eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3371)   Kabarety (335)   Spektakle (1308)   Koncerty (1217)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Czwartek, 1 października 2020
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 1 października 2020, godz. 09:00 w Stadion Śląski
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 1 października 2020, godz. 09:00 w Stadion Śląski
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 1 października 2020, godz. 09:00 w Stadion Śląski
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 1 października 2020, godz. 16:00 w Stadion Śląski
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 1 października 2020, godz. 16:00 w Stadion Śląski
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 1 października 2020, godz. 16:00 w Stadion Śląski
Eleni - Świdnik
Info: 1 października 2020, godz. 16:30 w Miejski Ośrodek Kultury
Eleni - Świdnik
Info: 1 października 2020, godz. 16:30 w Miejski Ośrodek Kultury
Eleni - Świdnik
Info: 1 października 2020, godz. 16:30 w Miejski Ośrodek Kultury
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 17:30 w Kijów Centrum
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 17:30 w Kijów Centrum
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 17:30 w Kijów Centrum
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Zaklinacz Kobiet - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Vanilla Aparthotel
Klub Trenera i Coacha - Online - Internet
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Internet
Zaklinacz Kobiet - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Vanilla Aparthotel
Klub Trenera i Coacha - Online - Internet
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Internet
Zaklinacz Kobiet - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Vanilla Aparthotel
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Klub Trenera i Coacha - Online - Internet
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Internet
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 18:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Wielka Trasa Stand-up Polska - Toruń
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
10 Tenorów - Gdańsk
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Mocne Uderzenie Stand-upu - Białystok
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Kawiarnia Fama
Eleni - Świdnik
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Andrzej Poniedzielski - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Radia Wrocław
Jakub Poczęty Stand-up - Gniezno
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Pilsner Pub
Mocne Uderzenie Stand-upu - Białystok
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Kawiarnia Fama
Eleni - Świdnik
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Magda Kubicka Stand-up - Chrzanów
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Bowling Club
Andrzej Poniedzielski - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Radia Wrocław
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Syrena
Porwanie - Grójec
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Grójecki Ośrodek Kultury
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Syrena
Eleni - Świdnik
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Porwanie - Grójec
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Grójecki Ośrodek Kultury
Anita Lipnicka - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Synagoga Pod Białym Bocianem
Andrzej Poniedzielski - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Radia Wrocław
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Wielka Trasa Stand-up Polska - Toruń
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Anita Lipnicka - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Synagoga Pod Białym Bocianem
Mocne Uderzenie Stand-upu - Białystok
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Kawiarnia Fama
Wielka Trasa Stand-up Polska - Toruń
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa CKK Jordanki
Jakub Poczęty Stand-up - Gniezno
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Pilsner Pub
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Syrena
Magda Kubicka Stand-up - Chrzanów
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Bowling Club
Jakub Poczęty Stand-up - Gniezno
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Pilsner Pub
10 Tenorów - Gdańsk
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Porwanie - Grójec
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Grójecki Ośrodek Kultury
Anita Lipnicka - Wrocław
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Synagoga Pod Białym Bocianem
Magda Kubicka Stand-up - Chrzanów
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Bowling Club
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
10 Tenorów - Gdańsk
Info: 1 października 2020, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Lata 20-te, 30-te - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Stand-up: Michał Pałubski - Chojnice
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Czeska Degustatornia
Klinika Skeczów Męczących - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Hala Transcolor - Hala 1
Klinika Skeczów Męczących - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Hala Transcolor - Hala 1
Lata 20-te, 30-te - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Stand-up: Michał Pałubski - Chojnice
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Czeska Degustatornia
Lata 20-te, 30-te - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Stand-up: Michał Pałubski - Chojnice
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Czeska Degustatornia
Klinika Skeczów Męczących - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 19:30 w Hala Transcolor - Hala 1
Katarzyna Piasecka - Rybnik
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Szepty
Katarzyna Piasecka - Rybnik
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Szepty
Stand-up: Darek Gadowski - Łódź
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Kręgielnia Król Kul
Kobieta Idealna - Pabianice
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Stand-up w Społdzielni - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w club Boho22
Piotr Zola Szulowski - Piła
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Inwest Park
Stand-up: Darek Gadowski - Łódź
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Kręgielnia Król Kul
Stand-up w Społdzielni - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w club Boho22
Kabaret Paranienormalni - Ruda Śląska
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Dom Kultury Bielszowice
Katarzyna Piasecka - Rybnik
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Szepty
Kabaret Paranienormalni - Ruda Śląska
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Dom Kultury Bielszowice
Stand-up: Darek Gadowski - Łódź
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Kręgielnia Król Kul
Stand-up w Społdzielni - Warszawa
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w club Boho22
Kabaret Paranienormalni - Ruda Śląska
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Dom Kultury Bielszowice
Kobieta Idealna - Pabianice
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Piotr Zola Szulowski - Piła
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Inwest Park
Kobieta Idealna - Pabianice
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Piotr Zola Szulowski - Piła
Info: 1 października 2020, godz. 20:00 w Inwest Park
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Kijów Centrum
Instrukcja Obsługi Faceta - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Vanilla Aparthotel
Chopin & Friends - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Poznańska Scena Komediowa - Poznań
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Wiraż Pub
Instrukcja Obsługi Faceta - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Vanilla Aparthotel
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Kijów Centrum
Instrukcja Obsługi Faceta - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Vanilla Aparthotel
Chopin & Friends - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Chopin & Friends - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 20:30 w Kijów Centrum
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 21:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 21:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Mateusz Socha - Kraków
Info: 1 października 2020, godz. 21:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
CLUBBING - Katowice
Info: 1 października 2020, godz. 22:00 w klub Królestwo
CLUBBING - Katowice
Info: 1 października 2020, godz. 22:00 w klub Królestwo
CLUBBING - Katowice
Info: 1 października 2020, godz. 22:00 w klub Królestwo
Piątek, 2 października 2020
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 2 października 2020, godz. 16:00 w Stadion Śląski
Mateusz Socha - Kraków
Info: 2 października 2020, godz. 17:30 w Kijów Centrum
Sarius & Kartky - Rzeszów
Info: 2 października 2020, godz. 17:30 w Pod Palmą
Mateusz Socha - Kraków
Info: 2 października 2020, godz. 17:30 w Kijów Centrum
Musical
Info: 2 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny ADRIA
Zaklinacz Kobiet - Łódź
Info: 2 października 2020, godz. 18:00 w Hotel Tobaco
Wielka Gala Polskich Tenorów - Toruń
Info: 2 października 2020, godz. 18:00 w Dwór Artusa
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 2 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Pomoc Domowa - Poznań
Info: 2 października 2020, godz. 18:00 w Kino Apollo
Punky Reggae Live 2020 - Białystok
Info: 2 października 2020, godz. 18:00 w Harold Pub
Andrzej Poniedzielski - Rawicz
Info: 2 października 2020, godz. 18:00 w Dom Kultury
Chopin Concert - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Galeria Sztuki
Bartosz Zalewski - Stand-Up - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Resort Komedii
Artur Andrus - Piła
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Syrena
Stand-up No Limits prezentuje - Ryki
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Strike 27
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Piotr Zemła Kwartet - Gdańsk
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - Ciechocinek
10 Tenorów - Gdańsk
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Magda Kubicka Stand-up - Sucha Beskidzka
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Cofeina Jazz Cafe
VADER - Ciechanów
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Fabryka Kultury Zgrzyt
Karaś/Rogucki - Łódź
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Klub Wytwórnia
Kolacja dla głupca - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Mała Warszawa
Miłość, nostalgia i Rock & Roll - Koszalin
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Bałtycki Teatr Dramatyczny
Stand-up: Błażej Krajewski - Góra
Info: 2 października 2020, godz. 19:00 w Dom Kultury w Górze
The Best of Sabat - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Kabaret Łowcy.B - Przedbórz
Info: 2 października 2020, godz. 19:30 w Miejski Dom Kultury
Mery Spolsky - Koszalin
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Event Center G38
Comedy Lab - Laboratorium Komedii - Kraków
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Artefakt Café
Sołtan / Dubicki - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Skład Butelek
Solid Rock - Dire Straits - Warszawa
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka
Krzysztof Skiba - Dąbrowa Górnicza
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Rock Out
Teatr Improwizacji Jesiotr - Wrocław
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w WędrówkiPub
Chopin & Friends - Kraków
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Stand-up: Michał Pałubski - Kołobrzeg
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Centrala Klub Muzyczny
Meek, Oh Why - Bydgoszcz
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Miejskie Centrum Kultury
Stand-up ONLINE - Internet
Info: 2 października 2020, godz. 20:00 w Internet
Mateusz Socha - Kraków
Info: 2 października 2020, godz. 20:30 w Kijów Centrum
Instrukcja Obsługi Faceta - Łódź
Info: 2 października 2020, godz. 20:30 w Hotel Tobaco
Part of the Kitchen - Gniezno
Info: 2 października 2020, godz. 20:30 w Dobry Browar
Mateusz Socha - Kraków
Info: 2 października 2020, godz. 20:30 w Kijów Centrum
Grzmiąca Półlitrówa - Łódź
Info: 2 października 2020, godz. 21:00 w Pub Keja
Sobota, 3 października 2020
Pole Art Experience - International Championship Poland - Opole
Info: 3 października 2020, godz. 10:00 w Szkoła Baletowa RAMADA
Czarnoksiężnik z Krainy OZ - Bydgoszcz
Info: 3 października 2020, godz. 12:00 w Kinoteatr Adria
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 3 października 2020, godz. 15:00 w Teatr Syrena
Koncert operetkowo - musicalowy Usta milczą, dusza śpiewa... - Ciechocinek
Pomoc Domowa - Poznań
Info: 3 października 2020, godz. 16:00 w Kino Apollo
Pomoc Domowa - Poznań
Info: 3 października 2020, godz. 16:00 w Kino Apollo
Kabaret Skeczów Męczących - Wieluń
Info: 3 października 2020, godz. 17:00 w Kino - Teatr Syrena
Teatr Piasku Online - Internet
Info: 3 października 2020, godz. 17:00 w Internet
Kobieta Idealna - Ełk
Info: 3 października 2020, godz. 17:00 w Ełckie Centrum Kultury
Comedy Talent Show Komik 2020 - Kraków
Info: 3 października 2020, godz. 17:00 w Klub Kabaret
Mateusz Socha - Kraków
Info: 3 października 2020, godz. 17:30 w Kijów Centrum
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 3 października 2020, godz. 17:30 w Stadion Śląski
Musical
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny ADRIA
Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski - Tułowice
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Tułowicki Ośrodek Kultury
Andrzej Poniedzielski - Nowy Tomyśl
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Nowotomyski Ośrodek Kultury
Zaklinacz Kobiet - Gdańsk
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Focus Hotel Premium Gdańsk
10 Tenorów - Olecko
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Hala widowiskowo sportowa Lega
Teatr Piasku - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej - Lublin
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Filharmonia Lubelska
Motywy żydowskie w muzyce światowej - Płock
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Mecz I Ligi piłki ręcznej mężczyzn - Legnica
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Hala Widowiskowo - Sportowa
Stand up - Radiowcy Bez Cenzury - Łódź
Kabaret Łowcy.B - Rydułtowy
Info: 3 października 2020, godz. 18:00 w Rydułtowskie Centrum Kultury
Chopin Concert - Warszawa
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Galeria Sztuki
Stanisława Celińska - Kołobrzeg
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultury
Jeremi się ogarnia. LOL - Teatr im. J.Osterwy - Gorzów Wielkopolski
Zbigniew Zamachowski - Sieraków
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Dwór Sieraków
Pomoc Domowa - Poznań
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Kino Apollo
Cup of Stand-up - Cisie
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Swobodna Przestrzeń
Jerzy Trela - Szczawno-Zdrój
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Zdrojowy
Pomoc Domowa - Poznań
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Kino Apollo
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Syrena
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Blisko - Warszawa
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Młyn - Scena na Poddaszu
Ghost Guest - Elbląg
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Sztuki Galeria EL
Stand-up: Piotrek Szumowski - Legionowo
Info: 3 października 2020, godz. 19:00 w Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego
Nocny Kochanek - Koszalin
Info: 3 października 2020, godz. 19:30 w Event Center G38
Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - Żary
Info: 3 października 2020, godz. 19:30 w Pub Max - Sport and music club
Przeboje Świata - Warszawa
Info: 3 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Lech Janerka - Bydgoszcz
Info: 3 października 2020, godz. 20:00 w Miejskie Centrum Kultury
Old Breakout - Warszawa
Info: 3 października 2020, godz. 20:00 w Ściema Jazz Club
Variete - Poznań
Info: 3 października 2020, godz. 20:00 w Blue Note Jazz Club
Chopin & Friends - Kraków
Info: 3 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Back to 90s - Wrocław
Info: 3 października 2020, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Kobieta Idealna - Ełk
Info: 3 października 2020, godz. 20:00 w Ełckie Centrum Kultury
Instrukcja Obsługi Faceta - Gdańsk
Info: 3 października 2020, godz. 20:30 w Focus Hotel Premium Gdańsk
Mateusz Socha - Kraków
Info: 3 października 2020, godz. 20:30 w Kijów Centrum
Jig Reel Maniacs - Łódź
Info: 3 października 2020, godz. 21:00 w Pub Keja
Niedziela, 4 października 2020
W pracowni Ambrożego Kleksa - Gdańsk
Info: 4 października 2020, godz. 10:00 w Scena Teatralna NOT
Teatr Piasku - Mały Książę - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 10:00 w Kino Elektronik
PCA Polish Grand Prix 2020 - Bełchatów
Info: 4 października 2020, godz. 12:00 w Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy
Kosmiczna przygoda - Gdańsk
Info: 4 października 2020, godz. 12:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Teatr Piasku - Mały Książę - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 12:00 w Kino Elektronik
W pracowni Ambrożego Kleksa - Gdańsk
Info: 4 października 2020, godz. 12:30 w Scena Teatralna NOT
Teatr Piasku - Mały Książę - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 14:30 w Kino Elektronik
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 15:00 w Teatr Syrena
Wielka Trasa Stand-up Polska - Kraków
Info: 4 października 2020, godz. 15:30 w Klub STUDIO
Kabaret Paranienormalni - Lidzbark Welski
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski - Walce
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Gminny Ośrodek Kultury Walce
Teresa Werner - Sieradz
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Sieradzkie Centrum Kultury - Teatr Miejski
Queen Symfonicznie - Poznań
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Aula UAM
Kabaret Paranienormalni - Lidzbark Welski
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Kabaret RAK - Włocławek
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Teatr Impresaryjny
Klimakterium 2 - Opole
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Filharmonia Opolska
Rubinowe Gody - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 16:00 w Dom Kultury Świt
Cudowna Terapia - Marki
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Cudowna Terapia - Marki
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Za rok o tej samej porze - Bolesławiec
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w Teatr Stary
Teatr Piasku - Mały Książę - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w Kino Elektronik
Klimakterium 2 - Stalowa Wola
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w Miejski Dom Kultury
Piotr Zola Szulowski - Wrocław
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w Ibis Styles Wroclaw Centrum
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w Katedra Marii Magdaleny
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Drezdenko
Info: 4 października 2020, godz. 17:00 w Centrum Promocji Kultury
Kabaret Młodych Panów - Dębica
Info: 4 października 2020, godz. 17:30 w Dom Kultury Mors
Mateusz Socha - Kraków
Info: 4 października 2020, godz. 17:30 w Kijów Centrum
Musical
Info: 4 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny ADRIA
Wielka Trasa Stand-up Polska - Kraków
Info: 4 października 2020, godz. 18:00 w Klub STUDIO
Wieczór Klezmerski - Wrocław
Info: 4 października 2020, godz. 18:00 w Scena Kamienica
Dirty Dancing... po latach - Gdańsk
Info: 4 października 2020, godz. 18:00 w Scena Teatralna NOT
Andrzej Poniedzielski - Namysłów
Info: 4 października 2020, godz. 18:00 w Namysłowski Ośrodek Kultury
Stand up - Radiowcy Bez Cenzury - Siedlce
Info: 4 października 2020, godz. 18:00 w Pracownia Rannych Pantofli
Klimakterium 2 - Opole
Info: 4 października 2020, godz. 18:30 w Filharmonia Opolska
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Opera QUARTET - Dąbrowa Górnicza
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Pałac Kultury Zagłębia
Chopin Concert - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Galeria Sztuki
Stand-up Adam Van Bendler Program
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Klub Beton
Czarownice z Eastwick - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Syrena
Ania Rusowicz - Wrocław
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Stary Klasztor
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Stand-up Jastrzębie-Zdrój - Jastrzębie-Zdrój
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Klubowa62
Blisko - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Młyn - Scena na Poddaszu
Kabaret RAK - Włocławek
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Impresaryjny
Chopin & Friends - Kraków
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Teatr Piasku - Mały Książę - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Kino Elektronik
10 Tenorów - Lublin
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Filharmonia Lubelska
Rubinowe Gody - Warszawa
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Dom Kultury Świt
10 Tenorów - Lublin
Info: 4 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Kongresowe Uniwersytetu Medycznego
Kabaret Paranienormalni - Żuromin
Info: 4 października 2020, godz. 19:30 w ŻCK Żuromin
Andrzej Piaseczny - Gdynia
Info: 4 października 2020, godz. 19:30 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Queen Symfonicznie - Poznań
Info: 4 października 2020, godz. 19:30 w Aula UAM
Cudowna Terapia - Marki
Info: 4 października 2020, godz. 19:30 w MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Oddam żonę w dobre ręce - Katowice
Info: 4 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Żelazny
Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - Bolesławiec
Info: 4 października 2020, godz. 19:30 w Piwnica Paryska
Magic & Comedy Show - Łódź
Info: 4 października 2020, godz. 19:30 w Obszar Wspólny
Kobieta Idealna - Suwałki
Info: 4 października 2020, godz. 20:00 w Suwalski Ośrodek Kultury
Stand-up Tczew - Tczew
Info: 4 października 2020, godz. 20:00 w Pub Underground
Basia Kawa - Elbląg
Info: 4 października 2020, godz. 20:00 w Klub MJAZZGA
Piotr Zola Szulowski - Wrocław
Info: 4 października 2020, godz. 20:00 w Ibis Styles Wroclaw Centrum
Comedy Talent Show Komik 2020 - Katowice
Info: 4 października 2020, godz. 20:00 w Klub Pomarańcza
Mateusz Socha - Kraków
Info: 4 października 2020, godz. 20:30 w Kijów Centrum
Wielka Trasa Stand-up Polska - Kraków
Info: 4 października 2020, godz. 21:00 w Klub STUDIO
Poniedziałek, 5 października 2020
Zwiedzanie Stadionu Śląskiego - Chorzów
Info: 5 października 2020, godz. 16:00 w Stadion Śląski
Roksana Węgiel - Kielce
Info: 5 października 2020, godz. 16:30 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
10 Tenorów - Białystok
Info: 5 października 2020, godz. 17:00 w Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska
Pikantni - Łódź
Info: 5 października 2020, godz. 17:00 w Teatr Wielki
Stand-up Adam Van Bendler Program
Info: 5 października 2020, godz. 17:00 w Sala Koncertowa Nowy Browar
Michał Kutek - Kraków
Info: 5 października 2020, godz. 17:00 w Piwnica pod Baranami
Kabaret Ani Mru-Mru - Radom
Info: 5 października 2020, godz. 17:30 w Radomska Orkiestra Kameralna
Katarzyna Piasecka - Poznań
Info: 5 października 2020, godz. 17:30 w TROPS Akademickie Centrum Kultury
Kolacja dla głupca - Cezary Żak, Bartłomiej Topa - Gdańsk
Info: 5 października 2020, godz. 17:30 w Scena Teatralna NOT
Pozytywni - Łódź
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny
Grażyna Łobaszewska & AJAGORE - Żagań
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Żagański Pałac Kultury
Klimakterium i już - Ciechanów
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej
Wielka Trasa Stand-up Polska - Warszawa
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Klub Stodoła
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Roksana Węgiel - Kielce
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Roksana Węgiel - Kielce
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Księżniczka czardasza I.Kalman operetka - Arte Creatura Teatr Muzyczny - Krosno
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Pozytywni - Łódź
Info: 5 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny
Sosnowiec Stand-up - Sosnowiec
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Remedium
Gary Moore Tribute Band - Wrocław
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Stary Klasztor
Przemysław Chmiel Kwartet - Łomża
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Dom Środowisk Twórczych MDK
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Salon Odnowy - Świdwin
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek
Lata 20-te, 30-te - Płońsk
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Miejskie Centrum Kultury
Stand-up: Wojtek Pięta i Damian Skóra - Kraków
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Artefakt Café
12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz - Gdańsk
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Stare Dobre Małżeństwo - Poznań
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Aula UAM
Michał Leja Stand-up - Czeladź
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Restauracja i Hotel "RYCERSKI"
Raz Dwa Trzy - Gdynia
Info: 5 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny - Duża Scena
Stare Dobre Małżeństwo - Poznań
Info: 5 października 2020, godz. 19:01 w Aula UAM
Andrzej Piaseczny - Słupsk
Info: 5 października 2020, godz. 19:30 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - Rawicz
Info: 5 października 2020, godz. 19:30 w Pub Kulturka
Stand-up Adam Van Bendler Program
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w Sala Koncertowa Nowy Browar
Stand-up: Tomasz Kwiatkowski - Wejherowo
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w Restauracja Abogada
Ratuj się kto rodzi! - Łódź
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w ArtKombinat Scena Monopolis
Pikantni - Łódź
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w Teatr Wielki
Chopin & Friends - Kraków
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Katarzyna Piasecka - Poznań
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w TROPS Akademickie Centrum Kultury
Mateusz Socha - Bielsko-Biała
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
Michał Kutek - Kraków
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w Piwnica pod Baranami
Wiolka Walaszczyk - Elbląg
Info: 5 października 2020, godz. 20:00 w Klub MJAZZGA
Pozytywni - Łódź
Info: 5 października 2020, godz. 20:15 w Teatr Muzyczny
Pozytywni - Łódź
Info: 5 października 2020, godz. 20:15 w Teatr Muzyczny
Kolacja dla głupca - Cezary Żak, Bartłomiej Topa - Gdańsk
Info: 5 października 2020, godz. 20:15 w Scena Teatralna NOT
Wielka Trasa Stand-up Polska - Warszawa
Info: 5 października 2020, godz. 21:00 w Klub Stodoła
Wtorek, 6 października 2020
12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz - Koszalin
Info: 6 października 2020, godz. 17:00 w Filharmonia Koszalińska
Kolacja dla głupca - Cezary Żak, Bartłomiej Topa - Gdańsk
Info: 6 października 2020, godz. 17:30 w Scena Teatralna NOT
Zaklinacz Kobiet - Białystok
Info: 6 października 2020, godz. 18:00 w Hotel Silver
Wielka Trasa Stand-up Polska - Warszawa
Info: 6 października 2020, godz. 18:00 w Klub Stodoła
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 6 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Kobieta Idealna - Nowy Tomyśl
Info: 6 października 2020, godz. 18:00 w Nowotomyski Ośrodek Kultury
Michał Kutek - Katowice
Info: 6 października 2020, godz. 19:00 w klub Królestwo
Andrzej Piaseczny - Gniezno
Info: 6 października 2020, godz. 19:00 w Aula Pomnik
Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania - Warszawa
Info: 6 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Palladium
Michał Wiśniewski Akustycznie I - Rypin
Info: 6 października 2020, godz. 19:00 w Rypiński Dom Kultury
Paweł Chałupka - Rawa Mazowiecka
Info: 6 października 2020, godz. 19:00 w Pizzeria Level Up
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 6 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Michał Leja Stand-up - Zabrze
Info: 6 października 2020, godz. 19:00 w Impresja
12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz - Koszalin
Info: 6 października 2020, godz. 19:30 w Filharmonia Koszalińska
Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - Oleśnica
Info: 6 października 2020, godz. 19:30 w Klub Ściema
Katarzyna Piasecka - Słubice
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Prowincja
Osiecka Jazzowo: Krzysztof Żesławski Quartet i Natalia Lubrano - Wrocław
Stand-up: Tomasz Kwiatkowski - Gdańsk
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Pub Torpeda
Stand-up Adam Van Bendler Program
Improkracja - Wrocław
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Vertigo Jazz Club & Restaurant
Stand-up: Maciej Brudzewski - Toruń
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Lizard King
Chopin & Friends - Kraków
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Stand-up w 107 - Gdańsk
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Pub 107
Mateusz Socha - Bielsko-Biała
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
Muzyczny Stand-up Czesława Mozila - Wołomin
Info: 6 października 2020, godz. 20:00 w Mała Huta
Kolacja dla głupca - Cezary Żak, Bartłomiej Topa - Gdańsk
Info: 6 października 2020, godz. 20:15 w Scena Teatralna NOT
Kolacja dla głupca - Cezary Żak, Bartłomiej Topa - Gdańsk
Info: 6 października 2020, godz. 20:15 w Scena Teatralna NOT
Instrukcja Obsługi Faceta - Białystok
Info: 6 października 2020, godz. 20:30 w Hotel Silver
Wielka Trasa Stand-up Polska - Warszawa
Info: 6 października 2020, godz. 21:00 w Klub Stodoła
Michał Leja Stand-up - Zabrze
Info: 6 października 2020, godz. 21:00 w Impresja
Środa, 7 października 2020
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 7 października 2020, godz. 17:00 w Katedra Marii Magdaleny
Zaklinacz Kobiet - Lublin
Info: 7 października 2020, godz. 18:00 w Focus Hotel Premium Lublin
Kolacja na 4 ręce - Teatr Kamienica - Poznań
Info: 7 października 2020, godz. 18:00 w Collegium Da Vinci - Aula Artis
IRA - Poznań
Info: 7 października 2020, godz. 18:00 w Aula UAM
Teresa Werner - Piotrków Trybunalski
Info: 7 października 2020, godz. 18:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Andrzej Piaseczny - Olsztyn
Info: 7 października 2020, godz. 19:00 w Auditorium Maximum
Seks dla opornych - Teatr Żelazny - Katowice
Info: 7 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Żelazny
Paweł Chałupka - Łomianki
Info: 7 października 2020, godz. 19:00 w Spot
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 7 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz - Radom
Info: 7 października 2020, godz. 19:00 w Radomska Orkiestra Kameralna
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - Kołobrzeg
Info: 7 października 2020, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultury
Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - Syców
Info: 7 października 2020, godz. 19:30 w Gapa Pub Restauracja
Katarzyna Piasecka - Szczecin
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Event Arena
Motion Trioo & AUKSO - Internet
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Internet
Mateusz Socha - Bielsko-Biała
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
Stand-up Adam Van Bendler Program
Stand-up: Sebastian Rejent - Olsztyn
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Tawerna Przystań
Michał Kutek - Chorzów
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Kraken Pub
Chopin & Friends - Kraków
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Michał Leja Stand-up - Opole
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Restauracja Opolanka
Katarzyna Piasecka - Szczecin
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Event Arena
Baash - Wrocław
Info: 7 października 2020, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Stand-up w 107 - Gdańsk
Info: 7 października 2020, godz. 20:07 w Pub 107
Instrukcja Obsługi Faceta - Lublin
Info: 7 października 2020, godz. 20:30 w Focus Hotel Premium Lublin
IRA - Poznań
Info: 7 października 2020, godz. 20:30 w Aula UAM
Magda Kubicka Stand-up - Goleniów
Info: 7 października 2020, godz. 20:30 w Kino Goleniów
Kolacja na 4 ręce - Teatr Kamienica - Poznań
Info: 7 października 2020, godz. 20:45 w Collegium Da Vinci - Aula Artis
Czwartek, 8 października 2020
12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz - Rzeszów
Info: 8 października 2020, godz. 17:00 w Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Queen Symfonicznie - Białystok
Info: 8 października 2020, godz. 17:00 w Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska
Katarzyna Piasecka - Gorzów Wielkopolski
Info: 8 października 2020, godz. 17:00 w C-60 - klub muzyczny
Mrozu - Katowice
Info: 8 października 2020, godz. 17:30 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Michał Leja Stand-up - Bełchatów
Info: 8 października 2020, godz. 17:30 w Gambrinus Pub
Zaklinacz Kobiet - Rzeszów
Info: 8 października 2020, godz. 18:00 w Grein Hotel
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 8 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Pozytywni - Warszawa
Info: 8 października 2020, godz. 19:00 w Garnizon Sztuki
Seks dla opornych - Teatr Żelazny - Katowice
Info: 8 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Żelazny
Stand-up w Pruszkowie - Pruszków
Info: 8 października 2020, godz. 19:00 w Restauracja Prowincja
Stand-up No Limits prezentuje - Warszawa
Info: 8 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Zarządzania Światem
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 8 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Trio Możdżer/ Danielsson/ Fresco - Łódź
Info: 8 października 2020, godz. 19:00 w Klub Wytwórnia
Sławek Uniatowski - Tychy
Info: 8 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Mały
Klinika Skeczów Męczących - Warszawa
Info: 8 października 2020, godz. 19:30 w Hala Transcolor - Hala 1
Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - Kępno
Info: 8 października 2020, godz. 19:30 w Cafe & Pub Gramophone
Rewia Filmowa - Warszawa
Info: 8 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Katarzyna Piasecka - Gorzów Wielkopolski
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w C-60 - klub muzyczny
Tribute to AC/DC - 4 Szmery - Toruń
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Lizard King
Michał Kutek - Rybnik
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Szepty
Stand-up Warmia - Elbląg
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Specjal Pub
Stand-up: Jasiek Borkowski i Damian Skóra - Nowy Targ
Stand-up Adam Van Bendler Program
Telewizja Kłamie - Pruszków
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa
Michał Leja Stand-up - Bełchatów
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Gambrinus Pub
Wiolka Walaszczyk - Łódź
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Kręgielnia Król Kul
Magda Kubicka Stand-up - Sulęcin
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Sulęciński Ośrodek Kultury
Paweł Reszela - Poznań
Info: 8 października 2020, godz. 20:00 w Klubokawiarnia Tymczasowa
Sosnowski - Wrocław
Info: 8 października 2020, godz. 20:30 w Stary Klasztor
Instrukcja Obsługi Faceta - Rzeszów
Info: 8 października 2020, godz. 20:30 w Grein Hotel
Mrozu - Katowice
Info: 8 października 2020, godz. 20:30 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Chopin & Friends - Kraków
Info: 8 października 2020, godz. 20:30 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Piątek, 9 października 2020
Gala Śląskich Gwiazd - Bydgoszcz
Info: 9 października 2020, godz. 16:00 w Kinoteatr Adria
Kabaret Moralnego Niepokoju - Tarnowskie Góry
Info: 9 października 2020, godz. 17:00 w Kompleks Zamkowy
Przygoda z ogrodnikiem - Pruszków
Info: 9 października 2020, godz. 17:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa
Mayday 2 - Gdynia
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w Teatr Muzyczny - Nowa Scena
Kabaret Ani Mru-Mru - Wołomin
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w Kino Kultura
Rafał Rutkowski - Sochaczew
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w Sochaczewskie Centrum Kultury
Kabaret RAK - Szczecinek
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w SAPIK Sala Kina Wolność
Kabaret Ani Mru-Mru - Marki
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Oszuści - Dąbrowa Górnicza
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w Pałac Kultury Zagłębia
Kabaret Ani Mru-Mru - Marki
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania - Gdańsk
Info: 9 października 2020, godz. 17:30 w Scena Teatralna NOT
Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski - Bystrzyca Kłodzka
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
House of death - Poznań
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Scena Pod Minogą
Gala Śląskich Gwiazd - Bydgoszcz
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Kinoteatr Adria
Kabaret Skeczów Męczących - Myszków
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Miejski Dom Kultury
Degenerative 4.Spontaneous Music Festival 2020 - Poznań
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Dragon Social Club
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Wiedeńska krew J. Straussa - Piotrków Trybunalski
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Grupa Operowa Sonori Ensemble - Szczawno-Zdrój
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Zdrojowy
Najsłodszy owoc - Żywiec
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Miejskie Centrum Kultury
Musical
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny ADRIA
Wielka sława to żart - Kościerzyna
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Kino Remus
Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - Nowy Dwór Gdański
Info: 9 października 2020, godz. 18:00 w Żuławski Ośrodek Kultury
Ludwig van Beethoven - 250 rocznica urodzin - Słupsk
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Shirley Valentine - Teatr Żelazny - Katowice
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Żelazny
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Klimakterium i już - Lublin
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Kongresowe UP
Michał Szpak - The Moon Tour - Kraków
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w ICE KRAKÓW Congress Centre
Stand Up: Michał Pałubski & Ewa Błachnio - Gostyń
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Ośrodek Kultury Hutnik
W imię ojców, synów i braci - Warszawa
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Boska Praga
Tomek Makowiecki - Kołobrzeg
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultury
Szalone Nożyczki - BTD - Koszalin
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Bałtycki Teatr Dramatyczny
Stand-up: Darek Gadowski - Rypin
Info: 9 października 2020, godz. 19:00 w Bar Setka
Stand-up: Błażej Krajewski - Pisz
Info: 9 października 2020, godz. 19:30 w Piski Dom Kultury
Gala Śląskich Gwiazd - Bydgoszcz
Info: 9 października 2020, godz. 19:30 w Kinoteatr Adria
Przeboje Świata - Warszawa
Info: 9 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Sklep z facetami - Pabianice
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Kabaret RAK - Szczecinek
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w SAPIK Sala Kina Wolność
Kabaret Ani Mru-Mru - Wołomin
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Kino Kultura
Kabaret Ani Mru-Mru - Marki
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Kuba Dąbrowski Stand-up - Kartuzy
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Pub Preteks
Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania - Gdańsk
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Scena Teatralna NOT
Kabaret Ani Mru-Mru - Marki
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
Teatr Improwizacji Jesiotr - Wrocław
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w WędrówkiPub
Mechanicy Shanty & EKT Gdynia - Wrocław
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Chopin & Friends - Kraków
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Komediowa Hekatomba Grudziądza: Stand-Up - Grudziądz
Stand-up: Jasiek Borkowski i Damian Skóra - Mielec
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Restauracja Miastova
Mleczarnia - Teatr Bez Sceny - Katowice
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Teatr Bez Sceny
Muzyczny Stand-up Czesława Mozila - Sztum
Info: 9 października 2020, godz. 20:00 w Szwalnia
Mayday 2 - Gdynia
Info: 9 października 2020, godz. 20:30 w Teatr Muzyczny - Nowa Scena
Przygoda z ogrodnikiem - Pruszków
Info: 9 października 2020, godz. 20:30 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa
Oszuści - Dąbrowa Górnicza
Info: 9 października 2020, godz. 20:30 w Pałac Kultury Zagłębia
Koniec Świata - Poznań
Info: 9 października 2020, godz. 21:15 w Klub u Bazyla
Sobota, 10 października 2020
Kabaret RAK - Słupsk
Info: 10 października 2020, godz. 16:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Koncert Wiedeński z Klasą i Humorem - Kalisz
Info: 10 października 2020, godz. 16:00 w Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
Kabaret Paranienormalni - Rawicz
Info: 10 października 2020, godz. 16:00 w Dom Kultury
Ściana - Katowice
Info: 10 października 2020, godz. 16:00 w Teatr Żelazny
Upiór w kuchni - Włocławek
Info: 10 października 2020, godz. 16:00 w Teatr Impresaryjny
Oszuści - Radzionków
Info: 10 października 2020, godz. 16:00 w Centrum Kultury Karolinka
Kabaret Młodych Panów - Cieszyn
Info: 10 października 2020, godz. 16:00 w Teatr im. Adama Mickiewicza
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Bydgoszcz
Info: 10 października 2020, godz. 16:30 w Filharmonia Pomorska
Cudowna Terapia - Płock
Info: 10 października 2020, godz. 17:00 w Państwowa Szkoła Muzyczna
Teatr Piasku Online - Internet
Info: 10 października 2020, godz. 17:00 w Internet
Mateusz Socha - Zabrze
Info: 10 października 2020, godz. 17:00 w Dom Muzyki i Tańca
Kabaret Smile - Pszów
Info: 10 października 2020, godz. 17:00 w Miejski Ośrodek Kultury
Yanistan - Dębica
Info: 10 października 2020, godz. 17:00 w Dom Kultury Śnieżka
Kołobrzeskie Koncerty Kameralne 2020 - Kołobrzeg
Info: 10 października 2020, godz. 18:00 w Regionalne Centrum Kultury
Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady - Otwock
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 10 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
U Fryzjera - Kraków
Info: 10 października 2020, godz. 18:00 w Piwnica pod Baranami
Stare Dobre Małżeństwo - Tomaszów Lubelski
Info: 10 października 2020, godz. 18:00 w Tomaszowski Dom Kultury
Popek - Rzeszów
Info: 10 października 2020, godz. 18:00 w Pod Palmą
Musical
Info: 10 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny ADRIA
Stand-up: Darek Gadowski - Chełmża
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Cuma Klub
Szlak Śląskiego Bluesa 2020 - Katowice
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Pałac Młodzieży - sala teatralna
Monika Borzym - Toruń
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Dwór Artusa
Kabaret RAK - Słupsk
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Koncert Wiedeński z Klasą i Humorem - Kalisz
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie - Olsztyn
Antoni Syrek-Dąbrowski - Łomianki
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Kultury W Łomiankach
Jakub Paulski Trio - Łódź
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w KIJ
Stand-up: Piotrek Szumowski - Bydgoszcz
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w La Rosa
Żona potrzebna od zaraz - Teatr im. J.Osterwy - Gorzów Wielkopolski
Michał Wiśniewski Akustycznie I - Świnoujście
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Miejski Dom Kultury
Edukacja Rity - Gdynia
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Muzyczny - Nowa Scena
Oszuści - Radzionków
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Kultury Karolinka
POKAHONTAZ - Jaworzno
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Klub Relax
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Edyta Geppert - Warszawa
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Dom Kultury Świt
Wojciech Staroniewicz - Gdańsk
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Hanka Wójciak - Kraków
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Nowohuckie Centrum Kultury
Universe - Pawłowice
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Gminny Ośrodek Kultury
Kabaret Ani Mru-Mru - Toruń
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Aula UMK
Kuba Płużek Trio - Krzeszowice
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Kopalnia Talentów
Kabaret Młodych Panów - Cieszyn
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Teatr im. Adama Mickiewicza
Diabelski Młyn - Teatr Bez Sceny - Katowice
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Bez Sceny
Miłość, nostalgia i Rock & Roll - Koszalin
Info: 10 października 2020, godz. 19:00 w Bałtycki Teatr Dramatyczny
Rewia Filmowa - Warszawa
Info: 10 października 2020, godz. 19:30 w Teatr Sabat
Mateusz Socha - Katowice
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
#StrefaOtwarta - Kraków
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Klub Strefa
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Bydgoszcz
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Filharmonia Pomorska
Mateusz Socha - Zabrze
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Dom Muzyki i Tańca
Kabaret Paranienormalni - Legnica
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w LCK Akademia Rycerska sala maneżowa
Świetliki - Wrocław
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Stary Klasztor
Chopin & Friends - Kraków
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
W imię ojców, synów i braci - Warszawa
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Skład Butelek
Stand-up: Jasiek Borkowski i Damian Skóra - Radom
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”
Magda Kubicka Stand-up - Drawsko Pomorskie
Info: 10 października 2020, godz. 20:00 w Restauracja Na Wyspie
El Credito - Łódź
Info: 10 października 2020, godz. 20:30 w ArtKombinat Scena Monopolis
Muzyczny Stand-up Czesława Mozila - Aleksandrów Łódzki
Info: 10 października 2020, godz. 20:30 w Kamienica nr 6
Daria Zawiałow - Rzeszów
Info: 10 października 2020, godz. 21:00 w LUKR Lounge Club Restaurant
Niedziela, 11 października 2020
Operetka dla dzieci - spektakl familijny - Wrocław
Info: 11 października 2020, godz. 14:00 w Scena Kamienica
Weekend z R. -
Info: 11 października 2020, godz. 15:00 w Teatr im. Ludwika Solskiego
Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski - Środa Śląska
Kabaret Skeczów Męczących - Myślenice
Info: 11 października 2020, godz. 15:30 w Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Baciary - Wieliczka
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Kampus Wielicki
Cudowna Terapia - Rawa Mazowiecka
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Miejski Dom Kultury
Kabaret RAK - Koszalin
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Kino Kryterium
Pomoc Domowa - Tychy
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Teatr Mały
Waldemar Malicki - Klasyka po Bandzie - Konin
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Aula PWSZ
Prywatna Klinika - Poznań
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Kino Apollo
Kabaret Hrabi - Lublin
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Centrum Kongresowe Uniwersytetu Medycznego
Wiesz, że wiem - Gorzów Wielkopolski
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Teatr im. J. Osterwy
Comedy Talent Show Komik 2020 - Łódź
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Klub Scenografia
Kabaret Młodych Panów - Bielsko-Biała
Info: 11 października 2020, godz. 16:00 w Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
U Fryzjera - Kraków
Info: 11 października 2020, godz. 16:30 w Piwnica pod Baranami
Wielka sława to żart - Katowice
Info: 11 października 2020, godz. 17:00 w Pałac Młodzieży - sala teatralna
Mateusz Socha - Katowice
Info: 11 października 2020, godz. 17:00 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Mateusz Socha - Zabrze
Info: 11 października 2020, godz. 17:00 w Dom Muzyki i Tańca
Stand-up Profanum - Częstochowa
Info: 11 października 2020, godz. 17:00 w PUB Sportowy Stacherczak
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 11 października 2020, godz. 17:00 w Katedra Marii Magdaleny
Grzebień Zielony - Jaworzno
Info: 11 października 2020, godz. 17:30 w Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
Kabaret Ani Mru-Mru - Siedlce
Info: 11 października 2020, godz. 17:30 w MOK - Sala Widowiskowa Podlasie
Musical
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny ADRIA
Stare Dobre Małżeństwo - Tomaszów Lubelski
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Tomaszowski Dom Kultury
Ania Karwan
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Palladium
Michał Leja Stand-up - Krosno
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Klub k15
Żona potrzebna od zaraz - Teatr im. J.Osterwy - Gorzów Wielkopolski
Zalewski/autorski - Wrocław
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Klub Nietota
Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak - Łódź
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Pub Keja
Edukacja Rity - Gdynia
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny - Nowa Scena
Weekend z R. -
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Teatr im. Ludwika Solskiego
HAPPYSAD - Rzeszów
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Pod Palmą
Stand-up: Jasiek Borkowski i Damian Skóra - Radzymin
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Dobrze się kłamie - Warszawa
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Mała Warszawa
Magda Kubicka Stand-up - Dębno
Info: 11 października 2020, godz. 18:00 w Dębnowski Ośrodek Kultury
Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski - Środa Śląska
Lady Pank - Szczecin
Info: 11 października 2020, godz. 18:30 w Arena Szczecin
Stand-up: Darek Gadowski - Toruń
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w NRD Klub
Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX w. - Busko-Zdrój
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Buskie Samorządowe Centrum Kultury
Prywatna Klinika - Poznań
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Kino Apollo
Do Trzech Razy Sztuka - Jaworzno
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Jazz Club Muzeum
Kabaret RAK - Koszalin
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Kino Kryterium
Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie - Słupsk
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Muzyczny Stand-up Czesława Mozila - Chorzów
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Kraken Pub
Stand-up Hybrydy - Warszawa
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Klub Hybrydy
Music of Buena Vista - Wrocław
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Stary Klasztor
Wolna Grupa Bukowina - Kalisz
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
U Fryzjera - Kraków
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Piwnica pod Baranami
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Opera QUARTET - Krosno
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Antoni Syrek-Dąbrowski - Radom
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Ośrodek Kultury i Sztuki RESURSA
Kabaret Hrabi - Lublin
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Kongresowe Uniwersytetu Medycznego
Wiesz, że wiem - Gorzów Wielkopolski
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Teatr im. J. Osterwy
Ghost Guest - Elbląg
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Sztuki Galeria EL
Zakała w BTD - Koszalin
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Bałtycki Teatr Dramatyczny
Kabaret Młodych Panów - Bielsko-Biała
Info: 11 października 2020, godz. 19:00 w Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
Mateusz Socha - Katowice
Info: 11 października 2020, godz. 20:00 w Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Mateusz Socha - Zabrze
Info: 11 października 2020, godz. 20:00 w Dom Muzyki i Tańca
Chopin & Friends - Kraków
Info: 11 października 2020, godz. 20:00 w Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Comedy Talent Show Komik 2020 - Warszawa
Info: 11 października 2020, godz. 20:00 w Explosion Club
Kabaret Ani Mru-Mru - Siedlce
Info: 11 października 2020, godz. 20:00 w MOK - Sala Widowiskowa Podlasie
Zalewski/autorski - Wrocław
Info: 11 października 2020, godz. 20:30 w Klub Nietota
Poniedziałek, 12 października 2020
Przygoda z ogrodnikiem - Rzeszów
Info: 12 października 2020, godz. 17:00 w Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Opera QUARTET - Kielce
Info: 12 października 2020, godz. 17:00 w Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
Stowarzyszenie Umarłych Poetów - Och-Teatr - Gdynia
Info: 12 października 2020, godz. 17:30 w Teatr Muzyczny - Duża Scena
Upiór w kuchni - Chorzów
Info: 12 października 2020, godz. 17:30 w Teatr Rozrywki
Dobrze się kłamie - Łódź
Info: 12 października 2020, godz. 18:00 w Teatr Muzyczny
Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe - Bydgoszcz
Info: 12 października 2020, godz. 18:00 w Filharmonia Pomorska
Chopin & Friends - Wrocław
Info: 12 października 2020, godz. 18:00 w Katedra Marii Magdaleny
Rafał Rutkowski - Warszawa
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Teatr Palladium
Sosnowiec Stand-up - Sosnowiec
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Remedium
Michał Leja Stand-up - Przemyśl
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Bowling Club Japa
Stand-up: Darek Gadowski - Świecie
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Chocolate Club
Przeżyj to sam - Łódź
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Pub Keja
Koncert Chopinowski - Warszawa
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Fryderyk
Stand-up: Piotrek Szumowski - Gorzów Wielkopolski
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w C-60 - klub muzyczny
Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Lublin
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur
Między łóżkami - Warszawa
Info: 12 października 2020, godz. 19:00 w Mała Warszawa
GANG MiC - StandUp Original - Świnoujście
Info: 12 października 2020, godz. 19:30 w Browar Miedziowy44
Kuba Dąbrowski Stand-up - Gdańsk
Info: 12 października 2020, godz. 20:00 w Zdarta Płyta
Miłosna Pułapka - Ciechanów
Info: 12 października 2020, godz. 20:00 w Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej