eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Polski aktor filmowy, kabaretowy i telewizyjny, komik, piosenkarz. Jest laureatem nagrody Złota Kaczka dla najlepszego polskiego aktora za lata 1993, 1997, 2003.
Skeczy video: 33
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Polski stand-up'er oraz artysta kabaretowy. Początkowo związany z Kabaretem Pod Grzybem. W 2010 roku rozpoczął solową karierę. Brał udział w I edycji programu Stand up. Zabij mnie śmiechem.
Skeczy video: 3
Skąd: Lubawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Amerykański komik i aktor, scenarzysta, producent telewizyjny, producent i reżyser filmowy. Według stacji Comedy Central jest piątym najlepszym komikiem wszech czasów (występującym na żywo). W oparciu o jego doświadczenia z dzieciństwa powstał serial komediowy Wszyscy nienawidzą Chrisa (Everybody Hates Chris).
Skeczy video: 4
Skąd: Andrews (Karolina Południowa, Stany Zjednoczone)
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Czarna Żmija (ang. Black Adder lub Blackadder) to brytyjski serial komediowy produkowany przez telewizję BBC w latach 1983-1999, opowiadający o losach rodu Czarnych Żmij (w tych rolach Rowan Atkinson) na tle historii imperium brytyjskiego.
Skeczy video: 26
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Uwielbia obserwować jak zachowują się ludzie. W szczególności, kiedy go nie widzą. Potrafi pomóc, choć tego daru nie nadużywa. Człowiek, który dalej nie wie kim chce w życiu być. Uważa że żartować można ze wszystkiego, tylko nie przy wszystkich.(opis pochodzi ze strony www.standupwpolsce.pl)
Skeczy video: 7
Skąd: Koszalin
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David Tynan O'Mahoney był komikiem irlandzkim, popularną postacią telewizji brytyjskiej w latach 70. Jako 16-latek porzucił szkołę i podjął pracę w gazecie. Po kilku latach przeniósł się do Londynu; wykonywał różne prace, wreszcie zajął się prowadzeniem imprez muzycznych. Zmienił wtedy nazwisko z trudnego do wymowy "O'Mahoney" na popularne "Allen".
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
David "Dave" Chappelle jest amerykańskim komikiem, satyrykiem i aktorem. Stand-Up'em zainteresował się już w szkole podstawowej, na pierwszy występ zdecydował się w wieku 14 lat, stając na scenie słynnego Apollo Theater w Harlemie w Nowym Jorku.
Skeczy video: 16
Skąd: Waszyngton
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Irlandzki komik stand-up, aktor i scenarzysta. Zdobywca Perrier Award, za najlepszą komedię sytuacyjną dla Księgarnia Black Books otrzymał nagrodę BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) oraz Bronze Rose.
Skeczy video: 3
Skąd: Irlandia
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacyjna z Kielc w skład której wchodzą: Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda i Łukasz Książek z Kabaretu Czwarta Fala oraz Jarosław Pająk z Kabaretu Weźrzesz.
Skeczy video: 2
Skąd: Kielce
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
?Dzięki Bogu już weekend" to próba odnowienia formuły programów kabaretowych. Na ekranie pojawią się nie tylko popularne grupy kabaretowe, ale także wyraziste osobowości świata społeczno-kulturalnego, postaci nie kojarzone bezpośrednio z kabaretem, w tym przede wszystkim twórcy oraz aktorzy
Skeczy video: 141
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Eddie Izzard to brytyjski komik i aktor. Dwukrotnie udało mu się zdobyć nagrodę Emmy dla komików stand-up. Jego styl jest charakterystyczny - kapryśny monolog, w którym dość często przeklina, dodatkowo jego występy często posiadają elementy pantomimy a także podział na role (np. Death Star Canteen, z występu Circle). Znany również z głównej roli w serialu The Riches i przez swój transwestytyzm.
Skeczy video: 1
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Edward Regan Murphy to amerykański aktor filmowy i głosowy, reżyser, producent, komik i wokalista. Według witryny Box Office Mojo, drugi najbardziej dochodowy aktor w historii kina. W latach 1980-1984 był stałym członkiem obsady Saturday Night Live i pracował jako komik stand-upowy.
Skeczy video: 2
Skąd: Nowy Jork
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Cykl naszych rozmów z postaciami które bawią Was w sieci! Odwiedzamy najciekawsze (i oczywiście zabawne) miejsca w internecie.
Skeczy video: 15
Skąd: Cała Polska
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
W ciągu 20 lat działalności artystycznej zdobyli szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Są założycielami znanej w całej Polsce szkoły tańca Fair Play Dance Studio, a dwa razy do roku, za sprawą FPC, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy - a to dzięki cyklicznemu festiwalowi Fair Play Dance Camp. W 2015 roku zasłynęli spektaklem ?Amatorologia? ? pierwszą polską komedią taneczną ? z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy.
Skeczy video: 0
Skąd: Białystok
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !