eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Polski artysta kabaretowy, reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, założyciel i członek Kabaretu Limo, czyli człowiek wszechstronny. Na każdej płaszczyźnie radzi sobie doskonale.
Skeczy video: 25
Skąd: Gdańsk
Galerii: 9
Wydarzeń: 0
Polski Stand-Up'er, związany ze Stand-Up Polska. Ma telewizor. Nie korzysta. Działa na styku epistemologii i ontologii, co z grubsza oznacza, że utrzymują go rodzice. Jest to typowy stan wśród absolwentów Psychologii.
Skeczy video: 18
Skąd: brak danych
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Polski komik, członek grupy Stand-Up Szczecin.
Skeczy video: 3
Skąd: Szczecin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Ulubiona piosenka: Pies Huckelberry i templariusze, ulubiony cytat: 2 + 2 = 4, ulubiona książka: z szynką. Poza tym jestem skoncentrowanym chłopakiem zainteresowanym osiągnieciami w dziedzinie celu. Liczę, że Wasza firma rozważy moją kandydaturę i okażę się tym kogo 3,2,1 szukasz.
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jego pełne nazwisko to William Melvin "Bill" Hicks. Amerykański komik i satyryk. Znany z ciętego języka, otwartego popierania używek ale także zachęcania do samodzielnego myślenia. Jego karierę przerwała ciężka chorobą (rak trzustki) w połowie 1993 roku, zmarł nagle w lutym 1994.
Skeczy video: 9
Skąd: Georgia (USA)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
William "Bill" Maher, Jr. to amerykański komik, komentator polityczny i autor. Obecnie prowadzi program Real Time with Bill Maher w telewizji HBO. Wcześniej, w latach 1993-2002 był gospodarzem talk-show Politically Incorrect na kanale Comedy Central. Jest krytykiem religii, popiera legalizację marihuany.
Skeczy video: 1
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Polski komik, członek grupy Stand-Up Lublin.
Skeczy video: 2
Skąd: Lublin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Stand-up'er związany ze Stand-Uo Polska. Jak sam o sobie mówi: "Jestem byłym prawnikiem, kinomanem i graczem komputerowym. Poza tym dobrze zmywam naczynia. Jeśli nie rozbawię ludzi w Twoim lokalu to pozmywam wszystkie naczynia po imprezie!"
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Amerykański komik i aktor, scenarzysta, producent telewizyjny, producent i reżyser filmowy. Według stacji Comedy Central jest piątym najlepszym komikiem wszech czasów (występującym na żywo). W oparciu o jego doświadczenia z dzieciństwa powstał serial komediowy Wszyscy nienawidzą Chrisa (Everybody Hates Chris).
Skeczy video: 4
Skąd: Andrews (Karolina Południowa, Stany Zjednoczone)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Uwielbia obserwować jak zachowują się ludzie. W szczególności, kiedy go nie widzą. Potrafi pomóc, choć tego daru nie nadużywa. Człowiek, który dalej nie wie kim chce w życiu być. Uważa że żartować można ze wszystkiego, tylko nie przy wszystkich.(opis pochodzi ze strony www.standupwpolsce.pl)
Skeczy video: 7
Skąd: Koszalin
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David Tynan O'Mahoney był komikiem irlandzkim, popularną postacią telewizji brytyjskiej w latach 70. Jako 16-latek porzucił szkołę i podjął pracę w gazecie. Po kilku latach przeniósł się do Londynu; wykonywał różne prace, wreszcie zajął się prowadzeniem imprez muzycznych. Zmienił wtedy nazwisko z trudnego do wymowy "O'Mahoney" na popularne "Allen".
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David "Dave" Chappelle jest amerykańskim komikiem, satyrykiem i aktorem. Stand-Up'em zainteresował się już w szkole podstawowej, na pierwszy występ zdecydował się w wieku 14 lat, stając na scenie słynnego Apollo Theater w Harlemie w Nowym Jorku.
Skeczy video: 16
Skąd: Waszyngton
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Irlandzki komik stand-up, aktor i scenarzysta. Zdobywca Perrier Award, za najlepszą komedię sytuacyjną dla Księgarnia Black Books otrzymał nagrodę BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) oraz Bronze Rose.
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Eddie Izzard to brytyjski komik i aktor. Dwukrotnie udało mu się zdobyć nagrodę Emmy dla komików stand-up. Jego styl jest charakterystyczny - kapryśny monolog, w którym dość często przeklina, dodatkowo jego występy często posiadają elementy pantomimy a także podział na role (np. Death Star Canteen, z występu Circle). Znany również z głównej roli w serialu The Riches i przez swój transwestytyzm.
Skeczy video: 1
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>

! N !