eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (3527)   Kabarety (348)   Spektakle (1330)   Koncerty (1318)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Poznaniacy nie Bambry i swój festiwal też mają! Dwa dni ostrego i bezkompromisowego humoru niepozbawionego nutki inteligencji. Dzień pierwszy, to eliminacje w ramach, których wystąpi 10 wybrańców oraz gość specjalny. Dzień drugi, to występ 2 laureatów sobotnich zmagań oraz gości specjalnych, których personalia zostaną niebawem ujawnione.
Dodał: Aga
Data: 27 października 2014
Wyświetleń: 802
19. Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek, czyli najbardziej oczekiwane wydarzenie kabaretowe już za nami. Jak zawsze pojawiło się wiele ciekawych premierowych numerów, kilka nietrafionych, piosenki, rekwizyty, różne spojrzenia na każdą z kategorii. Czas na małe podsumowanie.
Dodał: Aga
Data: 26 października 2014
Wyświetleń: 3979
Nadciąga 8. Festiwal Komedii SZPAK, czyli niemal tygodniowe kabaretowe szaleństwo, na którym pojawiają się kabarety z całej Polski. SZPAK to konkurs, w którym biorą udział kabarety, które już wycierają buty przed otwarciem drzwi do wielkiej kariery :) SZPAK to też imprezy towarzyszące, wieczory klubowe, improwizacje... Wisienką na festiwalowym torcie jest koncert finałowy, w którym uczestnicy konkursu wraz z gwiazdami polskiego kabaretu pojawiają się na jednej scenie w specjalnie przygotowanym na tę okazje spektaklu.
Dodał: Aga
Data: 20 października 2014
Wyświetleń: 696
Już 8 listopada o godzinie 17:00 wystąpią w Tomaszowie Mazowieckim Stand-uperzy z krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium komedii: Michał Leja oraz Piotr Złydach. Jeżeli macie ochotę na solidną porcje dobrego humoru to wpadnijcie koniecznie.
Dodał: Aga
Data: 20 października 2014
Wyświetleń: 1677
Od Zielonego Balonika do Mumio. Między laboratorium artystycznym a towarzyską biesiadą. Od kabaretu literackiego do rewii. Po radio i telewizję. Książka Izoldy Kiec to pierwsza biografia polskiego kabaretu. Jest to historia śmiechu, żartu i ironii, przedstawiona jak opowieść podsłuchana w jednej z zadymionych i ciasnych kawiarni. Rozpoczyna się od ciastek o dźwięcznych imionach Carmen i Flirt, "kompleksu skorupki" i pewnego balonika. Dalej jest tylko ciekawiej, a zabawne anegdoty sprawiają, że humor książki staje się najlepszym towarzyszem kabaretowych spektakli. Jest to bowiem historia pełna uroku, ciepła i wspomnień. Izolda Kiec w sposób finezyjny pisze o jednej z najpopularniejszych form rozrywki bo, jak mówi Władysław Sikora "Sztuka kabaretowa, to sztuka uwodzenia publiczności".
Dodał: Aga
Data: 16 października 2014
Wyświetleń: 1052
Mariush to znany i lubiany zespół uprawiający szeroko pojęty styl disco (polo). Jest to projekt artystyczny Szymona Jachimka z kabaretu LIMO! Płyta "Usta pełne marzeń" jest już w sklepach! Polecamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 16 października 2014
Wyświetleń: 1971
Ogólnopolski Przegląd Kabaretów "ŻARÓWKA" to I Przegląd Kabaretowy w Skawinie, który na stałe wpisze się w Wasze kalendarze. Już dziś zapraszamy wszystkich fanów kabaretowego szaleństwa do Kina Piast w Skawinie na Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy, który odbędzie się 4 listopada o godzinie 18.00.
Dodał: Aga
Data: 13 października 2014
Wyświetleń: 906
Trzydniowa impreza odbędzie się w terminie od 21 do 23 listopada w Koszalinie. Jest to przedsięwzięcie ogólnopolskie, zaadresowane do wszystkich parających się stand-up'em, wszelkiego rodzaju solistów kabaretowych, anegdociarzy, a nawet piosenkarzy.
Dodał: Aga
Data: 13 października 2014
Wyświetleń: 1556
Miłośnicy kabaretów! Możecie już wpisać do swojego kalendarza IV Brodnicki Przegląd Kabaretów Autorskich. Zapraszamy 8 listopada do Brodnickiego Domu Kultury. A grupy kabaretowe zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i wysyłania zgłoszeń. Poza tym, kabareciarzy zapraszamy na warsztaty, 7 oraz 8 listopada. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w zakładce zgłoszenia oraz warsztaty. Znajdziecie nas też na facebooku. www.facebook.com/pk.broda
Dodał: Aga
Data: 12 października 2014
Wyświetleń: 1052
Kabaret Ciach zamieścił na swoim Facebooko'owym profilu informację o tym, że po 20 latach występów kończy działalność. Jeszcze przez jakiś czas będzie okazja zobaczyć ich w komplecie, ponieważ grać zamierzają do 30 września 2015r. Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać członków kabaretu w innych projektach i nie znikną ze sceny kabaretowej. Życzymy samych sukcesów! Oficjalna notka Kabaretu Ciach:
Dodał: Aga
Data: 10 października 2014
Wyświetleń: 1238
Krakowski kinoteatr ?Wrzos? zaprasza na październikowe wydarzenia kabaretowe. Teatr CLOWNa FELIKSa (Andrzej Talkowski) otworzy przed Wami drzwi do kolorowego, ale nie bezrefleksyjnego świata klaunady kabaretowej. Kabaret Róbmy Swoje oraz Ścibor Szpak zapraszają na swoje autorskie programy. Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą da prawdziwy koncert kabaretowy z wykorzystaniem kinowego ekranu. Będą też improwizacje z Muzycznym Folwarkiem, czyli koncertową odsłoną grupy improwizacyjnej Ad-Hoc.
Dodał: Aga
Data: 10 października 2014
Wyświetleń: 1547
ImproFest to jeden z pierwszych w Polsce festiwali, na którym prezentują się najstarsze i najlepsze grupy improwizatorów z całego kraju oraz z zagranicy. Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA. Celem festiwalu jest promowanie nowej formy kabaretu i teatru, jaką jest improwizacja teatralno-kabaretowa. Podczas każdego z występów skecze, piosenki, wiersze tworzone są spontanicznie, w oparciu o ustalone zasady i sugestie widowni. Żaden inny spektakl kabaretowy nie daje widzom takiej władzy nad wykonawcami i nie gwarantuje takiej zabawy!
Dodał: Aga
Data: 6 października 2014
Wyświetleń: 1210
Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu poszukuje utalentowanych artystów z Poznania i jego okolic Czerwone Noski są częścią Grupy Red Noses Clowndoctors International. Nasi klowni odwiedzają rocznie kilka tysięcy małych pacjentów oddziałów szpitalnych w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu, gdzie prowadzą profesjonalną terapię śmiechem.
Dodał: Aga
Data: 6 października 2014
Wyświetleń: 998
Krakowski Klub Studio prezentuje swoją ofertę występów kabaretowych. Polecamy gorąco nadchodzące wydarzenia: Występ Grupy AD HOC, Kabaret Skeczów Męczących w programie "Live", The Best of Kabaret Limo, Polska Liga Stand-Upu, Kabaret Hrabi w programie "Tak, że o".
Dodał: Aga
Data: 30 września 2014
Wyświetleń: 2172
W dniach 16-19 października w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się XII Trybunały Kabaretowe. Impreza cykliczna, która, gromadzi coraz większe grono wielbicieli zarówno wśród piotrkowian, jak również wśród publiczności ogólnopolskiej. Festiwal charakteryzuje się ciekawym, nowatorskim spojrzeniem na polskie środowisko kabaretowe. W tym roku zobaczymy m.in. Kabaret Hrabi, Artura Andrusa, Grupę MoCarta oraz młode kabarety konkursowe. Odbędzie się również koncert piosenek Andrzeja Zauchy w wykonaniu Kuby Badacha oraz spektakl Teatru Capitol "Klub Mężusiów" w reż. Andrzeja Rozhina. Zapraszamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 29 września 2014
Wyświetleń: 2526
Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych imprez kabaretowych - Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek! Młode kabarety zmierzą się podczas Wryjka, soliści zaprezentują swoje umiejętności podczas One Ryj Show, a kabarety zaproszone do konkursu głównego zmierzą się na skecze w kategoriach: "To mój ostatni raz", "Takie mamy czasy", "Skecz bez tekstu albo bez sensu", "Gdzie diabeł mówi: Dobranoc i pieprz rośnie", "To się może przydać", "Tego już za wiele", "Pamięć złotej ryby", "Strzał w kolano". Oprócz tego m.in. pożegnalny koncert kabaretu Limo oraz urodziny Kabaretu Młodych Panów!
Dodał: Aga
Data: 28 września 2014
Wyświetleń: 1304
<<< poprzednia -   5  6  7  8  9  10  11  12  13   - następna >>>

! N !