eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2857)   Kabarety (319)   Spektakle (1129)   Koncerty (1061)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Wielkimi krokami zbliża się 16. Mazurska Noc Kabaretowa - jeden z najpopularniejszych, letnich kabaretonów! Wystąpią gwiazdy kabaretu. Będą tam najlepsi. Prawdziwa śmietanka polskiego kabaretu. Creme de la creme satyry. Przystojni panowie i trzy piękne panie. Każdy przedstawi to, co potrafi najlepiej, aby powstało wyjątkowe widowisko. Gospodarzem będzie kabaret Ani Mru- Mru!
Dodał: Aga
Data: 2 lipca 2014
Wyświetleń: 3747
Lato w Białce Tatrzańskiej to cykl wydarzeń kulturalnych - koncertów, występów kabaretowych, spektakli oraz animacji dla dzieci. Wszystko odbywa się codziennie w lipcu i sierpniu w Białce Tatrzańskiej u stóp Kotelnicy, przed Hotelem Bania **** Thermal & Ski oraz na terenie Termy Białka. Już teraz możemy zdradzić kto w tym roku wystąpi na scenie Kultury, rozśmieszać nas będą: Piotr Bałtroczyk, Cezary Pazura oraz Łowyc.B. Muzycznie czas umilą m. in. InoRos, Trebunie Tutki, Siwy Dym, Jazgot i Future Folk - możecie być pewni, że nie obniżyliśmy kulturalnej poprzeczki! Informacje: http://www.hotelbania.pl/hotel/lato-w-bialce
Dodał: Aga
Data: 25 czerwca 2014
Wyświetleń: 2748
Kabareciarze zwariowali na punkcie tenisa! Zapraszamy Was wszystkich serdecznie w dniach 26-28 sierpnia do Zielonej Góry na Tenisowe Mistrzostwa Polski Artystów Kabaretowych Atrist Cup 2014! Tym razem kabareciarze zmierzą się nie na scenie, a na korcie tenisowym! Wśród uczestników m.in. Tomasz Jachimek, Łukasz Pietsch, Dariusz Kamys, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz, Henryk Sawka, Marcin Daniec. Poniżej pełna lista uczestników poniżej oraz wywiad z organizatorem mistrzostw ARTIST CUP - Łukaszem Pietschem, oraz Dariuszem Kamysem z Kabaretu Hrabi.
Dodał: Aga
Data: 21 czerwca 2014
Wyświetleń: 4330
Grupa Stand Up-Kraków w skład której wchodzą Tomasz Biskup, Adam Grzanka oraz Marcin Zbigniew Wojciech odwiedzi wkrótce: Pszczynę, Rybnik, Katowice, Zabrze oraz Gliwice! Ich występ to to jedna wielka jazda bez trzymanki. Na ich występ składają się żarty z każdej możliwej tematyki niesione lekko tylko kontrolowaną anarchią. UWAGA KONKURSY! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na występy w Rybniku, Katowicach i Zabrzu! Szczegóły w linkach poniżej!
Dodał: Aga
Data: 17 czerwca 2014
Wyświetleń: 1594
Zgodnie z zasadą, że najlepsza jest ta sztuka, która nie tylko bawi, ale i uczy, również i w czerwcu Kinoteatr Wrzos przygotował szeroką ofertę wydarzeń, czerpiąc pełnymi garściami z bogactwa świata kabaretu. Wystąpią m.in. kabarety Róbmy Swoje i 7 minut Po w swoich autorskich programach, na scenie Wrzosu pojawi się także Clown Feliks, czyli Andrzej Talkowski z kabaretu Kuzyni w spektaklu dla dorosłych (wszystkie wymienione grupy były wielokrotnie nagradzane, m.in. na Przeglądzie Kabaretów PAKA). Podgórski kinoteatr pragnie także przywrócić rolę piosenki w kabarecie, umożliwiając widzom wzięcie udziału w takich wydarzeniach jak recital Adama Wacławiaka (kabaret 7 minut Po) czy Ścibora Szpaka oraz retrospektywny wykład na temat życia i twórczości Hanki Ordonówny, z prezentacją i wspólnym śpiewem jej przebojów. Dla koneserów filmowych przygotowano także seanse z filmami artystów kabaretowych Zielonej Góry (reżyseria: Władysław Sikora).
Dodał: Aga
Data: 7 czerwca 2014
Wyświetleń: 1282
Letnie dni i noce, szum drzew, zieleń trawy. Grupa osób z poczuciem humoru zebranych z całej Polski, a wśród nich - Ty. I najlepszy na świecie, najbardziej temperamentny ze znanych nam reżyserów - Jerzy Jan Połoński. W Szczelince w samym sercu Gór Stołowych przez tydzień będziecie uczestniczyć w warsztatach kabaretowych: ćwiczyć ciało, głos i kreatywność. Jerzy wydobędzie z Was wasze indywidualne talenty i predyspozycje by na ich podstawie oraz na podstawie tekstów skeczy, które sami napiszecie - stworzyć program kabaretowy. Nie ma obaw, że brakuje Wam "tego czegoś", by wystąpić na scenie. Jerzy to znajdzie. Jeśli planujecie odpoczynek najlepiej zrobić to aktywnie i twórczo z ludźmi, z którymi nie będziecie mogli się rozstać. Kto wie, może to pierwszy krok do założenia własnego kabaretu? Wszystko w Waszych rękach i... głowach!
Dodał: Aga
Data: 6 czerwca 2014
Wyświetleń: 752
9 lipca 2014 r. w Olsztynie odbędzie się Wielki Finał jedynego w Polsce festiwalu parodii i pastiszu. Zapraszamy wszystkie Kabarety do udziału w konkursie, gdzie główną nagrodą jest 5000 zł oraz dodatkowe nagrody finansowe za najlepszy skecz oraz osobowość festiwalu. WAŻNE!!! Wystarczy, że w programie jeden skecz/piosenka/monolog będzie w formie klasycznej parodii! Pokażcie się publiczności! Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca 2014 roku.
Dodał: Aga
Data: 4 czerwca 2014
Wyświetleń: 1990
21 maja w księgarniach pojawi się nowy, przezabawny zbiór ostrych jak brzytwa obserwacji kultowego amerykańskiego komika. Jego przemyślenia na temat Boga, języka, śmierci, zwierzątek domowych, jedzenia, sportu, samolotów, reklamy, wiadomości telewizyjnych, biznesmenów i wielu, wielu innych kwestii. Szczegóły znajdziecie na www.wydawnictwofilia.pl. Książkę można nabyć np. w Empikach. UWAGA! Mamy dla Was kilka egzemplarzy! Szczegóły poniżej.
Dodał: Aga
Data: 21 maja 2014
Wyświetleń: 1087
Uwaga fani stand-upu z Warszawy, Poznania i Koszalina! Polecamy gorąco trzy świetne wydarzenia: w Warszawie Stand-up Polska prezentuje: TRZY DNI STAND-UP COMEDY z całej Polski (9-11 MAJA)! Stand-up Koszalin przedstawia: Antoni Syrek-Dąbrowski i Sebastian Rejent! (14 maja). Poznań odwiedzą Sebastian Rejent, Antoni Syrek-Dąbrowski i Darek Gadowski (15 maja). Linki do wydarzeń poniżej!
Dodał: Aga
Data: 7 maja 2014
Wyświetleń: 2094
W czerwcu 2014 roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi gwiazda światowego stand-upu i mistrz głosowych efektów specjalnych Michael Winslow, znany publiczności przede wszystkim z gwiazdorskiej roli naśladowcy głosów i dźwięków w "Akademii Policyjnej". Jest to show, którego po prostu nie można przegapić! Zapraszamy gorąco - 15 czerwca 2014, godz. 19.00, Sala Kongresowa w Warszawie. Więcej informacji poniżej.
Dodał: Aga
Data: 4 maja 2014
Wyświetleń: 1320
Po wielu licznych sukcesach oraz głośnych skandalach, nadszedł dzień w którym Kabaret LIMO ogłosił oficjalnie o zakończeniu swojej formuły i rozwiązaniu się... to nie żart primaaprilisowy! Media społecznościowe wrzą, niestety decyzja jak się udało nam dowiedzieć zapadła już kilka miesięcy temu i dojrzewała, aż do wczorajszego oficjalnego jej ogłoszenia. Pocieszeniem dla wszystkich sympatyków tej grupy niech będzie fakt, że koniec kabaretu nie oznacza koniec publicznych występów członków tej grupy. Abelarda będzie można dalej oglądać w "Stand-upie Bez Cenzury", Wojtka i Szymona w improwizacjach, a Ewę na deskach teatrów i estradzie. Jest jeszcze jedna pocieszająca informacja, rozwiązanie nastąpi z dniem 31 grudnia 2014 roku, a więc kto chce jeszcze raz zobaczyć na żywo Kabaret LIMO w akcji, ma na to pół roku! Oficjalne oświadczenie Kabaretu LIMO w rozwinięciu tej wiadomości...
Dodał: poldo
Data: 23 kwietnia 2014
Wyświetleń: 5034
Ogłaszam wszem i wobec, cnym białogłowom i szlachetnym mężom, że z okazji Święta Żaków alma wasza mater zaprasza 10. dnia miesiąca maja, gdy wybije godzina piąta po południu, by ugościć was w skromnych progach Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego gdzie odbędzie się "Błazenada". Tam zabawiać was będą z kraju całego, przyjezdne trupy komediantów. A którzy największy śmiech w was wywołać zdołają, tych laurem od żaków zebranych nagrodzić będzie można. Do 27.04 organizatorzy czekają na zgłoszenia grup. Więcej informacji uzyskacie tu: studenckiprzegladkabaretowy@gmail.com
Dodał: Aga
Data: 22 kwietnia 2014
Wyświetleń: 704
Co roku od 30 lat, Kraków zamienia się w stolicę polskiej sceny kabaretowej, wykuwając nowe talenty i gwiazdy, które latami błyszczą na scenie. W tym roku było wyjątkowo bo PAKA obchodziła swój trzydziesty jubileusz! Oprócz wielu imprez towarzyszących jak zawsze odbył się finał konkursu, którego oficjalne wyniki wraz z ceremonią wręczenia nagród dzisiaj prezentujemy! Link do materiału video w rozwinięciu tej wiadomości...
Dodał: poldo
Data: 14 kwietnia 2014
Wyświetleń: 2422
Zapraszamy wszystkich gorąco 9 i 10 maja do Aqua-Zdroju w Wałbrzychu na XVI Ogólnopolską Giełdę Kabaretową! Tylko w Wałbrzychu po raz pierwszy w nowych programach: Łowcy.B i Limo. Bawić nas będzie kabaret Inaczej, ubiegłoroczny zwycięzca przeglądu. Imprezę poprowadzi Kabaret K2. Wystąpi także 6 kabaretów (i solistów) konkursowych. 
Dodał: Aga
Data: 13 kwietnia 2014
Wyświetleń: 2123
Poliż Stand-Up, czyli Marcin Zbigniew Wojciech oraz Robert Korólczyk ruszają w trasę. 16 i 17 kwietnia odwiedzą Zbrosławice, Mikołów, Rybnik i Wodzisław Śląski! Będzie się działo! Uwaga! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na występy w Mikołowie i Rybniku! Szczegóły w linkach poniżej. 
Dodał: Aga
Data: 9 kwietnia 2014
Wyświetleń: 1149
Mariush czyli wielka gwiazda Disco Polo (postać wymyślona przez Szymona Jachimka), której występy możecie podziwiać także na eKabaret, zaproponowała wydanie swojej płyty. Do tego celu, niezbędne jest uzbieranie 5555 zł (do 11 maja), szczegóły w rozwinięciu tego newsa. Zatem... pomożecie?! ;-)
Dodał: poldo
Data: 29 marca 2014
Wyświetleń: 1821
<<< poprzednia -   7  8  9  10  11  12  13  14  15   - następna >>>

! N !