eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3673)   Kabarety (380)   Spektakle (1497)   Koncerty (1326)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wydarzenia dla województwa:
Czwartek, 21 listopada 2019
Noah Wotherspoon (USA) - Gdynia
Info: 21 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Noah Wotherspoon (USA) - Gdynia
Info: 21 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Noah Wotherspoon (USA) - Gdynia
Info: 21 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
CLUBBING - Gdańsk
Info: 21 listopada 2019, godz. 21:00 w Klubogaleria Bunkier
CLUBBING - Gdańsk
Info: 21 listopada 2019, godz. 21:00 w Klubogaleria Bunkier
CLUBBING - Gdańsk
Info: 21 listopada 2019, godz. 21:00 w Klubogaleria Bunkier
Piątek, 22 listopada 2019
Mayday 2 - Gdańsk
Info: 22 listopada 2019, godz. 17:00 w Scena Teatralna NOT
Joanna Bejm śpiewa wiersze Haliny Poświatowskiej - Gdańsk
Info: 22 listopada 2019, godz. 18:30 w Oliwski Ratusz Kultury
Anna Wyszkoni - Gdynia
Info: 22 listopada 2019, godz. 18:30 w Hala sportowo-widowiskowa Arena
Koszt życia - GCK - Gdynia
Info: 22 listopada 2019, godz. 19:00 w Konsulat Kultury
Mayday 2 - Gdańsk
Info: 22 listopada 2019, godz. 20:00 w Scena Teatralna NOT
Sobota, 23 listopada 2019
Kabaret Jurki - Gdynia
Info: 23 listopada 2019, godz. 17:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Gdańsk
Info: 23 listopada 2019, godz. 18:00 w Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej "Kwadratowa"
Koszt życia - GCK - Gdynia
Info: 23 listopada 2019, godz. 19:00 w Konsulat Kultury
Moscow City Ballet - Słupsk
Info: 23 listopada 2019, godz. 19:00 w Hala Gryfia
Wieczór na Broadwayu - Agata Walczak - Gdańsk
Info: 23 listopada 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Gdańsk
Info: 23 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Czwarty Kolo u Wozu - Sopot
Info: 23 listopada 2019, godz. 19:00 w Młody Byron - kawiarnia artystyczna
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa - Gdańsk
Info: 23 listopada 2019, godz. 19:30 w Kościół św. Katarzyny
Kabaret Jurki - Lębork
Info: 23 listopada 2019, godz. 20:00 w Kino Fregata
Niedziela, 24 listopada 2019
Kantata Dla 108 Męczenników II Wojny Światowej - Gdańsk
Info: 24 listopada 2019, godz. 17:00 w Centrum św. Jana (Kościół św. Jana)
Musical Grease - Kobylnica
Info: 24 listopada 2019, godz. 18:00 w Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy
Narodowy Teatr Opery z Odessy - Gdańsk
Info: 24 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Koncert "Niezapomniani Artyści" - Gdynia
Info: 24 listopada 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Mikromusic - Gdańsk
Info: 24 listopada 2019, godz. 19:00 w Stary Maneż
Jan Szczurek Quartet - Gdynia
Info: 24 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Kamil Bednarek - Gdańsk
Info: 24 listopada 2019, godz. 19:30 w Klub Muzyczny Parlament
Krótka piłka #4 - Komedia improwizowana - Gdańsk
Poniedziałek, 25 listopada 2019
Dzikie Węże - Gdańsk
Info: 25 listopada 2019, godz. 19:00 w Klub Muzyczny Parlament
Myrra Rós - Gdynia
Info: 25 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Wejherowo
Cohen i Kobiety - Gdańsk
Info: 25 listopada 2019, godz. 20:30 w Polska Filharmonia Bałtycka
Wtorek, 26 listopada 2019
Szkolenia i warsztaty - Witalni - Gdańsk
Info: 26 listopada 2019, godz. 09:30 w Novotel Gdańsk Centrum
Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora - Gdańsk
Info: 26 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
BASIA - Gdańsk
Info: 26 listopada 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Gdynia
Info: 26 listopada 2019, godz. 20:00 w Jedz Pij Tańcz
Środa, 27 listopada 2019
Stand-up Polska - Słupsk
Info: 27 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Jazz Band Młynarski - Masecki - Gdańsk
Info: 27 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Kraków Street Band - Gdynia
Info: 27 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
NOT YET Improv Show - Gdańsk
Info: 27 listopada 2019, godz. 20:00 w Miasto Aniołów
Stand-up Stacja - Gdańsk
Info: 27 listopada 2019, godz. 20:00 w Stacja Food Hall
Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Sopot
Info: 27 listopada 2019, godz. 20:00 w Sfinks700
Czwartek, 28 listopada 2019
Zemsta - Gdańsk
Info: 28 listopada 2019, godz. 09:00 w Scena Teatralna NOT
Zemsta - Gdańsk
Info: 28 listopada 2019, godz. 12:00 w Scena Teatralna NOT
Ożenek - GCK - Gdynia
Info: 28 listopada 2019, godz. 19:00 w Konsulat Kultury
Kraków Street Band - Gdynia
Info: 28 listopada 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Kościerzyna
Info: 28 listopada 2019, godz. 20:00 w Stary Browar Kościerzyna
Dwupak impro: Ziomki / Wykłady Improwizowane - Gdańsk
Piątek, 29 listopada 2019
Zemsta - Gdańsk
Info: 29 listopada 2019, godz. 09:00 w Scena Teatralna NOT
Zemsta - Gdańsk
Info: 29 listopada 2019, godz. 12:00 w Scena Teatralna NOT
Kabaret Smile - Wejherowo
Info: 29 listopada 2019, godz. 17:30 w Wejherowskie Centrum Kultury
Ożenek - GCK - Gdynia
Info: 29 listopada 2019, godz. 19:00 w Konsulat Kultury
Stand-up Polska - Malbork
Info: 29 listopada 2019, godz. 19:00 w Alternatywa
Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie XX w. - Gdańsk
Info: 29 listopada 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Wojciech Kilar Przestrzenie - Słupsk
Info: 29 listopada 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Kobieta Idealna - Gdańsk
Info: 29 listopada 2019, godz. 20:00 w Scena Teatralna NOT
Łąki Łan - Gdańsk
Info: 29 listopada 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Stand-up w PIF PAF - Gdynia
Info: 29 listopada 2019, godz. 20:09 w PIF PAF
Kabaret Smile - Wejherowo
Info: 29 listopada 2019, godz. 20:30 w Wejherowskie Centrum Kultury
Sobota, 30 listopada 2019
Weekend z R. -
Mayday 2 - Starogard Gdański
Info: 30 listopada 2019, godz. 16:00 w Kino Sokół
Lekko nie będzie - GCK - Gdynia
Info: 30 listopada 2019, godz. 17:00 w Konsulat Kultury
Weekend z R. -
Placido Domingo i przyjaciele - Gdańsk
Info: 30 listopada 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Bukartyk | Ajagore - Człuchów
Info: 30 listopada 2019, godz. 19:00 w Miejski Dom Kultury
Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Słupsk
Info: 30 listopada 2019, godz. 19:00 w Słupski Ośrodek Kultury
Mayday 2 - Starogard Gdański
Info: 30 listopada 2019, godz. 19:00 w Kino Sokół
Wojciech Kilar Przestrzenie - Słupsk
Info: 30 listopada 2019, godz. 20:00 w Kościół Mariacki w Słupsku - pw. NMP Królowej Różańca Świętego
Lekko nie będzie - GCK - Gdynia
Info: 30 listopada 2019, godz. 20:00 w Konsulat Kultury
Łąki Łan - Gdańsk
Info: 30 listopada 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Niedziela, 1 grudnia 2019
Berek, czyli upiór w moherze 2 - Gdańsk
Info: 1 grudnia 2019, godz. 16:00 w Scena Teatralna NOT
Śląska Gala Andrzejkowa - Skarszewy
Info: 1 grudnia 2019, godz. 16:00 w Skarszewskie Centrum Sportu
Wojciech Kilar Przestrzenie - Słupsk
Info: 1 grudnia 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Magda Umer - Gdańsk
Info: 1 grudnia 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Testy Nowych Programów: Walaszczyk, Puzyr, Splin, Dąbrowski, Kiedrowski - Słupsk
Operetkowa petarda przebojów - Gdynia
Info: 1 grudnia 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Bukartyk | Ajagore - Bytów
Info: 1 grudnia 2019, godz. 19:00 w Jaś Kowalski Klub
Berek, czyli upiór w moherze 2 - Gdańsk
Info: 1 grudnia 2019, godz. 19:00 w Scena Teatralna NOT
Sosnowski - Gdynia
Info: 1 grudnia 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Poniedziałek, 2 grudnia 2019
Nerwica Natręctw - Gdynia
Info: 2 grudnia 2019, godz. 17:30 w Teatr Muzyczny - Duża Scena
Kuba Badach Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny - Gdańsk
Rafał Pacześ - Gdynia
Info: 2 grudnia 2019, godz. 19:00 w Hala sportowo-widowiskowa Arena
Stand-up | Kryształy - Gdańsk
Info: 2 grudnia 2019, godz. 20:00 w Klubogaleria Bunkier
Nerwica Natręctw - Gdynia
Info: 2 grudnia 2019, godz. 20:15 w Teatr Muzyczny - Duża Scena
Wtorek, 3 grudnia 2019
Złodziej - Gdańsk
Info: 3 grudnia 2019, godz. 17:00 w Scena Teatralna NOT
Rafał Pacześ - Gdynia
Info: 3 grudnia 2019, godz. 19:00 w Hala sportowo-widowiskowa Arena
Złodziej - Gdańsk
Info: 3 grudnia 2019, godz. 20:00 w Scena Teatralna NOT
Środa, 4 grudnia 2019
Klimakterium 2 - Gdańsk
Info: 4 grudnia 2019, godz. 17:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Klimakterium 2 - Gdańsk
Info: 4 grudnia 2019, godz. 20:15 w Polska Filharmonia Bałtycka
Czwartek, 5 grudnia 2019
Kolędy Europy - Piotr Kosewski z zespołem - Gdańsk
Info: 5 grudnia 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Koncert Mikołajkowy - Gdańsk
Info: 5 grudnia 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Sebastian Riedel & Cree - Gdynia
Info: 5 grudnia 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Kartuzy
Info: 5 grudnia 2019, godz. 20:00 w Kartuskie Centrum Kultury
Kamil Bednarek - Gdynia
Info: 5 grudnia 2019, godz. 20:00 w Klub Pokład
Stand-up Tczew - Tczew
Info: 5 grudnia 2019, godz. 20:00 w Warsztatowa Cafe
Piątek, 6 grudnia 2019
Mikołajkowe Magic Show - Gdynia
Info: 6 grudnia 2019, godz. 09:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
Mikołajkowe Magic Show - Gdynia
Info: 6 grudnia 2019, godz. 11:30 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
20 lat po metrze - Gdynia
Info: 6 grudnia 2019, godz. 19:00 w Sala Koncertowa Portu Gdynia
ABELARD GIZA - Bytów
Info: 6 grudnia 2019, godz. 19:30 w Bytowskie Centrum Kultury
Grzegorz Turnau - Słupsk
Info: 6 grudnia 2019, godz. 20:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Tribute to Maanam - Kościerzyna
Info: 6 grudnia 2019, godz. 20:00 w Exodus Pub
Roots Cafe: Afro-reggae-funky party - Gdynia
Sobota, 7 grudnia 2019
Marysia ma Rysia - Gdynia
Info: 7 grudnia 2019, godz. 11:00 w Konsulat Kultury
Marysia ma Rysia - Gdynia
Info: 7 grudnia 2019, godz. 16:00 w Konsulat Kultury
Koncert Mikołajkowy - Siemianice
Info: 7 grudnia 2019, godz. 17:00 w Sala teatralna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach
Czworo do poprawki - Gdańsk
Info: 7 grudnia 2019, godz. 17:30 w Scena Teatralna NOT
Narodowy Balet Kijowski - Dziadek do Orzechów - Chojnice
Info: 7 grudnia 2019, godz. 18:00 w Sala Widowiskowo-Sportowa
Lata 20-te, 30-te - Starogard Gdański
Info: 7 grudnia 2019, godz. 19:00 w Kino Sokół
Royal Lviv Ballet - Słupsk
Info: 7 grudnia 2019, godz. 19:00 w Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara
Tribute to Maanam - Słupsk
Info: 7 grudnia 2019, godz. 20:00 w Motor Rock Pub
Czworo do poprawki - Gdańsk
Info: 7 grudnia 2019, godz. 20:30 w Scena Teatralna NOT
Tribute To The Rolling Stones - Gdynia
Info: 7 grudnia 2019, godz. 21:00 w Blues Club
Seeme - Gdynia
Info: 7 grudnia 2019, godz. 21:00 w deguStacja - Vintage & Art Club
Niedziela, 8 grudnia 2019
Tytus, Romek i ATomek - Gdańsk
Info: 8 grudnia 2019, godz. 10:30 w Scena Teatralna NOT
Marysia ma Rysia - Gdynia
Info: 8 grudnia 2019, godz. 11:00 w Konsulat Kultury
Fabryka zabawek Świętego Mikołaja - Gdańsk
Info: 8 grudnia 2019, godz. 12:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Marysia ma Rysia - Gdynia
Info: 8 grudnia 2019, godz. 16:00 w Konsulat Kultury
Skok w bok - Gdańsk
Info: 8 grudnia 2019, godz. 16:30 w Scena Teatralna NOT
Michał Bajor
Info: 8 grudnia 2019, godz. 18:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Natalia Przybysz - Gdańsk
Info: 8 grudnia 2019, godz. 19:00 w Stary Maneż
Olek Grotowski - Gdańsk
Info: 8 grudnia 2019, godz. 19:00 w Oliwski Ratusz Kultury
Krzysztof Ścierański - Gdynia
Info: 8 grudnia 2019, godz. 19:30 w Blues Club
Skok w bok - Gdańsk
Info: 8 grudnia 2019, godz. 19:30 w Scena Teatralna NOT
Poniedziałek, 9 grudnia 2019
Voo Voo - Gdańsk
Info: 9 grudnia 2019, godz. 20:00 w Polska Filharmonia Bałtycka
Wtorek, 10 grudnia 2019
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - Gdynia
Info: 10 grudnia 2019, godz. 17:30 w Teatr Muzyczny - Duża Scena
STREFA GIZY - Gdańsk
Info: 10 grudnia 2019, godz. 19:00 w LOFT
Stand-up - Testy nowych materiałów - Gdańsk
Info: 10 grudnia 2019, godz. 20:00 w Klubogaleria Bunkier
Mela Koteluk Migawka - Gdańsk
Info: 10 grudnia 2019, godz. 20:00 w Stary Maneż
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - Gdynia
Info: 10 grudnia 2019, godz. 20:15 w Teatr Muzyczny - Duża Scena
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6   - następna >>>

! N !