eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3873)   Kabarety (436)   Spektakle (1526)   Koncerty (1373)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Środa, 16 października 2019
Kabaret Smile - Lublin
Info: 16 października 2019, godz. 17:30 w Centrum Spotkania Kultur
Kabaret Smile - Lublin
Info: 16 października 2019, godz. 17:30 w Centrum Spotkania Kultur
Kabaret Smile - Lublin
Info: 16 października 2019, godz. 17:30 w Centrum Spotkania Kultur
Kabaret Smile - Lublin
Info: 16 października 2019, godz. 20:30 w Centrum Spotkania Kultur
Kabaret Smile - Lublin
Info: 16 października 2019, godz. 20:30 w Centrum Spotkania Kultur
Kabaret Smile - Lublin
Info: 16 października 2019, godz. 20:30 w Centrum Spotkania Kultur
Czwartek, 17 października 2019
Kabaret Ani Mru-Mru - Gdynia
Info: 17 października 2019, godz. 18:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Kabaret Paranienormalni - Lubliniec
Info: 17 października 2019, godz. 18:00 w Miejski Dom Kultury
Kabaret Neo-Nówka - Koszalin
Info: 17 października 2019, godz. 20:00 w Hala Widowiskowo-Sportowa
Kabaret Ani Mru-Mru - Gdynia
Info: 17 października 2019, godz. 20:30 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Piątek, 18 października 2019
Artur Andrus - Pszów
Info: 18 października 2019, godz. 18:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Kabaret Skeczów Męczących - Wieliczka
Info: 18 października 2019, godz. 18:00 w Kampus Wielicki
Kabaret Paranienormalni - Wodzisław Śląski
Info: 18 października 2019, godz. 18:00 w Wodzisławskie Centrum Kultury
Kabaret Neo-Nówka - Szczecin
Info: 18 października 2019, godz. 20:00 w Arena Szczecin
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Radom
Info: 18 października 2019, godz. 20:00 w Radomska Orkiestra Kameralna
Kabaret Ani Mru-Mru - Gdańsk
Info: 18 października 2019, godz. 20:30 w Scena Teatralna NOT
Sobota, 19 października 2019
Kabaret Ani Mru-Mru - Kartuzy
Info: 19 października 2019, godz. 16:00 w Kartuskie Centrum Kultury
Kabaret Jurki - Czechowice Dziedzice
Info: 19 października 2019, godz. 16:00 w Sala Widowiskowa - Kino Świt
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Żyrardów
Info: 19 października 2019, godz. 16:00 w Centrum Kultury
Kabaret Nowaki - Strzyżów
Info: 19 października 2019, godz. 16:30 w Dom Kultury Sokół
Piotr Bałtroczyk - Krosno
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Kabaret Paranienormalni - Wołomin
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Kino Kultura
Kabaretowa Biesiada Śląska - Środa Wielkopolska
Info: 19 października 2019, godz. 17:00 w Restauracja Turystyczna u Moniki
Kabaret Smile - Dębica
Info: 19 października 2019, godz. 17:30 w Dom Kultury Mors
Artur Andrus - Żywiec
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Miejskie Centrum Kultury
Kabaret Moherowe Berety - Tuchola
Info: 19 października 2019, godz. 18:00 w Tucholski Ośrodek Kultury
Kabaret Trzecia Strona Medalu - Szubin
Info: 19 października 2019, godz. 19:00 w Szubiński Dom Kultury
Kabaret Paranienormalni - Wołomin
Info: 19 października 2019, godz. 19:30 w Kino Kultura
Kabaret Ani Mru-Mru - Starogard Gdański
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Kino Sokół
Kabaret Jurki - Katowice
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec
Kabaret ON ON ON - Cisie
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Centrum Swobodna Przestrzeń
Kabaret Neo-Nówka - Poznań
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Hala Arena
Kabaret Nowaki - Brzozów
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Brzozowski Dom Kultury
Kabaret Skeczów Męczących - Dobczyce
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Regionalne Centrum Oświatowo - Sportowe
Dąbrowski Wieczór Kabaretowy - Dąbrowa Górnicza
Info: 19 października 2019, godz. 20:00 w Villa Moda
Kabaret K2 - Warszawa
Info: 19 października 2019, godz. 21:00 w Kino Luna
Niedziela, 20 października 2019
Kabaret Skeczów Męczących - Starachowice
Info: 20 października 2019, godz. 15:30 w Starachowickie Centrum Kultury
Kabaret Ani Mru-Mru - Włocławek
Info: 20 października 2019, godz. 16:00 w Centrum Kultury Browar B
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Otrębusy
Info: 20 października 2019, godz. 16:00 w Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
Kabaret Nowaki - Jaworzno
Info: 20 października 2019, godz. 16:00 w Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
Kabaret Smile - Sosnowiec
Info: 20 października 2019, godz. 16:00 w Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA
Artur Andrus - Cieszyn
Info: 20 października 2019, godz. 17:00 w Teatr im. Adama Mickiewicza
Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski
Kabaret Łowcy.B - Brzesko
Info: 20 października 2019, godz. 17:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Kabaret Trzecia Strona Medalu - Strzelno
Info: 20 października 2019, godz. 17:00 w Dom Kultury w Strzelnie
Krzysztof Daukszewicz - Szczecinek
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w SAPIK Sala Kina Wolność
Kabaret Moherowe Berety - Łódź
Info: 20 października 2019, godz. 18:00 w Teatr DOM
Kabaret Smile - Sosnowiec
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Otrębusy
Info: 20 października 2019, godz. 19:00 w Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
Kabaret Nowaki - Dąbrowa Górnicza
Info: 20 października 2019, godz. 19:30 w Pałac Kultury Zagłębia
Poniedziałek, 21 października 2019
Kabaret Paranienormalni - Wielbark
Info: 21 października 2019, godz. 17:00 w Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - Łódź
Info: 21 października 2019, godz. 17:30 w Teatr Wielki
Kabaret Ani Mru-Mru - Piła
Info: 21 października 2019, godz. 17:30 w Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji
Kabaret Paranienormalni - Szczytno
Info: 21 października 2019, godz. 19:30 w Miejski Dom Kultury
Krzysztof Daukszewicz - Gdańsk
Info: 21 października 2019, godz. 19:30 w Scena Teatralna NOT
Kabaret Ani Mru-Mru - Piła
Info: 21 października 2019, godz. 20:00 w Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - Łódź
Info: 21 października 2019, godz. 20:30 w Teatr Wielki
Wtorek, 22 października 2019
Krzysztof Daukszewicz - Słupsk
Info: 22 października 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Andrzej Grabowski - Warszawa
Info: 22 października 2019, godz. 21:00 w Kino Luna
Środa, 23 października 2019
Kabaret na Żywo - Warszawa
Info: 23 października 2019, godz. 19:30 w Cyfrowy Polsat - Hala 1600
Czwartek, 24 października 2019
Kabaret Nowaki - Bolesławiec
Info: 24 października 2019, godz. 17:30 w Bolesławiecki Ośrodek Kultury
Kabaret Smile - Gliwice
Info: 24 października 2019, godz. 17:30 w Kino Studyjne AMOK
Krzysztof Daukszewicz - Bytów
Info: 24 października 2019, godz. 18:00 w Bytowskie Centrum Kultury
Piotr Bałtroczyk - Jaworzno
Info: 24 października 2019, godz. 19:00 w Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
Kabaret Nowaki - Bolesławiec
Info: 24 października 2019, godz. 20:00 w Bolesławiecki Ośrodek Kultury
Piątek, 25 października 2019
Kabaret Neo-Nówka - Łowicz
Info: 25 października 2019, godz. 17:30 w Ośrodek Sportu i Rekreacji
Krzysztof Daukszewicz - Tuchola
Info: 25 października 2019, godz. 18:00 w Tucholski Ośrodek Kultury
Kabaret Moralnego Niepokoju - Kraków
Info: 25 października 2019, godz. 18:00 w ICE KRAKÓW Congress Centre
Piotr Bałtroczyk - Kraków
Info: 25 października 2019, godz. 19:00 w Kijów Centrum
Sobota, 26 października 2019
Kabaret Paranienormalni - Skarżysko-Kamienna
Info: 26 października 2019, godz. 16:00 w Miejskie Centrum Kultury
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Płock
Info: 26 października 2019, godz. 16:30 w Państwowa Szkoła Muzyczna
Piotr Bałtroczyk - Gorlice
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Gorlickie Centrum Kultury
Kabaret Moralnego Niepokoju - Zabrze
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Dom Muzyki i Tańca
Kabaretowa Biesiada Śląska - Kobylin
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Gminny Ośrodek Kultury w Kobylinie
Kabaret Młodych Panów - Wieliczka
Info: 26 października 2019, godz. 17:00 w Hala widowiskowo-sportowa Solne Miasto
Andrzej Poniedzielski - Kielce
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Krzysztof Daukszewicz - Tychowo
Info: 26 października 2019, godz. 18:00 w Gminny Ośrodek Kultury
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Płock
Info: 26 października 2019, godz. 19:30 w Państwowa Szkoła Muzyczna
Kabaret Neo-Nówka - Pruszków
Info: 26 października 2019, godz. 20:00 w Hala Znicz
Niedziela, 27 października 2019
Piotr Bałtroczyk - Rzeszów
Info: 27 października 2019, godz. 16:00 w Kino Zorza
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Rawa Mazowiecka
Info: 27 października 2019, godz. 16:00 w Miejski Dom Kultury
Kabaret Smile - Bytom
Info: 27 października 2019, godz. 17:00 w Bytomskie Centrum Kultury
Krzysztof Daukszewicz - Świnoujście
Info: 27 października 2019, godz. 17:00 w Miejski Dom Kultury
Artur Andrus - Gdańsk
Info: 27 października 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Kabaret Jurki - Warszawa
Info: 27 października 2019, godz. 20:00 w Kino Luna
Środa, 30 października 2019
W TRZECH OSOBACH - Warszawa
Info: 30 października 2019, godz. 19:00 w Odessa Club
Kabaret Moherowe Berety - Ciechocinek
Info: 30 października 2019, godz. 19:00 w Teatr Letni
Czwartek, 31 października 2019
W TRZECH OSOBACH - Łódź
Info: 31 października 2019, godz. 19:00 w Klub Scenografia
Poniedziałek, 4 listopada 2019
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Opole
Info: 4 listopada 2019, godz. 17:00 w Teatr im. Jana Kochanowskiego
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Opole
Info: 4 listopada 2019, godz. 20:00 w Teatr im. Jana Kochanowskiego
Wtorek, 5 listopada 2019
Kabaret Młodych Panów - Radom
Info: 5 listopada 2019, godz. 19:00 w Radomska Orkiestra Kameralna
Środa, 6 listopada 2019
Kabaret Młodych Panów - Ząbkowice Śląskie
Info: 6 listopada 2019, godz. 18:00 w Ząbkowicki Ośrodek Kultury
Krzysztof Daukszewicz - Kraków
Info: 6 listopada 2019, godz. 19:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Czwartek, 7 listopada 2019
Kabaret Ani Mru-Mru - Radomsko
Info: 7 listopada 2019, godz. 17:30 w Miejski Dom Kultury
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Kutno
Info: 7 listopada 2019, godz. 17:30 w Kutnowski Dom Kultury
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Kutno
Info: 7 listopada 2019, godz. 20:00 w Kutnowski Dom Kultury
Kabaret Hrabi - Wrocław
Info: 7 listopada 2019, godz. 20:00 w Sala Koncertowa Radia Wrocław
Kabaret Ani Mru-Mru - Częstochowa
Info: 7 listopada 2019, godz. 20:45 w Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Piątek, 8 listopada 2019
Kabaret Neo-Nówka - Bełchatów
Info: 8 listopada 2019, godz. 17:30 w Hala Widowiskowo-Sportowa
Kabaret Ani Mru-Mru - Zawiercie
Info: 8 listopada 2019, godz. 17:30 w Miejski Ośrodek Kultury
Krzysztof Daukszewicz - Namysłów
Info: 8 listopada 2019, godz. 18:00 w Namysłowski Ośrodek Kultury
Kabaret Skeczów Męczących - Trzebnica
Info: 8 listopada 2019, godz. 18:00 w Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
Kabaret Ani Mru-Mru - Zawiercie
Info: 8 listopada 2019, godz. 20:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Kabaret Młodych Panów - Pruszków
Info: 8 listopada 2019, godz. 20:30 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa
Sobota, 9 listopada 2019
Kabaret Pod Wyrwigroszem - Nowy Tomyśl
Info: 9 listopada 2019, godz. 16:00 w Nowotomyski Ośrodek Kultury
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Grudziądz
Info: 9 listopada 2019, godz. 16:00 w Centrum Kultury Teatr
Kabaret Paranienormalni - Starogard Gdański
Info: 9 listopada 2019, godz. 16:00 w Hala Widowiskowo Sportowa
Kabaret Neo-Nówka - Dąbrowa Górnicza
Info: 9 listopada 2019, godz. 16:00 w Hala Sportowo Rekreacyjna "Centrum"
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Grudziądz
Info: 9 listopada 2019, godz. 19:00 w Centrum Kultury Teatr
Krzysztof Daukszewicz - Jelenia Góra
Info: 9 listopada 2019, godz. 19:00 w Zdrojowy Teatr Animacji
Kabaret Młodych Panów - Toruń
Info: 9 listopada 2019, godz. 19:30 w Aula UMK
Kabaret Neo-Nówka - Zabrze
Info: 9 listopada 2019, godz. 20:00 w Dom Muzyki i Tańca
Kabaret Jurki - Kielce
Info: 9 listopada 2019, godz. 20:00 w Wojewódzki Dom Kultury
Kabaret Paranienormalni - Kwidzyn
Info: 9 listopada 2019, godz. 20:00 w Hala Widowiskowo Sportowa
Kabaret Ani Mru-Mru - Cieszyn
Info: 9 listopada 2019, godz. 20:45 w Teatr im. Adama Mickiewicza
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6   - następna >>>

! N !