eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Jak samo o sobie piszą: "Kabaret 44-200 ? Nie kojarzę. Co to jest?" - zdaje się odpowiadać na pytanie przypadkowo spotkany przechodzień. Jest kompletnie nieświadomy, że już niedługo będzie wiedział. Będzie wiedział, bo ktoś mu powie, bo usłyszy i zobaczy, że młodzi, że nietypowi, że jacyś tacy, no nie wiem, giętcy. Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, to tak naprawdę konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Kabaret 44-200 dobiera sobie konwencje i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń.
Skeczy video: 17
Skąd: Rybnik
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret 7 minut Po - krakowski Kabaret artystyczno-literacki, rezydujący w Podgórzu.
Skeczy video: 25
Skąd: Kraków
Galerii: 11
Wydarzeń: 0
Kabaret Adin to czterach panów i jedna reprezentantka płci pięknej. Jak sami o sobie piszą, w trakcie spektakli ich ciała astralne łączą się z kosmosem i jeśli występ się nie udaje (na szczęście rzadko) to jest wina wyłącznie kosmosu.
Skeczy video: 21
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Afera to poznański kabaret, powstały w 1994 roku. Nazwę zaczerpnął od akademickiego Radia Afera Politechniki Poznańskiej. W ramach kabaretu działa też grupa The Afers, którego stroje i choreografia nawiązują do słodkich lat 60-tych.
Skeczy video: 27
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jak sami piszą są zgraną paczką przyjaciół, która lubi się dobrze bawić i czasem przesadzić, ale... z umiarem. Dobry humor, szerzenie kultury i poszerzanie sztuki to dla nich priorytet polecony.
Skeczy video: 10
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Działa od 1999r. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a teksty skeczy cytujemy praktycznie wszyscy.
Skeczy video: 247
Skąd: Lublin
Galerii: 14
Wydarzeń: 0
Opolski Kabaret "BARTKI" powstał zupełnie przypadkowo, wywodząc się z koła kabaretowego. Udany pierwszy występ pchnął ich na dobre w stronę kabaretowej sceny.
Skeczy video: 3
Skąd: Opole
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret powstał w 2003 roku. Od początku mieli próby w Lidzbarskim Domu Kultury. Kabaret Bes Szans na scenie pokazuje scenki z różnych światów. Można się przy nich pobawić wspaniale, zapomnieć i niepamiętać. Szukajcie ich, zapraszajcie, bawcie się i nie żałujcie! Obecnie działalność kabaretu jest zawieszona.
Skeczy video: 4
Skąd: Lidzbark Warmiński
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Formacja kabaretowa została założona w Wolsztynie w 2006 roku. Pierwotnie nazywała się GCI (Gamonie Ciągle Istnieją). Dzisiaj kabaret tworzą cztery osoby: Dorota Wirecka, Paulina Brudło, Daria Och i Grzegorz Śmiałek.
Skeczy video: 14
Skąd: Wolsztyn
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Grupa powstała w okolicach 2002 roku w opolskich akademikach. Cegła jest kabaretem obiecującym, skutecznym, na koncertach potrafią zjednać sobie publiczność. Zdolni, ambitni, zdeterminowani do pracy... ;-)
Skeczy video: 10
Skąd: Opole
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Kabaret Chwilowo Kaloryfer pochodzi z Rybnika, a istnieje od 2005 roku. Działa pod patronatem Fundacji Elektrowni Rybnik.
Skeczy video: 19
Skąd: Rybnik
Galerii: 4
Wydarzeń: 0
Kabaret CHYBA jest najaktywniejszą formacją działającą w granicach Wrocławia. Poza własną twórczością skupiają się na ogólnym rozwoju regionalnego środowiska kabaretowego.
Skeczy video: 26
Skąd: Wrocław
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret został założony zimą w 1994 roku przez studentów ówczesnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Do dziś aktywnie występują na polskiej scenie kabaretowej. Zdobywcy wielu nagród na najważniejszych przeglądach i festiwalach kabaretowych w Polsce.
Skeczy video: 64
Skąd: brak danych
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret powstał w grudniu 2008r., założyły go cztery zwariowane osoby: Renata, Michał, Kamil i Mateusz. Sami piszą teksty, organizują próby oraz występy. Cały program od początku do końca jest tworzony przez nich samych. Cenią w sobie niezależność.
Skeczy video: 14
Skąd: Zabrze
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9   - następna >>>

! N !