eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Hlynur to kabaret powiązany z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym, powstał w klubie "Gęba". Jego nazwa pochodzi od imienia głównego bohatera książki "101 Reykjavik". Obecnie w skład kabaretu wchodzi pięć osób.
Skeczy video: 18
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Kabaret HoNoTu powstał na początku 2010 roku w Poznaniu, z połączenia dwóch poznańskich kabaretów: O co chodzi oraz RAJ, działających na scenie od 2002 roku.
Skeczy video: 23
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Hrabi to warszawsko-zielonogórski kabaret powstały w listopadzie 2002r. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych grup na polskiej scenie kabaretowej. Grający w nim Dariusz Kamys jest również pomysłodawcą i reżyserem popularnego serialu improwizowanego "Spadkobiercy".
Skeczy video: 172
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 24
Wydarzeń: 1
Kabaret Hućć powstał 18.12.2010r. za sprawą osób, które postanowiły zawrzeć między sobą pakt Krakowsko - Warszawski by połączyć siłę swojego rodzimego humoru i ukazać nową odsłonę satyry w Polsce. Pakt zawarli: Bogusław Kaczmarczyk i Sylwia Wróblewska
Skeczy video: 4
Skąd: Warszawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Młody, żeński (!) kabaret z Warszawy. Jak można przeczytać na ich Facebook'owym fanpagu: "Piękne, młode, utalentowane... są ich koleżanki. Wyjątkowe, sympatyczne, przemiłe... są ich rodziny. Uśmiechnięte, życzliwe, pomocne... są ich sąsiadki. One natomiast postanowiły założyć kabaret! I do tej pory nie mogą go zdjąć. Były cztery, jak pory, ale żadna Vivaldiego. Takim dwóm jak im trzem, to i ośmiu nie da rady! Po prostu Hyrki."
Skeczy video: 1
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Kabaret IDEA powstał w listopadzie 2002 roku - początkowo występowali sami panowie, lecz z czasem do ekipy dołączyła Ula. Podczas swojego istnienia zdobili już wiele nagród i wyróżnień.
Skeczy video: 20
Skąd: Białystok
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Polski kabaret powstały w 2008 roku w Białymstoku. Członkowie Kabaretu współtworzą grupą improwizacyjną Ż.B.I.K.
Skeczy video: 25
Skąd: Białystok
Galerii: 7
Wydarzeń: 0
Kabaret Idole Pięknych Nastolatek powstał w Wojniczu w 2004 roku. Repertuar kabaretu IPN składa się z autorskich tekstów, a w skeczach najczęściej poruszane są sprawy życia codziennego. Obecnie jest tworzony przez trzech niebanalnych panów.
Skeczy video: 23
Skąd: Wojnicz
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Młody, dobrze zapowiadający się kabaret z Piotrkowa Trybunalskiego.
Skeczy video: 8
Skąd: Piotrków Trybunalski
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret JUPIKAJEJ to właściwie duet dwóch przyjaciół, Kuby i Bartka, który zawiązał się już we wczesnym dzieciństwie. W swoich programach sięgają do wspólnych odczuć wobec otaczającego nas świata.
Skeczy video: 10
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jurki to kabaret z Zielonej Góry, który powstał w 1994 roku i od lat należy do Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Na początku swojej działalności wykreował "nurt sierocy", który był ich znakiem rozpoznawczym. Jeden z popularniejszych kabaretów w Polsce.
Skeczy video: 107
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 22
Wydarzeń: 0
Kabaret K2 powstał w legendarnej zielonogórskiej "Gębie", jako kontynuacja na w pół legendarnego kabaretu Chłopcy, a działo się to w nielegendarnym maju 2012. W jego skład wchodzą: Michał "Mimi" Zenkner i Bartosz"Barciś" Klauziński.
Skeczy video: 26
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 4
Wydarzeń: 0
Kabaret tworzy trzech panów: Łukasz, Rafał oraz Adam. Myśl, aby powstał kabaret Kałasznikof zrodziła się w styczniu 2007r, a oficjalny poród kabaretu odbył się w maju 2007. Obecnie kabaret zawiesił działalność, a jego członkowie współtworzą kabaret 44-200.
Skeczy video: 12
Skąd: Rybnik
Galerii: 7
Wydarzeń: 0
Studencki Kabaret Klakier istnieje ponad 4 lata. Tworzą go młodzi ludzie, którzy pragną dawać radość innym ludziom.
Skeczy video: 3
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

! N !