eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
Babeczki z Rodzynkiem to polski kabaret powstały w 2004 roku przy zielonogórskim klubie studenckim Gęba. Podczas ich występu raczej nie usłyszycie o polityce, a raczej o problemach społecznych czy absurdach dnia codziennego.
Skeczy video: 18
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Cykl naszych rozmów z postaciami które bawią Was w sieci! Odwiedzamy najciekawsze (i oczywiście zabawne) miejsca w internecie.
Skeczy video: 15
Skąd: Cała Polska
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
W ciągu 20 lat działalności artystycznej zdobyli szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Są założycielami znanej w całej Polsce szkoły tańca Fair Play Dance Studio, a dwa razy do roku, za sprawą FPC, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy - a to dzięki cyklicznemu festiwalowi Fair Play Dance Camp. W 2015 roku zasłynęli spektaklem ?Amatorologia? ? pierwszą polską komedią taneczną ? z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy.
Skeczy video: 0
Skąd: Białystok
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jesteście w dziale w którym znajdziecie relacje, wywiady i reportaże z największych w Polsce kabaretonów i festiwalu dobrego humoru. Odkrywamy kulisy polskiej sceny kabaretowej...
Skeczy video: 199
Skąd: brak danych
Galerii: 63
Wydarzeń: 0
Formacja Chatelet działa od grudnia 1996r. Obecny skład to: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami o sobie mówią, są niepoprawnymi optymistami i buntownikami, wierzącymi że poprzez kabaret mogą zmienić świat i odkryć u ludzi nowe kontynenty świadomości.
Skeczy video: 101
Skąd: Kraków
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Jest to teatrokabaret, założony w 2002 roku we Wrocławiu. W pierwszym składzie występowali: Jerzy Jan Połoński, Beata Sadowska-Steczek i Marcin Trzęsowski. Grupa zawiesiła działalność w 2003, by reaktywować się w 2005 roku (już bez udziału Marcina Trzęsowskiego).
Skeczy video: 2
Skąd: Wrocław
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Grupa MoCarta jest kwartetem smyczkowym z kabaretowym zacięciem. Podchodzą do muzyki klasycznej z przymrużeniem oka. Obecny skład to Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk, wszyscy są absolwentami Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi.
Skeczy video: 114
Skąd: Warszawa
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Grupa Rafała Kmity do 1997 nosiła nazwę Quasi-Kabaret Rafała Kmity. Powstali w 1993 roku, działają w Krakowie przy Teatrze STU.
Skeczy video: 33
Skąd: Kraków
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Ja Mmm Chyba Ściebie, czyli Punkowa Grupa Rozweselająca to rzadko spotykany twór niesłychanych i niesprecyzowanych nut, dźwięków, rytmów i rożnych zjawisk.
Skeczy video: 13
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Mimo iż nieoficjalnie istnieją już kilka lat, do tej pory występowali głównie w imprezach szkolnych i okolicznościowych. Jednak dopiero wrześniu 2009 roku zrodziła się myśl założenia oficjalnego kabaretu... i tak właśnie powstał Kabaret 3D.
Skeczy video: 7
Skąd: brak danych
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Jak samo o sobie piszą: "Kabaret 44-200 ? Nie kojarzę. Co to jest?" - zdaje się odpowiadać na pytanie przypadkowo spotkany przechodzień. Jest kompletnie nieświadomy, że już niedługo będzie wiedział. Będzie wiedział, bo ktoś mu powie, bo usłyszy i zobaczy, że młodzi, że nietypowi, że jacyś tacy, no nie wiem, giętcy. Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, to tak naprawdę konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Kabaret 44-200 dobiera sobie konwencje i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń.
Skeczy video: 17
Skąd: Rybnik
Galerii: 6
Wydarzeń: 0
Kabaret 7 minut Po - krakowski Kabaret artystyczno-literacki, rezydujący w Podgórzu.
Skeczy video: 25
Skąd: Kraków
Galerii: 11
Wydarzeń: 0
Kabaret Adin to czterach panów i jedna reprezentantka płci pięknej. Jak sami o sobie piszą, w trakcie spektakli ich ciała astralne łączą się z kosmosem i jeśli występ się nie udaje (na szczęście rzadko) to jest wina wyłącznie kosmosu.
Skeczy video: 21
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 3
Wydarzeń: 0
Afera to poznański kabaret, powstały w 1994 roku. Nazwę zaczerpnął od akademickiego Radia Afera Politechniki Poznańskiej. W ramach kabaretu działa też grupa The Afers, którego stroje i choreografia nawiązują do słodkich lat 60-tych.
Skeczy video: 27
Skąd: Poznań
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>

! N !