eKabaret.pl - kabarety i skecze online!
Zapomniane hasło? Przypomnij je sobie klikając tutaj!
Wszyscy (261)   Kabarety (139)   Solistów (42)   Grupy impro (16)   Stand-up (55)  
 
szukaj artysty
AFRONT powstał w marciu 2011 roku. Dzięki doświadczeniu teatralnemu każdego z członków grupy w krótkim czasie udało się stworzyć kilka spektakli improwizowanych. W repertuarze AFRONTu znajdziemy zarówno krótkie gry improwizowane, jak warty uwagi nowatorski projekt długiem formy impro granej wierszem.
Skeczy video: 19
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacyjna z Kielc w skład której wchodzą: Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda i Łukasz Książek z Kabaretu Czwarta Fala oraz Jarosław Pająk z Kabaretu Weźrzesz.
Skeczy video: 2
Skąd: Kielce
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Grupa zajmująca się improwizacją kabaretową, powstała w 2008 roku w Krakowie. Ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro. Z inicjatywy Grupy AD HOC powstał ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Kabaretowej, którego pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2010.
Skeczy video: 34
Skąd: brak danych
Galerii: 8
Wydarzeń: 1
To grupa zajmująca się komediową improwizacją teatralną. Składa się z komików, dziennikarzy, wiceprezesów i walczących bezrobotnych.
Skeczy video: 2
Skąd: Warszawa
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Grupa zawiązała swoją działalność na początku 2011. Jednak pierwsze przygody ze sceną improwizacyjną część grupy zaczynała już w 2005 roku. W międzyczsie improkraci studiowali aktorstwo, założyli kabarety, KWIKa i kilka innych projektów we Wrocławiu. Dziś na stałe wpisują się w artystyczny kalendarz stolicy dolnego śląska.
Skeczy video: 4
Skąd: Wrocław
Galerii: 2
Wydarzeń: 0
Sąskładem ludzi do improwizowania. Grają krótkie formy impro, czyli takie, jakie znacie z "Whose Line Is It Anyway?", czy "I Kto To Mówi?"
Skeczy video: 1
Skąd: Trójmiasto
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
ImproVizja powstała w kwietniu 2013 roku z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego z Kabaretu Pod Napięciem i Grupy Kamerowani.
Skeczy video: 0
Skąd: Trójmiasto
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Klancyk jest jedną z pionierskich grup impro w Polsce. Improwizacją teatralną zajmują się od 2004 roku. Tworzą autorskie spektakle komediowe, ale działają też w przestrzeni publicznej, piszą, koncertują, realizują słuchowiska i filmy, prowadzą warsztaty. Występują w klubowo - teatralnych przestrzeniach Warszawy.
Skeczy video: 10
Skąd: Warszawa
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Kameralna Wielka Improwizacja Kabaretowa (w skrócie KWIK) to wspólny projekt dwóch wrocławskich kabaretów: Kabaretu OTOoni i Kabaretu Nic Nie Szkodzi. Inicjatorem i pomysłodawcą projektu jest Artur Jóskowiak - lider i założyciel Kabaretu Nic Nie Szkodzi. Grupa powstała w marcu 2009 roku. Ich występy nawiązują do amerykańskiego programu telewizyjnego Whose Line Is It Anyway?
Skeczy video: 1
Skąd: Wrocław
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Lubieto to grupa improwizacyjna powstała z przyczyn dziwnych i niejasnych. Ich działalność sceniczna jest charakterystyczna dla nurtu teatru improv - czegoś z pogranicza teatru, kabaretu i konwulsji na scenie. Słowem - groch z kapustą. Ale wszystko to zaskakująco strawne i atrakcyjne.
Skeczy video: 6
Skąd: Warszawa
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacji kabaretowych. Stale występująca w Opolu w Teatrze im. Jana Kochanowskiego oraz we Wrocławiu na Włodkowica 21 i w klubie Anima.
Skeczy video: 17
Skąd: Wrocław, Opole
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
Grupa improwizacyjna Paranoja, założona została 21 maja 2011r. w Warszawie.
Skeczy video: 7
Skąd: Warszawa
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Impro kolektyw "Przyjezdni" to teatr improwizowany, w skład którego wchodzą artyści z całej Polski, których drogi zbiegły się w stolicy.
Skeczy video: 0
Skąd: Cała Polska
Galerii: 0
Wydarzeń: 0
Siedem Razy Jeden to grupa improwizacyjna z Zielonej Góry. Powstaliśmy 18-go maja 2010 roku. Wszyscy wywodzimy się z zielonogórskich kabaretów, w których zresztą regularnie występujemy. Nieobcy nam był smak scenicznej adrenaliny, ale postanowiliśmy skosztować nowego jej smaku. Improwizacja, w której nie ma scenariusza, w której nie można przewidzieć, co się wydarzy, gdzie publiczność jest współtwórcą, a całość daje wszystkim dziką radość ? wzięła nas w ramiona. Regularnie tworzymy wieczory improwizowane. Naszym stałym miejscem jest zielonogórska Piwnica Artystyczna Kawon.
Skeczy video: 24
Skąd: Zielona Góra
Galerii: 1
Wydarzeń: 0
<<< poprzednia -   1  2   - następna >>>

! N !