eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (262)   Kabarety (139)   Solistów (43)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Family Guy to amerykański serial animowany, przedstawiający losy rodziny Griffinów, mieszkającej w fikcyjnym mieście Quahog. Humor serialu oparty jest w dużej mierze na zaskakujących, często nonsensownych retrospekcjach, które przerywają właściwą akcję.
Skeczy video: 53
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jesteście w dziale w którym znajdziecie relacje, wywiady i reportaże z największych w Polsce kabaretonów i festiwalu dobrego humoru. Odkrywamy kulisy polskiej sceny kabaretowej...
Skeczy video: 199
Skąd: brak danych
Galerii: 63
Wydarzeń: 0
Formacja Chatelet działa od grudnia 1996r. Obecny skład to: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami o sobie mówią, są niepoprawnymi optymistami i buntownikami, wierzącymi że poprzez kabaret mogą zmienić świat i odkryć u ludzi nowe kontynenty świadomości.
Skeczy video: 101
Skąd: Kraków
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Karierę jako komik rozpoczął w odpowiedzi na błagania rodziców, by zajął się zawodem powszechnie poważanym. Poza tym, "w stand-upie jest przede wszystkim dla pieniędzy". Chciałby, żeby kobiety przestały zwracać tylko uwagę na jego humor i intelekt, a doceniły w końcu wygląd. Gaweł zajmuje się również muzyką, pisaniem i innymi formami ekspresji, które sprzyjają depresji i skrzywieniu kręgosłupa.
Skeczy video: 6
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
George Dennis Carlin był amerykańskim komikiem typu stand-up, aktorem, pięciokrotnym laureat nagrody Grammy. Znany ze swojego krytycznego podejścia do świata i obserwacji dotyczących amerykańskiego społeczeństwa i towarzyszących mu tematów tabu. W swoich najnowszych występach najczęściej poruszał on tematy polityczne i religijne oraz wyśmiewał absurdy rządzące dzisiejszym światem. Comedy Central uznało go za drugiego największego komika stand-up w historii. Przed nim uplasował się tylko Richard Pryor.
Skeczy video: 6
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Duet tworzony przez dwóch liderów najpopularniejszych w Polsce kabaretów: Ani Mru-Mru oraz Moralnego Niepokoju. Wspólnie prowadzą kabaretowy program w TVP2.
Skeczy video: 272
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa zajmująca się improwizacją kabaretową, powstała w 2008 roku w Krakowie. Ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro. Z inicjatywy Grupy AD HOC powstał ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Kabaretowej, którego pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2010.
Skeczy video: 34
Skąd: brak danych
Galerii: 8
Wydarzeń: 1
Jest to teatrokabaret, założony w 2002 roku we Wrocławiu. W pierwszym składzie występowali: Jerzy Jan Połoński, Beata Sadowska-Steczek i Marcin Trzęsowski. Grupa zawiesiła działalność w 2003, by reaktywować się w 2005 roku (już bez udziału Marcina Trzęsowskiego).
Skeczy video: 2
Skąd: Wrocław
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa MoCarta jest kwartetem smyczkowym z kabaretowym zacięciem. Podchodzą do muzyki klasycznej z przymrużeniem oka. Obecny skład to Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk, wszyscy są absolwentami Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi.
Skeczy video: 114
Skąd: Warszawa
Galerii: 6
Wydarzeń: 9
Grupa Rafała Kmity do 1997 nosiła nazwę Quasi-Kabaret Rafała Kmity. Powstali w 1993 roku, działają w Krakowie przy Teatrze STU.
Skeczy video: 33
Skąd: Kraków
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Grzegorz Piotr Halama urodzony 2 stycznia 1970 w Świdwinie to polski artysta kabaretowy. Znany wszystkim lepiej jako Pan Józek - hodowca kurczaków...
Skeczy video: 69
Skąd: Kraków
Galerii: 1
Wydarzeń: 1
Głównym założycielem kabaretu, jest Grzegorz Harmasz, artysta kabaretowy. Kabaret został założony w 2007 roku w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury, początki kabaretu były szczególnie związane z Nową Hutą. Kabaret miał okazje przedstawić swój program : na przeglądzie kabaretów Paka w 2008 roku W Krakowie, juwenalia Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Pedagogicznego, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W 2011 Grzegorz Harmasz stworzył nowy program i przekształcił Dawny kabaret Harnasie I wystepuje pod nazwą GRZEGORZ HARMASZ ,obecnie przez artystę przedtawiana jest PANTOMIMA KABARETOWA.
Skeczy video: 10
Skąd: brak danych
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
To grupa zajmująca się komediową improwizacją teatralną. Składa się z komików, dziennikarzy, wiceprezesów i walczących bezrobotnych.
Skeczy video: 2
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 1
Polski komik związany z grupą Stand-Up Toruń.
Skeczy video: 4
Skąd: Toruń
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !