eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym. Wykształcenie zdobył w krakowskiej PWST, którą ukończył w 1974 roku. Występuje na scenie Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest laureatem wielu nagród.
Skeczy video: 27
Skąd: Chrzanów
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Poniedzielski to poeta, autor tekstów piosenek, humorysta, twórca scenariuszy. Wraz z Arturem Andrusem tworzy wieczory kabaretowe w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia". Z Robertem Górskim prowadził program "Kabaretowe Kawałki" w TVP2. Pisze również teksty piosenek m.in. dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Maryli Rodowicz, Seweryna Krajewskiego.
Skeczy video: 32
Skąd: Kielce
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer. Gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", w łódzkiej "Przechowalni" i w krakowskiej "Piwnicy Pod Baranami".
Skeczy video: 72
Skąd: Warszawa
Galerii: 8
Wydarzeń: 0
Bohdan Smoleń to polski aktor komediowy, artysta kabaretowy, członek słynnego w okresie PRL kabaretu "Tey" w Poznaniu, założyciel Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. 22. stycznia 2008 roku założył w Baranówku Fundację Stowarzyszenia Pana Smolenia, która prowadzi zajęcia hipoterapeutyczne dla niepełnosprawnych, upośledzonych lub chorych dzieci oraz dorosłych.
Skeczy video: 22
Skąd: Bielsko-Biała
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Polski aktor filmowy, kabaretowy i telewizyjny, komik, piosenkarz. Jest laureatem nagrody Złota Kaczka dla najlepszego polskiego aktora za lata 1993, 1997, 2003.
Skeczy video: 33
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Polski stand-up'er oraz artysta kabaretowy. Początkowo związany z Kabaretem Pod Grzybem. W 2010 roku rozpoczął solową karierę. Brał udział w I edycji programu Stand up. Zabij mnie śmiechem.
Skeczy video: 3
Skąd: Lubawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Duet tworzony przez dwóch liderów najpopularniejszych w Polsce kabaretów: Ani Mru-Mru oraz Moralnego Niepokoju. Wspólnie prowadzą kabaretowy program w TVP2.
Skeczy video: 272
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grzegorz Piotr Halama urodzony 2 stycznia 1970 w Świdwinie to polski artysta kabaretowy. Znany wszystkim lepiej jako Pan Józek - hodowca kurczaków...
Skeczy video: 69
Skąd: Kraków
Galerii: 1
Wydarzeń: 1
Jest to aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Od 1992 r. funkcjonuje we własnym "Teatrze Jednego Mima".
Skeczy video: 48
Skąd: Tychy
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Fedorowicz satyryk i aktor. W 2006 roku zdobył Nagrodę za całokształt pracy artystycznej na VII Fest. Dobrego Humoru w Gdańsku.
Skeczy video: 10
Skąd: Gdynia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Ziobro to kabareciarz, autor i kompozytor, wykonawca, twórca ZioBrosów, na scenie kabaretowej od blisko dwudziestu lat. Prowadził program telewizyjny Jacek Ziobro Superstar.
Skeczy video: 61
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jest to amerykański brzuchomówca i komik sceniczny. Najczęściej używane przez Dunhama kukiełki to: zgorzkniały stary facet Walter i martwy terrorysta Achmed.
Skeczy video: 9
Skąd: Teksas
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jerzy Kryszak to aktor, satyryk i parodysta. Ostatnio gospodarz programu "Uważaj na kioskarza" w TVP2. Jerzy Kryszak propaguje dowcip publicystyczny pełen świeżego spojrzenia na bieżącą scenę polityczną, ze zręcznością, obnażający jej wady i słabości.
Skeczy video: 16
Skąd: Kalisz
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Jak sama o sobie pisze: "Jestem standuperką, komediantką, satyryczką, kabaretką. Sama siebie przedstawiam imieniem Katatatatatatarzyna - ze względu na szybkość mówienia. Kabaretowy "kałasznikow" z Wysokiej pod Nowogrodem a nad Bobrem, czyli gdzieś pomiędzy. Urodzona w drugiej połowie minionego stulecia, a ciągle żywa. Z doświadczeniem kabaretowym."
Skeczy video: 6
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>

! N !