eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Wszystko (2857)   Kabarety (319)   Spektakle (1129)   Koncerty (1061)  
 
szukaj wydarzeń
Bilety na Bang2 (standup)
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Aktualności (1690)  
 
szukaj aktualności
Polska Liga Stand-upu to ogólnopolski cykl imprez stand-up comedy, podczas których wystąpi 15 komików, prezentujących różnorodne style i poczucie humoru. Dodatkowe emocje zapewni fakt, że podczas każdej imprezy komicy będą rywalizować ze sobą w parach, walcząc o udział w imprezie finałowej, na której wyłoniony zostanie zwycięzca pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Odbyła się już inauguracja w Warszawie, zapraszamy teraz do innych miast!
Dodał: Aga
Data: 28 września 2014
Wyświetleń: 3208
Od 5 października na antenie TVP2 wystartuje nowy autorski program satyryczny z udziałem aktorów oraz artystów estrady. W projekcie biorą udział m.in. Adam Ferency, Marian Dziędziel, Roma Gąsiorowska, Elżbieta Romanowska, Mikołaj Cieślak znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Szymon Jachimek, Rafał Rutkowski z kabaretu Montownia i najsłynniejsza polska performerka burleski - Betty Q. Jak podaje TVP, wcielać się będą w redaktorów najśmieszniejszej telewizji internetowej wszech czasów. W zwiastunach powtarza się hasło: "nowa twarz kabaretu" - jak Wam podoba się to co widać w zapowiedziach?
Dodał: Aga
Data: 26 września 2014
Wyświetleń: 1526
Antrakt Stand up Festiwal, jest imprezą ogólnopolską, skupiającą na jednej scenie przez dwa dni najlepszych wykonawców stand up comedy, gatunku który cieszy się w Polsce coraz większa popularnością. Festiwal ma na celu dalsze upowszechnianie tej formy komedii oraz promocję jej nowych wykonawców, którzy w swoich programach często poruszają dość kontrowersyjne tematy, dlatego tym samym Festiwal skierowany jest do publiczności dojrzałej, inteligentnej z ogromnym dystansem do siebie i świata.
Dodał: Aga
Data: 25 września 2014
Wyświetleń: 1454
Serdecznie zapraszamy 26.09 o godz. 20.00 do Teatru Druga Strefa w Warszawie na premierę nowej "warszawskiej" grupy impro Przyjezdni! Impro kolektyw "Przyjezdni" to teatr improwizowany, w skład którego wchodzą artyści z całej Polski, których drogi zbiegły się w stolicy. Skład zespołu: Iza Kała (one woman show, stand up), Agata Biłas (Kabaret Stado Umtata), Karolina Pańczyk (Grupa Paszkot), Przemek Redkowski (Teatr Bagatela), Grzegorz Dolniak (stand up, konferansjer), Alan Pakosz (Kabaret PUK, Grupa AD HOC), Łukasz Ławniczak (Grupa impro Abordaż).
Dodał: Aga
Data: 24 września 2014
Wyświetleń: 1822
Zapraszamy serdecznie na cykl imprez pod hasłem Małopolskie Improwizacje Sceniczne (01.10-30.11.2014). Grupa AD HOC odwiedzi Tarnów, Niepołomice, Wadowice, Skawine oraz Kraków. Więcej informacji o poszczególnych wydarzeniach znajdziecie poniżej. Zapraszamy gorąco! Małopolskie Improwizacje Sceniczne - Partnerem Przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie.
Dodał: Aga
Data: 18 września 2014
Wyświetleń: 1334
W dniach 10 - 11 października 2014 r. odbędzie się V edycja Skierniewickiego Odcinka Kabaretowego. W konkursie, który odbędzie się pierwszego dnia zmierzy się sześć formacji kabaretowych. Drugiego dnia zobaczymy występ laureata konkursu, występ Kabaretu Z Nazwy (laureat 2013) oraz występ gościa wieczoru - Cezarego Pazury.
Dodał: Aga
Data: 17 września 2014
Wyświetleń: 875
Jak podają Wirtualne Media, w jesiennej ramówce TVP nie zobaczymy programu "Dzięki Bogu już weekend", który wrócić ma prawdopodobnie dopiero wiosną. Pasmo kabaretowe znika, pojawić się w nim mają m.in. powtórki festiwali kabaretowych... Na Facebookowym profilu DBJW pojawiła się również informacja, że trwają prace nad kilkoma autorskimi programami kabaretowymi w ramach Kabaretowej Sceny Dwójki, które miałby być emitowane w niedziele o 20:05.
Dodał: Aga
Data: 21 sierpnia 2014
Wyświetleń: 1011
Już dziś rozpoczynają się XXXV Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry! Rozpoczynamy od dzisiejszego Get up stand-up, a od jutra Turniej o Złotą Szpilkę, czyli zmagania kabaretów konkursowych oraz spektakle i kabaretony podczas których zaprezentują się gwiazdy kabaretu, a wśród nich m.in. Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe, Tomasz Jachimek, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Kabaret Młodych Panów, Neo-Nówka i wielu innych zacnych artystów. Polecamy gorąco!
Dodał: Aga
Data: 13 sierpnia 2014
Wyświetleń: 1052
Jak już zapewne wiecie Kabaret Limo w grudniu 2014 kończy działalność. Z tej okazji powstała trasa "The Best of Kabaret", która jest ostatnią okazją na zobaczenie tego kabaretu. Limo to utytułowana formacja, powstała w Gdańsku w 1999 roku, tworzona przez Ewę Błachnio, Szymona Jachimka, Wojciecha Tremiszewskiego oraz Abelarda i Hugona Gizów. Ich obecny program to połączenie klasycznych skeczy kabaretowych, improwizacji, piosenek i stand-upu. Nie istnieją dla nich tematy tabu, zatem ich spektakle są skierowane raczej do widzów dorosłych. Nie tylko wiekiem.
Dodał: Aga
Data: 10 sierpnia 2014
Wyświetleń: 1324
W środę 13 sierpnia o godz. 20:00 na scenie w klubie Włodkowica 21 wystąpi kabaret Dabz, współtwórcy Poligonu Kabaretowego. Na Włodkowica 21 zaprezentują program poruszający szeroką tematykę, w którym każdy odnajdzie swój typ humoru. Jeśli jeszcze nie byliście na ich występie, to z pewnością zaskoczą Was tym, z jakich sytuacji można wydobyć komizm. Spodziewajcie się ciekawych rozwiązań scenicznych i dobrej zabawy.
Dodał: Aga
Data: 8 sierpnia 2014
Wyświetleń: 838
Spotkaliśmy się w krakowskiej Kabaretowa Cafe z jednym z naszych ulubionych Youtuberów, a przede wszystkim świetnym komiksiarzem - Jakubem "Demem" Dębskim! Zobaczcie co powiedział nam o swojej twórczości i nie tylko...:)
Dodał: Aga
Data: 30 lipca 2014
Wyświetleń: 1234
W dniach 31-2 sierpnia w Ełku odbędzie się jeden z najciekawszych festiwali kabaretowych - 20. Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka! Kabarety konkursowe, gwiazdy kabaretu, program naszpikowany świetnymi występami, a do tego mazurski klimat! Czego chcieć więcej?
Dodał: Aga
Data: 30 lipca 2014
Wyświetleń: 851
Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na KabareTube, czyli wakacje z kabaretem i twórcami YouTube! Impreza odbędzie się 2 sierpnia w Kołobrzegu. Scenę kabaretową reprezentować będą Kabaret Czesuaf i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Nie zabraknie świetnych YouTuberów: Cyber Marian, Y - Nowoczesny Iluzjonista, Ravgor, Chwytak, Skkf, Barbara Kwarc, ŚmiechawaTv. Polecamy!
Dodał: Aga
Data: 28 lipca 2014
Wyświetleń: 3144
Zakończyliśmy pierwszą serię naszego cyklu eKabaret Zwiedza Internet w której gościliśmy twórców najbardziej lubianych przez nas kanałów na YouTubie: Karola i Włodka z kanału Lekko Stronniczy, Martina Stankiewicza, Cyber Mariana oraz Klaudię Klarę. Finałem był materiał w którym nasi goście opowiedzieli m.in. o najdziwniejszych oraz najlepszych ich zdaniem miejscach w sieci. Linki do materiałów poniżej. PS. Druga seria i nie mniej zaskakujący goście już wkrótce...:)
Dodał: Aga
Data: 23 lipca 2014
Wyświetleń: 925
Drodzy kabareciarze i stand up-erzy! Zachęcamy do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskich Kabaretów NA OPAK. Przegląd odbędzie się 31 sierpnia o godz 18.00 w Lubawie. Aby wziąć udział w Przeglądzie należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z fragmentem zgłaszanego programu. W puli nagród 2000 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 lipca. Karta zgłoszeniowa i regulamin dostępne poniżej.
Dodał: Aga
Data: 18 lipca 2014
Wyświetleń: 1006
W najbliższy weekend w Mrągowie odbędzie się Mazurska Noc Kabaretowa, ale to nie koniec atrakcji. W piątek, 18 lipca o godz.17.30 odsłonięcie podpisów gwiazd w amfiteatrze nad jeziorem Czos a w niedzielę 20 lipca III eliminacja Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur 2014 oraz wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. W regatach wystartują załogi mazurskiej Nocy Kabaretowej m.in. kabaret Ani Mru Mru, Młodych Panów i Smile.
Dodał: Aga
Data: 16 lipca 2014
Wyświetleń: 696
<<< poprzednia -   6  7  8  9  10  11  12  13  14   - następna >>>

! N !