00 w Stara Piwnica
Środa, 6 marca 2019
Romanca a la Kujawiak   - Otrębusy
Info: 6 marca 2019, godz. 11:00 w Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
10 Tenorów - Radom
Info: 6 marca 2019, godz. 18:30 w Radomska Orkiestra Kameralna
Marek Bałata - Kraków
Info: 6 marca 2019, godz. 19:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
SYMPHONICA - Poznań
Info: 6 marca 2019, godz. 19:30 w Aula UAM
Chris Grey & Bluespand - Gdynia
Info: 6 marca 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour"  - Opole
Info: 6 marca 2019, godz. 20:00 w Teatr im. Jana Kochanowskiego
Czwartek, 7 marca 2019
Andrzej Rybiński - Jarocin
Info: 7 marca 2019, godz. 18:00 w Jarociński Ośrodek Kultury
DAmore - Świebodzin
Info: 7 marca 2019, godz. 18:30 w Świebodziński Dom Kultury
Stanisław Soyka - Świnoujście
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Sala Teatralna MDK
IRA - Rzeszów
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Podkarpacka
SYMPHONICA - Toruń
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Czerwone Gitary - Bydgoszcz
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Pomorska
Paweł Domagała - Bielsko-Biała
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
Janusz Radek - Żagań
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Pałac Książęcy w Żaganiu
Blue Sounds - Olsztyn
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Galeria Sowa
10 Tenorów - Łódź
Info: 7 marca 2019, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny
Chris Grey & Bluespand - Gdynia
Info: 7 marca 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Linkin Park Tribute Show - Lublin
Info: 7 marca 2019, godz. 20:00 w Klub 30
Piątek, 8 marca 2019
Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy - Kutno
Tenorów Trzech - Mikołów
Info: 8 marca 2019, godz. 18:00 w Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie
Teresa Werner - Rawicz
Info: 8 marca 2019, godz. 18:00 w Dom Kultury
HAPPYSAD - Rzeszów
Info: 8 marca 2019, godz. 18:00 w Pod Palmą
LeonVoci - Mysłowice
Info: 8 marca 2019, godz. 18:00 w Mysłowicki Ośrodek Kultury
DŻEM - Kielce
Info: 8 marca 2019, godz. 18:00 w Hala Widowiskowo-Sportowa
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Toruń
Info: 8 marca 2019, godz. 18:00 w Dwór Artusa
Piątkowe Wieczory Kameralne - Koszalin
Info: 8 marca 2019, godz. 18:30 w Filharmonia Koszalińska
Jacek Silski - Gdynia
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Halina Benedyk i Marco Antonelli - Grudziądz
Leski - Sandomierz
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Dom Katolicki
Urszula - Wałcz
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Wałeckie Centrum Kultury
Paweł Domagała - Cieszyn
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Teatr im. Adama Mickiewicza
Marek Piekarczyk Akustycznie (z zespołem) - Kalisz
Kasia Kowalska - Legnica
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Sala Cornello Hotel Sękowski
Zagan Acoustic - Gdańsk
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
3 Koncert Muzyki Filmowej - Zielona Góra
Punky Reggae Live 2019 - Łódź
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Łódzki Dom Kultury
Akcent - Bełchatów
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Hala ENERGIA im. Edwarda Najgebauera
Maciej Maleńczuk - Katowice
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
VIVA ITALIA! - Koncert z okazji Dnia Kobiet - Wrocław
Andrzej Piaseczny - Stalowa Wola
Info: 8 marca 2019, godz. 19:00 w Miejski Dom Kultury
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Złoty Jubileusz - Katowice
Lata 20-te, 30-te - Warszawa
Info: 8 marca 2019, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Chris Grey & Bluespand - Gdańsk
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Dom Harcerza
Miły Pan - Warszawa
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Hulakula
Tribute to ADELE - Marta Podulka z zespołem - Wrocław
Tribute to ADELE - Marta Podulka z zespołem - Wrocław
Ich Troje - Warszawa
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Klub Park
Mikromusic - Łódź
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Klub Wytwórnia
MIUOSH - Wrocław
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Hala Orbita
MIUOSH - Wrocław
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Hala Orbita
Dzień Kobiet w rytmie DISCO - Łódź
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Atlas Arena
Dzień Kobiet w rytmie DISCO - Łódź
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Atlas Arena
John Porter - Koszalin
Info: 8 marca 2019, godz. 20:00 w Kino Kryterium
Samokhin Band - Łódź
Info: 8 marca 2019, godz. 21:00 w Pub Keja
Dejw - Gdańsk
Info: 8 marca 2019, godz. 23:00 w Noce i Dnie
Sobota, 9 marca 2019
Teresa Werner - Żagań
Info: 9 marca 2019, godz. 16:00 w Pałac Książęcy w Żaganiu
Mariusz Kalaga - Środa Wielkopolska
Info: 9 marca 2019, godz. 17:00 w Restauracja Turystyczna u Moniki
Koncert Wiedeński - Gdańsk
Info: 9 marca 2019, godz. 17:00 w Scena Teatralna NOT
Poparzeni Kawą Trzy - Lublin
Info: 9 marca 2019, godz. 17:00 w Klub 30
Gala Operetkowa - Strauss, Kalman, Lehar, Abraham - Łaziska Górne
Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy - Ostróda
Info: 9 marca 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury w Ostródzie
Ania Świątczak - Ząbkowice Śląskie
Info: 9 marca 2019, godz. 18:00 w Ząbkowicki Ośrodek Kultury
Andrzej Sikorowski z zespołem - Toruń
Info: 9 marca 2019, godz. 18:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Soprany kontra tenory - SOPRANISSIMO vs TRE VOCI - Rzeszów
Wiesław Wilczkiewicz - Kraków
Info: 9 marca 2019, godz. 18:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Sebastian Riedel & Cree - Białystok
Info: 9 marca 2019, godz. 18:00 w Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna
SYMPHONICA - Konin
Info: 9 marca 2019, godz. 18:00 w Aula PWSZ
Koncert The Beatles Revival - Tarnów
Info: 9 marca 2019, godz. 19:00 w Centrum Sztuki Mościce
Niemen Inaczej - Poznań
Info: 9 marca 2019, godz. 19:00 w Sala Ziemi
Empire Gospel Choir - Gdańsk
Info: 9 marca 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
10 Tenorów - Toruń
Info: 9 marca 2019, godz. 19:00 w Aula UMK
Edith Piaf i przyjaciele - Sandomierz
Info: 9 marca 2019, godz. 19:00 w Dom Katolicki
Maciej Maleńczuk - Wrocław
Info: 9 marca 2019, godz. 19:00 w Hala Stulecia - Sala Audytoryjna
Wielka sława to żart - Radomsko
Info: 9 marca 2019, godz. 19:00 w Miejski Dom Kultury
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Bolesławiec
Ich Troje - Poznań
Info: 9 marca 2019, godz. 19:30 w Stadion POZNAŃ
Koncert Wiedeński - Gdańsk
Info: 9 marca 2019, godz. 19:30 w Scena Teatralna NOT
Raz Dwa Trzy - Gdańsk
Info: 9 marca 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Grażyna Łobaszewska & AJAGORE - Kraków
Info: 9 marca 2019, godz. 20:00 w Drukarnia Jazz Club
Surprises Events Groups - Gdańsk
Info: 9 marca 2019, godz. 21:00 w Wydział Remontowy
Niedziela, 10 marca 2019
Recital Operowe Zwierzaki - Kraków
Info: 10 marca 2019, godz. 11:00 w Piwnica pod Baranami
Muzyka Latynoamerykańska - Słupsk
Info: 10 marca 2019, godz. 12:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Recital Operowe Zwierzaki - Kraków
Info: 10 marca 2019, godz. 13:00 w Piwnica pod Baranami
Upiór w Operetce - Rzeszów
Info: 10 marca 2019, godz. 13:00 w Filharmonia Podkarpacka
Marek Napiórkowski New Trio - Wrocław
Info: 10 marca 2019, godz. 15:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Edith Piaf i przyjaciele - Otrębusy
Info: 10 marca 2019, godz. 15:00 w Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
SYMPHONICA - Rzeszów
Info: 10 marca 2019, godz. 16:00 w Filharmonia Podkarpacka
PECTUS - Radom
Info: 10 marca 2019, godz. 16:00 w Radomska Orkiestra Kameralna
W Piosence Cały Mój Świat - Gdynia
Info: 10 marca 2019, godz. 16:00 w Blues Club
Teresa Werner - Wrocław
Info: 10 marca 2019, godz. 16:00 w Sala Koncertowa Radia Wrocław
10 Tenorów - Zabrze
Info: 10 marca 2019, godz. 17:00 w Dom Muzyki i Tańca
IRA - Gdańsk
Info: 10 marca 2019, godz. 17:00 w Filharmonia Bałtycka
Koncert Wiedeński 2 - Radzionków
Info: 10 marca 2019, godz. 17:00 w Centrum Kultury Karolinka
Atmasfera - Ich Troje - Częstochowa
Info: 10 marca 2019, godz. 17:00 w Hala Polonia
Parada Gwiazd Telewizji TVS - Tychy
Info: 10 marca 2019, godz. 17:00 w Teatr Mały
Najpiękniejsze Melodie Świata - Poznań
Dr Misio - Wrocław
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury Wrocław-Zachód
Czy można w taką noc zakochać się? - Lublin
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Scena Teatru Muzycznego
Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska - Dąbrowa Górnicza
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Pałac Kultury Zagłębia
Robert Janowski - Kraków
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Ajagore - Kraków
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Scena Supernova
Od Wysockiego do Kaczmarskiego - Łódź
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny
Kondrak śpiewa Stachurę - Olsztyn
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Galeria Sowa
Soprany kontra tenory - SOPRANISSIMO vs TRE VOCI - Kielce
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Kieleckie Centrum Kultury
Tango Attack - Warszawa
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Studio Buffo
Universe - Legionowo
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w MOK - Ratusz Miejski
Strauss Gala - Soliści Operetkowi - Rybnik
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Dom Kultury Rybnik-Chwałowice
Sebastian Riedel & Cree - Mińsk Mazowiecki
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Miejska Szkoła Artystyczna im. K. R. Domagały
Raz Dwa Trzy - Kobylnica
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Centrum Kultury i Promocji
Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour - Częstochowa
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Filharmonia Częstochowska
Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy - Nidzica
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Zamek w Nidzicy - Sala Rycerska
SYMPHONICA - Rzeszów
Info: 10 marca 2019, godz. 18:00 w Filharmonia Podkarpacka
Lady Pank - Łódź
Info: 10 marca 2019, godz. 18:30 w Atlas Arena
Erwan Keravec - Katowice
Info: 10 marca 2019, godz. 19:00 w Jazz Club Hipnoza
Katarzyna NOSOWSKA - Bielsko-Biała
Info: 10 marca 2019, godz. 19:00 w C.H. Sfera Klub Klimat
Julia Pietrucha - Łódź
Info: 10 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Łódzka Sala Koncertowa
Maciej Maleńczuk - Łódź
Info: 10 marca 2019, godz. 19:00 w Klub Wytwórnia
Krzysztof Zalewski - Grudziądz
Info: 10 marca 2019, godz. 19:00 w Klub Akcent
Paweł Domagała - Toruń
Info: 10 marca 2019, godz. 20:00 w Aula UMK
Poniedziałek, 11 marca 2019
Alicja w Krainie Muzycznej Magii - Łódź
Info: 11 marca 2019, godz. 09:30 w Teatr Wielki
Alicja w Krainie Muzycznej Magii - Łódź
Info: 11 marca 2019, godz. 11:30 w Teatr Wielki
10 Tenorów - Radom
Info: 11 marca 2019, godz. 18:30 w Radomska Orkiestra Kameralna
Cały ten Strauss - Poznań
Info: 11 marca 2019, godz. 19:00 w Aula UAM
SYMPHONICA - Łódź
Info: 11 marca 2019, godz. 19:00 w Teatr Wielki
Tribute to Louis Armstrong - Troy Satchmo Anderson & band - Wrocław
Wtorek, 12 marca 2019
Koncert Jubileuszowy Zespołu Mazowsze - Bydgoszcz
Stare Dobre Małżeństwo - Augustów
Info: 12 marca 2019, godz. 19:00 w Kino Iskra
Edith Piaf i przyjaciele - Zielona Góra
Info: 12 marca 2019, godz. 19:00 w Uniwersytet Zielonogórski - Aula
Sławek Uniatowski - Szczecin
Info: 12 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Koncert Jubileuszowy Zespołu Mazowsze - Bydgoszcz
Linkin Park Tribute Show - Wrocław
Info: 12 marca 2019, godz. 20:00 w Stara Piwnica
Środa, 13 marca 2019
Stare Dobre Małżeństwo - Suwałki
Info: 13 marca 2019, godz. 19:00 w Suwalski Ośrodek Kultury
Andrzej Piaseczny - Tarnowskie Góry
Info: 13 marca 2019, godz. 19:00 w Kompleks Zamkowy
Cały ten Strauss - Gdańsk
Info: 13 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Bałtycka
Edith Piaf i przyjaciele - Rzeszów
Info: 13 marca 2019, godz. 19:00 w Filharmonia Podkarpacka
10 Tenorów - Kalisz
Info: 13 marca 2019, godz. 19:00 w Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
3 Koncert Muzyki Filmowej - Warszawa
Info: 13 marca 2019, godz. 19:00 w Hala Torwar
Yellow Horse - Olsztyn
Info: 13 marca 2019, godz. 19:30 w Galeria Sowa
Czwartek, 14 marca 2019
Alicja w Krainie Muzycznej Magii - Dębica
Info: 14 marca 2019, godz. 11:00 w Dom Kultury Mors
Teresa Werner - Ostrów Wielkopolski
Info: 14 marca 2019, godz. 18:00 w Kino Komeda
Koncert Klub Fraktal - Mikołów
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w MKS Fraktal
Tribute to Justin Timberlake - Bydgoszcz
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Artego Arena
Andrzej Piaseczny - Racibórz
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Raciborskie Centrum Kultury
10 Tenorów - Zielona Góra
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Lubuski Teatr
Kraków Street Band - Olsztyn
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Galeria Sowa
Edith Piaf i przyjaciele - Jastrzębie-Zdrój
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Upiór w Operetce - Dębica
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Dom Kultury Mors
Wielka sława to żart - Grójec
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Grójecki Ośrodek Kultury
Tribute to Justin Timberlake - Bydgoszcz
Info: 14 marca 2019, godz. 19:00 w Artego Arena
Edyta Geppert z zespołem VASIE - Gdańsk
Info: 14 marca 2019, godz. 19:30 w Filharmonia Bałtycka
Yellow Horse - Gdynia
Info: 14 marca 2019, godz. 19:30 w Blues Club
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operetkowa - Radom
Info: 14 marca 2019, godz. 19:30 w Kościół Ewangelicko-Augsburski
U2 Tribute Show - Wrocław
Info: 14 marca 2019, godz. 20:00 w Stara Piwnica
Jig Reel Maniacs - Poznań
Info: 14 marca 2019, godz. 20:00 w BaRock Club
Rebeka - Wrocław
Info: 14 marca 2019, godz. 20:00 w Stary Klasztor
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !