eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Polski artysta kabaretowy, reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, założyciel i członek Kabaretu Limo, czyli człowiek wszechstronny. Na każdej płaszczyźnie radzi sobie doskonale.
Skeczy video: 25
Skąd: Gdańsk
Galerii: 9
Wydarzeń: 0
AFRONT powstał w marciu 2011 roku. Dzięki doświadczeniu teatralnemu każdego z członków grupy w krótkim czasie udało się stworzyć kilka spektakli improwizowanych. W repertuarze AFRONTu znajdziemy zarówno krótkie gry improwizowane, jak warty uwagi nowatorski projekt długiem formy impro granej wierszem.
Skeczy video: 19
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym. Wykształcenie zdobył w krakowskiej PWST, którą ukończył w 1974 roku. Występuje na scenie Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest laureatem wielu nagród.
Skeczy video: 27
Skąd: Chrzanów
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Poniedzielski to poeta, autor tekstów piosenek, humorysta, twórca scenariuszy. Wraz z Arturem Andrusem tworzy wieczory kabaretowe w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia". Z Robertem Górskim prowadził program "Kabaretowe Kawałki" w TVP2. Pisze również teksty piosenek m.in. dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Maryli Rodowicz, Seweryna Krajewskiego.
Skeczy video: 32
Skąd: Kielce
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Polski Stand-Up'er, związany ze Stand-Up Polska. Ma telewizor. Nie korzysta. Działa na styku epistemologii i ontologii, co z grubsza oznacza, że utrzymują go rodzice. Jest to typowy stan wśród absolwentów Psychologii.
Skeczy video: 18
Skąd: brak danych
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer. Gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", w łódzkiej "Przechowalni" i w krakowskiej "Piwnicy Pod Baranami".
Skeczy video: 72
Skąd: Warszawa
Galerii: 8
Wydarzeń: 0
Polski komik, członek grupy Stand-Up Szczecin.
Skeczy video: 3
Skąd: Szczecin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Babeczki z Rodzynkiem to polski kabaret powstały w 2004 roku przy zielonogórskim klubie studenckim Gęba. Podczas ich występu raczej nie usłyszycie o polityce, a raczej o problemach społecznych czy absurdach dnia codziennego.
Skeczy video: 18
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Ulubiona piosenka: Pies Huckelberry i templariusze, ulubiony cytat: 2 + 2 = 4, ulubiona książka: z szynką. Poza tym jestem skoncentrowanym chłopakiem zainteresowanym osiągnieciami w dziedzinie celu. Liczę, że Wasza firma rozważy moją kandydaturę i okażę się tym kogo 3,2,1 szukasz.
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jego pełne nazwisko to William Melvin "Bill" Hicks. Amerykański komik i satyryk. Znany z ciętego języka, otwartego popierania używek ale także zachęcania do samodzielnego myślenia. Jego karierę przerwała ciężka chorobą (rak trzustki) w połowie 1993 roku, zmarł nagle w lutym 1994.
Skeczy video: 9
Skąd: Georgia (USA)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
William "Bill" Maher, Jr. to amerykański komik, komentator polityczny i autor. Obecnie prowadzi program Real Time with Bill Maher w telewizji HBO. Wcześniej, w latach 1993-2002 był gospodarzem talk-show Politically Incorrect na kanale Comedy Central. Jest krytykiem religii, popiera legalizację marihuany.
Skeczy video: 1
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Bohdan Smoleń to polski aktor komediowy, artysta kabaretowy, członek słynnego w okresie PRL kabaretu "Tey" w Poznaniu, założyciel Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. 22. stycznia 2008 roku założył w Baranówku Fundację Stowarzyszenia Pana Smolenia, która prowadzi zajęcia hipoterapeutyczne dla niepełnosprawnych, upośledzonych lub chorych dzieci oraz dorosłych.
Skeczy video: 22
Skąd: Bielsko-Biała
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Polski komik, członek grupy Stand-Up Lublin.
Skeczy video: 2
Skąd: Lublin
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Stand-up'er związany ze Stand-Uo Polska. Jak sam o sobie mówi: "Jestem byłym prawnikiem, kinomanem i graczem komputerowym. Poza tym dobrze zmywam naczynia. Jeśli nie rozbawię ludzi w Twoim lokalu to pozmywam wszystkie naczynia po imprezie!"
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !